Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Wstydliwy problem, który dotyczy również młodych kobiet. Czas pokonać nietrzymanie moczu!

Wstydliwy problem, który dotyczy również młodych kobiet. Czas pokonać nietrzymanie moczu!

Inkontynencja, bo tak fachowo nazywa się nietrzymanie moczu, jest powszechnym problemem. Zdecydowanie częściej występuje u kobiet, także tych młodych. Skuteczne leczenie istnieje, ale… trzeba najpierw przełamać wstyd i pójść do specjalisty. Czy zdarzyło ci się, że podczas śmiechu lub kichnięcia mimowolnie oddałaś mocz? To krępująca sytuacja, nawet jeśli mówimy tylko o kilku kropelkach. Jeśli masz dwadzieścia lub trzydzieści kilka lat, uczucie wstydu zapewne powstrzyma cię przed wizytą u lekarza. Cóż, większości z nas nietrzymanie moczu kojarzy się z osobami starszymi, które z racji wieku i chorób towarzyszących nie panują nad swoją fizjologią. Takie stereotypowe myślenie to poważny błąd.

Najważniejsze to oswoić wroga

emsella-btl
Adobe Stock

Musisz nazwać problem, zamiast udawać, że go nie ma lub sam zniknie. Tak raczej się nie stanie. Postępujące nietrzymanie moczu może negatywnie wpłynąć na całe twoje życie. Prawdopodobnie szybko stracisz pewność siebie, zaczniesz unikać kontaktów intymnych z partnerem, a później będziesz się niekomfortowo czuła w miejscach publicznych. W Internecie nie brakuje historii kobiet, które opisują, jak inkontynencja sprawiła, że odcięły się od znajomych, zrezygnowały z życia towarzyskiego i zamknęły się w domach. To smutne, bo wystarczyło szczerze porozmawiać z lekarzem i poszukać rozwiązania. A to jest na wyciągnięcie ręki.

Girls Power!

Ponieważ to kobiety częściej zmagają się z nietrzymaniem moczu, czas poznać fakty, by potem, w babskim gronie, wzajemnie się wspierać. Najpopularniejszym rodzajem inkontynencji jest tzw. wysiłkowe nietrzymanie moczu. Mówiąc krótko: w pewnych sytuacjach dochodzi do mimowolnego opróżnienia pęcherza częściowo lub w całości. Jest to najczęstszy rodzaj nietrzymania moczu, szczególnie wśród kobiet, które rodziły lub przeszły menopauzę. Podczas ciąży i porodu mięśnie dnia miednicy dostają niezły wycisk, przez co później mogą stracić swoją jędrność i kurczliwość. W przypadku nietrzymania moczu po menopauzie za głównego winowajcę uważa się estrogen – a dokładnie jego spadek. Oczywiście stan pogarsza także otyłość.

Daj sobie pomóc

Doskonałym, doraźnym rozwiązaniem są dyskretne wkładki higieniczne. Można z powodzeniem dopasować je do bielizny i zmieniać tak często, jak to potrzebne. To jednak nie pozwoli ci na dobre uporać się z problemem. W walce z nietrzymaniem moczu trzeba sięgnąć po najnowsze technologie. Jeśli nie chcesz, by twoje życie kręciło się głównie wokół nagłych wizyt w toalecie, czas na zabieg BTL EMSELLA. To przełomowa metoda leczenia inkontynecji – bez bólu, bez wstydu, za to szybko i skutecznie. Badania naukowe wykazały, że 95 proc. pacjentów (bo z zabiegu mogą korzystać także panowie) poddanych zabiegowi zgłosiło znaczącą poprawę jakości życia.

emsella-btl
Mat.prasowe

Efekty już po pierwszej sesji

Nie obawiaj się, że zabieg będzie dla ciebie krępujący – absolutnie! Jest wykonywany bez konieczności zdejmowania odzieży. Nie potrzebujesz środków znieczulających ani dnia wolnego od pracy. Jeden zabieg trwa zaledwie 28 minut i już po pierwszym odczuwa się poprawę. Eksperci zalecają około 6 sesji, dwa razy w tygodniu. To oznacza, że już w 3 tygodnie możesz znacznie odmienić swoje życie – wrócić do aktywności fizycznej, uprawiać seks, prowadzić bogate życie towarzyskie bez stresu i bielizny na zmianę w torebce.

emsella-btl
Mat.prasowe

Dlaczego zabieg BTL EMSELLA jest tak komfortowy? Ponieważ ty musisz jedynie wygodnie usiąść w specjalnym fotelu, a to urządzenie będzie za ciebie intensywnie stymulować mięśnie dna miednicy. Obejrzyj nasz materiał wideo, a wszystkie twoje obawy zostaną rozwiane.

Wisienka na torcie

Sprawne mięśnie dna miednicy gwarantują nie tylko kontrolę nad pęcherzem. Dzięki nim seks jej lepszy. Słyszałaś o słynnych kulkach gejszy, prawda? Noszenie ich pomaga ćwiczyć mięśnie Kegla. Dzięki zabiegowi BTL EMSELLA kulki mogą odejść do lamusa.

Materiał powstał z udziałem marki BTL

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
btl
Adobe Stock
Newsy
Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!
Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!

Nikt z nas nie mógł przypuszczać, że w tym roku wiosnę spędzimy w domach. Ta sytuacja pod wieloma względami nie była łatwa – zostaliśmy niespodziewanie wytrąceni z naszego naturalnego rytmu, narażeni na duży stres i musieliśmy mocno przeorganizować nasze życie. Jednym z efektów kwarantanny są nadprogramowe kilogramy. Brak jakiegokolwiek ruchu, zamknięte siłownie i bliska odległość lodówki są częstą przyczyną dodatkowego tłuszczyku :). W okresie pandemii nie mogliśmy również zadbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie problemy z nim związane nawarstwiały się. Leczenie żylaków czy nietrzymania moczu to coś, co często odkładamy na później. Niestety, to nie mija, a z biegiem czasu tylko się pogarsza. Na szczęście, teraz wreszcie możemy o siebie zadbać! Wiemy, że pandemia jeszcze trwa i należy przestrzegać różnych obostrzeń, dlatego wybraliśmy dla ciebie bezkontaktowe zabiegi , które są najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji. Skąd możesz mieć pewność, że są bezpieczne? Podczas zabiegów z użyciem urządzeń BTL czas, w którym przebywasz z osobą, która ustawia maszynę, jest bardzo krótki. Co więcej, operator urządzenia nie musi cię w ogóle dotykać. Podczas praktycznie całej sesji jesteś w bezpiecznej odległości od operatora. BTL EMBODY Ten zabieg to prawdziwy hit! Ostatnio testowała go nasza redaktorka i była zachwycona efektami. Zabieg BTL EMBODY modeluje ciało, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz buduje mięśnie. Jak to możliwe? Urządzenie wykorzystuje HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology), czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Efektem jest rozrost włókien mięśniowych! W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner