Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news
Newsy

Kuba Wojewódzki krytykowany za zaproszenie Dagmary z "Królowych życia": "Pojawiają się słowa sutener i gangster". Za co odsiadywała wyrok w więzieniu?

Udział Dagmary Kaźmierskiej w programie Kuby Wojewódzkiego wywołał ogromne emocje wśród internautów! Kim jest Dagmara Kaźmierska? Za co siedziała w więzieniu?

Udział Dagmary Kaźmierskiej w programie Kuby Wojewódzkiego wywołał ogromne emocje wśród internautów! Pod tym, jak dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie z gwiazdą "Królowych życia" w sieci zawrzało. Fani nie są zachwyceni informacją, że Dagmara Kaźmierska wystąpi w nowym odcinku show Kuby Wojewódzkiego.

Skąd Dagmara z "Królowych życia" ma tyle pieniędzy? Jej odpowiedź rozbraja. Ale my wiemy, na czym się dorobiła

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej. Kim jest? Za co siedziała w więzieniu?

Już dziś wieczorem, we wtorek 6 października, TVN wyemituje nowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. W najnowszej odsłonie show pojawią się Dagmara Kaźmierska oraz aktor Marcin Perchuć. Niestety, nie wszyscy fani Kuby Wojewódzkiego są zachwyceni obecnością gwiazdy "Królowych życia" w jego show. 

- Drogi Kubo, ogladam twój program od samego poczatku i jestem jego wielkim fanem, ale zaproszenie tej Pani to lekka przesada. Mam nadzieję, że wiecej nie zaprosisz nikogo podobnego....

- chyba nie spodziewałeś się takiej reakcji i krytyki.
Ale w pełni na nią zasłużyłeś.Co Ci przyszło do głowy żeby zapraszać do swojego programu kogoś takiego?

Słabiutko, coraz słabiej...

- Z calym szacunkiem Kuba ale ....sam wiesz fajna babka ale krzywdy ktora wyrzadzila niektorzy szybko nie zapomna- komentuje część internautów.

Pozostali fani stanęli w obronie Dagmary Kaźmierskiej i Kuby Wojewódzkiego.

- Sędziowie wszelkiej maści, prawnicy i karniści... z tego co wiem, to Pani Dagmara poniosła konsekwencje prawne swojej działalności i ma prawo do drugiej szansy, jak każdy z nas. Nie podoba się, zmieńcie kanał. Wybór szeroki... np. telewizja Trwam. Polecam.

- Padłam na siedząc na publiczności, gdy zobaczyłam Dagmarke 💜 Kooocham 🔥

- Oj przestańcie ludzie każdy z nas popełnia błędy i trzeba je wybaczać ten lincz na Panią Dagmarę jest absurdalny- apelują fani.

Co nie spodobało się internautom? Fani przypominają, że w przeszłości Dagmara Kaźmierska trafiła do więzienia. Od 2005 roku do 2009 roku gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W więzieniu spędziła 14 miesięcy.

Trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością (...) Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota - powiedziała Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu w programie "W łóżku z Oskarem" dla wp.pl.

Dagmara Kaźmierska nie ukrywała, że najgorsza była dla niej wówczas rozłąka z ukochanym synem.

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu - zdradziła w programie "W łóżku z Oskarem".

Teraz na planie programu Kuby Wojewódzkiego Dagmara Kaźmierska zdradziła, czego nauczyła się podczas pobytu w więzieniu. 

W zakładzie się nauczyłam... szacunku do jedzenia. Kiedyś robiłam źle, otwierałam masło, jogurt, serek użyłam raz, posmarowałam dwie kromki  i już nie używałam. Miałam zły nawyk, że jak już użyłam to później tego nie dotykałam - wyznała w przerwie nagrań dla TTV. (...) To miejsce uczy pokory do życia, cierpliwości też, ale ja byłam za krótki czas żeby nauczyć się cierpliwości - dodała.

Kuba Wojewódzki tłumaczy się z zaproszenia Dagmary z "Królowych życia"!

Głos w sprawie postanowił zabrać sam Kuba Wojewódzki, który widząc, jak wielkie emocje wzbudza wizyta Dagmary w jego show (niekoniecznie pozytywne), napisał:

Zabrania się zabraniać. To stare hasło festiwalu w Jarocinie było tak moje i tak wywrotowe jak na tamte czasy że wrosło we mnie na dobre. Do dziś. Zawsze byłem wolnościowcem. Także w mediach. Bo dziennikarstwo to ciekawość drugiego człowieka. Nawet jego upadków. Bo moja wizja dziennikarstwa to ucieczka od najpopularniejszej obecnie emocji społecznej przechadzającej się po naszym kraju. Od pogardy. W humor ironię sarkazm. Dzięki temu gościłem u siebie i Jacka Kurskiego i uczestników Big Brothera i Jerzego Urbana. Bo każdy człowiek jest opowieścią. Czasami straszna nie wartą kontynuacji. Ale jest. Mój program zawsze oparty był na kontrastach. Na polaryzacji i odnajdywaniu emocji niedostępnych w żadnym innym. Na lewo od profanacji na prawo od megalomanii. Zarzucacie Dagmarze przynależne jej dokonania. Wątpliwe moralnie i estetycznie. Pojawiają się słowa sutener i gangster (sutenerka i gangsterka😎) Oceniacie wydźwięk tej rozmowy zanim się ukazała. Przed emisją. Ciekawy stosunek do świata. Szczególnie przy tej ilości sutenerów i gangsterów którzy pojawiają się codziennie w programach informacyjnych. Więcej otwartości i wiatru w głowie. Mniej pryncypialności rodem z TikToka. Wybaczcie ze tak długo. Wasz Jakub - napisał w swoim oświadczeniu.

