kendall-jenner
East News

Kendall Jenner i Bella Thorne od lat walczą z problematyczną cerą. Wiemy, jak radzą sobie z niedoskonałościami!

kendall-jenner
East News

Problemy skórne Kendall Jenner i Belli Thorne wielokrotnie były wytykane przez media. Obie gwiazdy poddają się licznym metamorfozom, które sprawiają, że cera traci blask, nawilżenie i świeżość. Znają jednak trzy sposoby, które pomagają im uniknąć tych problemów.

Jak gwiazdy dbają o skórę?

Każdy rodzaj cery od czasu do czasu przeżywa kryzys. Takie sytuacje zdarzają się niestety częściej, jeśli zapominamy o piciu odpowiedniej ilości wody i stosujemy niedopasowane do potrzeb skóry kosmetyki lub, co gorsza, w ogóle pomijamy poranną i wieczorną pielęgnację twarzy. Wiedzą o tym doskonale Kendall Jenner czy Bella Thorne. Pierwsza jest modelką, a druga aktorką. Ze względu na zawód, ich skóra twarzy narażona jest na liczne metamorfozy, którym poddają się przed wyjściem na wybieg, na plan i na czerwony dywan.

bella-thorne
East News

Jak zatem dbają o cerę, aby dłużej pozostawała gładka i bez oznak starzenia się? Pamiętają o dwóch zasadach, które od lat przekazują dermatolodzy. Mają też trzeci sposób. Nie stronią od bezbolesnych zabiegów medycyny estetycznej, które nawilżają, oczyszczają i odżywiają.

Łyk wody dla zdrowej cery

Tak, wiemy - to banał. Ale właśnie ten banał potrafi bardzo dużo zmienić. Nie w tydzień i nie w dwa… Ma jednak długofalowe działanie, którego potrzebuje każdy organizm. Już niewielkie ubytki wody w organizmie wpływają negatywnie na wygląd cery. Skóra staje się sucha, szorstka, a czasami nawet piecze. Jest bardziej podatna na działanie czynników zewnętrznych - wiatru, temperatury, promieniowania słonecznego. Systematyczne nawadnianie działa zbawiennie na skórę. Poprawia przepływ krwi, dzięki czemu poprawia się ukrwienie skóry, elastyczność i jędrność. Ponadto woda oczyszcza organizm i wypłukuje toksyny, co przekłada się na zdrowy wygląd cery.

Pielęgnacja lekiem na problemy

Zróbcie porządny rachunek sumienia i zastanówcie się, ile razy zdarzyło wam się zasnąć w pełnym makijażu? Ile razy zasnęłyście bez nałożenia pielęgnacji? Im częściej zdarza wam się jednak popełniać te błędy, tym bardziej zbuntowana będzie wasza skóra twarzy… Pojawi się na niej znacznie więcej zaskórników i wyprysków. Dlatego tak ważna jest regularna pielęgnacja! Zanim położycie się spać, koniecznie zmyjcie więc make-up. Wieloetapowe oczyszczanie da wam pewność, że skóra jest domyta i nie powstaną na niej żadne niespodzianki. Po przebudzeniu koniecznie użyjcie delikatnej pianki, aby zmyć resztki kosmetyków oraz brud, który nagromadził się na twarzy przez noc. Nie zapomnijcie o toniku, serum oraz kremie - koniecznie z filtrem. Promieniowanie słoneczne przebija się przez chmury nawet zimą.

Tylko tyle, a z drugiej strony aż tyle, pomoże wam zadbać o skórę twarzy. Picie wody i prawidłowa pielęgnacja skóry potrafią wiele zdziałać. Jeżeli jednak zależy wam na ekspresowym poprawieniu stanu skóry, warto wybrać się od czasu do czasu na zabieg sprzętem Dermaclear.

Zabieg na twarz sprzętem DermaClear

dermaclear-itp
Mat.prasowe

Zabieg sprzętem DermaClear jest dedykowany osobom, których skóra potrzebuje przede wszystkim nawilżenia, złuszczenia zrogowaciałego naskórka i redukcji zaskórników. Przy okazji uzyskujemy efekt rozświetlenia i rozjaśnienia przebarwień.

DermaClear naprawia problematyczną cerę w trzech etapach, co pozwala na osiągnięcie lepszych efektów już podczas pierwszej wizyty w gabinecie. Każdy z tych etapów zawsze wykonuje się w połączeniu z preparatami odżywczymi:

  •  Złuszczenie - DermaClear EXFO
  • Oczyszczenie - DermaClear CLEANSE
  • Odżywienie i nawilżenie - DermaClear HYDRATE

Dzięki temu efekty są natychmiastowo odczuwalne i zauważalne! Zabieg sprzętem DermaClear jest przeprowadzany nie tylko na twarzy, ale także na szyi oraz dekolcie.

Zabieg złuszcza zrogowaciały naskórek, przyspiesza proces odnowy skóry, wyrównuje koloryt, zmniejsza rozszerzone pory, redukuje zaskórniki oraz drobne zmarszczki. W rezultacie skóra uzyskuje efekt natychmiastowego nawilżenia, rozświetlenia i odmłodzenia - mówi Kosmetolog Joanna Kołodziej.

Jak wygląda zabieg sprzętem DermaClear?

Urządzenie ma kształt grubego długopisu z końcówką zakończoną głowicą ssącą. Obraca się ona jednocześnie o 360 stopni, dzięki czemu wspomniane wyżej preparaty są dosłownie wtłaczane do wnętrza skóry. Sam zabieg sprzętem DermaClear jest ekspresowy i nie pozostawi na skórze żadnych defektów. Jest nieinwazyjny i zalicza się go do tak zwanych zabiegów bankietowych, wykonywanych przed ważnym wyjściem.

Doskonale sprawdza się jako zabieg niezależny, ale również jako przygotowujący skórę do dalszych terapii - mówi Kosmetolog Joanna Kołodziej.

Nawilżona i gładka skóra w ekspresowym tempie? Lubimy to! :)

Materiał powstał z udziałem marki ITP

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08