Będziecie oglądać program Kuby Wojewódzkiego z Dagmarą Kaźmierską?

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska u Wojewódzkiego! "Królowa życia" ma dla niego prezent... tylko ona mogła się na taki odważyć! 

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego.

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Będziecie oglądać?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Idź pan w chu.. Wróć pan w piątek...🤔 We #wtorek #kubawojewodzki

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Kuba Wojewódzki odniósł się do hejtu, który go spotkał:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabrania się zabraniać. To stare hasło festiwalu w Jarocinie było tak moje i tak wywrotowe jak na tamte czasy że wrosło we mnie na dobre. Do dziś. Zawsze byłem wolnościowcem. Także w mediach. Bo dziennikarstwo to ciekawość drugiego człowieka. Nawet jego upadków. Bo moja wizja dziennikarstwa to ucieczka od najpopularniejszej obecnie emocji społecznej przechadzającej się po naszym kraju. Od pogardy. W humor ironię sarkazm. Dzięki temu gościłem u siebie i Jacka Kurskiego i uczestników Big Brothera i Jerzego Urbana. Bo każdy człowiek jest opowieścią. Czasami straszna nie wartą kontynuancji. Ale jest. Mój program zawsze oparty był na kontrastach. Na polaryzacji i odnajdywaniu emocji niedostępnych w żadnym innym. Na lewo od profanacji na prawo od megalomanii. Zarzucacie Dagmarze przynależne jej dokonania. Wątpliwe moralnie i estetycznie. Pojawiają się słowa sutener i gangster (sutenerka i gangsterka😎) Oceniacie wydźwięk tej rozmowy zanim się ukazała. Przed emisją. Ciekawy stosunek do świata. Szczególnie przy tej ilości sutenerow i gangsterów którzy pojawiają się codziennie w programach informacyjnych. Więcej otwartości i wiatru w głowie. Mniej pryncypialności rodem z TikToka. Wybaczcie ze tak długo. Wasz Jakub🤬

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Newsy
Jak dobrze znasz Dagmarę z "Królowych życia"? Sprawdź się w naszym quizie!

Jeśli jesteś fanem programu "Królowe życia", to zapewne doskonale znasz Dagmarę, która szturmem zdobyła serca widzów! Bohaterka hitu TTV swoim udziałem w reality show zyskała ogromną popularność, a jej teksty zawsze bawią wszystkich do łez. Ten quiz przygotowaliśmy właśnie dla wielbicieli Dagmary. Zobacz czy wiesz wszystko o "Królowej życia"! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Jeśli jesteś fanem programu "Królowe życia", to zapewne doskonale znasz Dagmarę, która szturmem zdobyła serca widzów! Bohaterka hitu TTV swoim udziałem w reality show zyskała ogromną popularność, a jej teksty zawsze bawią wszystkich do łez. Ten quiz przygotowaliśmy właśnie dla wielbicieli Dagmary. Zobacz czy wiesz wszystko o "Królowej życia"!  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Królowe życia
Instagram
Newsy
Jak rodzice Rafała z "Królowych życia" zareagowali na jego związek z Gabrielem? "To był niesamowicie trudny czas"
Jak rodzice Rafała z "Królowych życia" zareagowali na jego związek z Gabrielem? "To był niesamowicie trudny czas"

Rafał i Gabriel to ulubieńcy widzów programu "Królowe życia". Ich perypetie śledzą tysiące fanów, którzy bardzo im dopingują. Jednak ostatnio wielbiciele tej pary bardzo zaniepokoili się na wieść o poważnym kryzysie w ich związku! Pojawiły się nawet plotki, że panowie rozstali się po prawie 20 latach! Na szczęście ostatnio Rafał w rozmowie z reporterką Party.pl wyjaśnił, że w dalszym ciągu tworzy z Gabrielem zgraną parę.  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha! "Mogę tylko patrzeć" Rafał i Gabriel są ze sobą szczęśliwi od prawie dwóch dekad, jednak na początku nie było im łatwo. Rafał w rozmowie z reporterką Party.pl wyjawił, jak jego rodzice zareagowali na wieść, że jest homoseksualistą. To był bardzo trudny czas w życiu gwiazdora "Królowych życia". A jak to wygląda po 20 latach?  Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo! 

Dagmara Kaźmierska
Instagram
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" we wtorek 6. października była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego . Prowadzący show zapytał gwiazdę hitu TTV między innymi o jej kryminalną przeszłość. W pewnym momencie Dagmarze załamał się głos... To był dla niej bardzo trudny czas w szczególności ze względu na rozłąkę z synem. Co wyjawiła "Królowa życia" na ten temat? Zobaczcie. Zobacz także:  Kuba Wojewódzki krytykowany za zaproszenie Dagmary z "Królowych życia": "Pojawiają się słowa sutener i gangster". Za co odsiadywała wyrok w więzieniu? Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. "Była bardzo duża tęsknota za Conanem" Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia". Fani pokochali ją za ogromne poczucie humoru, nietuzinkowe teksty i podejście do życia. Gwiazda ma jednak za sobą kryminalną przeszłość - spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Od 2005 roku do 2009 roku gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana prawomocnym wyrokiem  za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W programie Kuby Wojewódzkiego również padły pytania o kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej.  Kuba Wojewódzki: Pogadajmy trochę o urokach Twojej kariery. Bo Ty byłaś współwłaścicielką agencji towarzyskiej...  Dagmara Kaźmierska: Nigdy nie byłam współwłaścicielką! Byłam właścicielką!  KW: Ok, to byłaś właścicielką agencji towarzyskiej - to jest dobry interes?  DK: Poprosimy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner