Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news
Newsy

Kuba Wojewódzki krytykowany za zaproszenie Dagmary z "Królowych życia": "Pojawiają się słowa sutener i gangster". Za co odsiadywała wyrok w więzieniu?

Udział Dagmary Kaźmierskiej w programie Kuby Wojewódzkiego wywołał ogromne emocje wśród internautów! Kim jest Dagmara Kaźmierska? Za co siedziała w więzieniu?

Udział Dagmary Kaźmierskiej w programie Kuby Wojewódzkiego wywołał ogromne emocje wśród internautów! Pod tym, jak dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie z gwiazdą "Królowych życia" w sieci zawrzało. Fani nie są zachwyceni informacją, że Dagmara Kaźmierska wystąpi w nowym odcinku show Kuby Wojewódzkiego.

"Królowe życia": Conan Kaźmierski szczerze o relacji z rodzicami. Utrzymuje kontakt w ojcem?

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej. Kim jest? Za co siedziała w więzieniu?

Już dziś wieczorem, we wtorek 6 października, TVN wyemituje nowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. W najnowszej odsłonie show pojawią się Dagmara Kaźmierska oraz aktor Marcin Perchuć. Niestety, nie wszyscy fani Kuby Wojewódzkiego są zachwyceni obecnością gwiazdy "Królowych życia" w jego show. 

- Drogi Kubo, ogladam twój program od samego poczatku i jestem jego wielkim fanem, ale zaproszenie tej Pani to lekka przesada. Mam nadzieję, że wiecej nie zaprosisz nikogo podobnego....

- chyba nie spodziewałeś się takiej reakcji i krytyki.
Ale w pełni na nią zasłużyłeś.Co Ci przyszło do głowy żeby zapraszać do swojego programu kogoś takiego?

Słabiutko, coraz słabiej...

- Z calym szacunkiem Kuba ale ....sam wiesz fajna babka ale krzywdy ktora wyrzadzila niektorzy szybko nie zapomna- komentuje część internautów.

Pozostali fani stanęli w obronie Dagmary Kaźmierskiej i Kuby Wojewódzkiego.

- Sędziowie wszelkiej maści, prawnicy i karniści... z tego co wiem, to Pani Dagmara poniosła konsekwencje prawne swojej działalności i ma prawo do drugiej szansy, jak każdy z nas. Nie podoba się, zmieńcie kanał. Wybór szeroki... np. telewizja Trwam. Polecam.

- Padłam na siedząc na publiczności, gdy zobaczyłam Dagmarke 💜 Kooocham 🔥

- Oj przestańcie ludzie każdy z nas popełnia błędy i trzeba je wybaczać ten lincz na Panią Dagmarę jest absurdalny- apelują fani.

Co nie spodobało się internautom? Fani przypominają, że w przeszłości Dagmara Kaźmierska trafiła do więzienia. Od 2005 roku do 2009 roku gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W więzieniu spędziła 14 miesięcy.

Trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością (...) Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota - powiedziała Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu w programie "W łóżku z Oskarem" dla wp.pl.

Dagmara Kaźmierska nie ukrywała, że najgorsza była dla niej wówczas rozłąka z ukochanym synem.

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu - zdradziła w programie "W łóżku z Oskarem".

Teraz na planie programu Kuby Wojewódzkiego Dagmara Kaźmierska zdradziła, czego nauczyła się podczas pobytu w więzieniu. 

W zakładzie się nauczyłam... szacunku do jedzenia. Kiedyś robiłam źle, otwierałam masło, jogurt, serek użyłam raz, posmarowałam dwie kromki  i już nie używałam. Miałam zły nawyk, że jak już użyłam to później tego nie dotykałam - wyznała w przerwie nagrań dla TTV. (...) To miejsce uczy pokory do życia, cierpliwości też, ale ja byłam za krótki czas żeby nauczyć się cierpliwości - dodała.

Kuba Wojewódzki tłumaczy się z zaproszenia Dagmary z "Królowych życia"!

Głos w sprawie postanowił zabrać sam Kuba Wojewódzki, który widząc, jak wielkie emocje wzbudza wizyta Dagmary w jego show (niekoniecznie pozytywne), napisał:

Zabrania się zabraniać. To stare hasło festiwalu w Jarocinie było tak moje i tak wywrotowe jak na tamte czasy że wrosło we mnie na dobre. Do dziś. Zawsze byłem wolnościowcem. Także w mediach. Bo dziennikarstwo to ciekawość drugiego człowieka. Nawet jego upadków. Bo moja wizja dziennikarstwa to ucieczka od najpopularniejszej obecnie emocji społecznej przechadzającej się po naszym kraju. Od pogardy. W humor ironię sarkazm. Dzięki temu gościłem u siebie i Jacka Kurskiego i uczestników Big Brothera i Jerzego Urbana. Bo każdy człowiek jest opowieścią. Czasami straszna nie wartą kontynuacji. Ale jest. Mój program zawsze oparty był na kontrastach. Na polaryzacji i odnajdywaniu emocji niedostępnych w żadnym innym. Na lewo od profanacji na prawo od megalomanii. Zarzucacie Dagmarze przynależne jej dokonania. Wątpliwe moralnie i estetycznie. Pojawiają się słowa sutener i gangster (sutenerka i gangsterka😎) Oceniacie wydźwięk tej rozmowy zanim się ukazała. Przed emisją. Ciekawy stosunek do świata. Szczególnie przy tej ilości sutenerów i gangsterów którzy pojawiają się codziennie w programach informacyjnych. Więcej otwartości i wiatru w głowie. Mniej pryncypialności rodem z TikToka. Wybaczcie ze tak długo. Wasz Jakub - napisał w swoim oświadczeniu.

Będziecie oglądać program Kuby Wojewódzkiego z Dagmarą Kaźmierską?

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska u Wojewódzkiego! "Królowa życia" ma dla niego prezent... tylko ona mogła się na taki odważyć! 

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego.

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Będziecie oglądać?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Idź pan w chu.. Wróć pan w piątek...🤔 We #wtorek #kubawojewodzki

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news

Kuba Wojewódzki odniósł się do hejtu, który go spotkał:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabrania się zabraniać. To stare hasło festiwalu w Jarocinie było tak moje i tak wywrotowe jak na tamte czasy że wrosło we mnie na dobre. Do dziś. Zawsze byłem wolnościowcem. Także w mediach. Bo dziennikarstwo to ciekawość drugiego człowieka. Nawet jego upadków. Bo moja wizja dziennikarstwa to ucieczka od najpopularniejszej obecnie emocji społecznej przechadzającej się po naszym kraju. Od pogardy. W humor ironię sarkazm. Dzięki temu gościłem u siebie i Jacka Kurskiego i uczestników Big Brothera i Jerzego Urbana. Bo każdy człowiek jest opowieścią. Czasami straszna nie wartą kontynuancji. Ale jest. Mój program zawsze oparty był na kontrastach. Na polaryzacji i odnajdywaniu emocji niedostępnych w żadnym innym. Na lewo od profanacji na prawo od megalomanii. Zarzucacie Dagmarze przynależne jej dokonania. Wątpliwe moralnie i estetycznie. Pojawiają się słowa sutener i gangster (sutenerka i gangsterka😎) Oceniacie wydźwięk tej rozmowy zanim się ukazała. Przed emisją. Ciekawy stosunek do świata. Szczególnie przy tej ilości sutenerow i gangsterów którzy pojawiają się codziennie w programach informacyjnych. Więcej otwartości i wiatru w głowie. Mniej pryncypialności rodem z TikToka. Wybaczcie ze tak długo. Wasz Jakub🤬

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Zobacz także
Viki Gabor w piżamie u Kuby Wojewódzkiego

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Dagmara Kaźmierska jest już po ślubie?

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest już po ślubie?! Internautka spytała wprost: "Choć jedna dostrzegła"

 

Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Instagram/Dagrmara, "Królowe życia"
Newsy
Jak dobrze znasz Dagmarę z "Królowych życia"? Sprawdź się w naszym quizie!

Jeśli jesteś fanem programu "Królowe życia", to zapewne doskonale znasz Dagmarę, która szturmem zdobyła serca widzów! Bohaterka hitu TTV swoim udziałem w reality show zyskała ogromną popularność, a jej teksty zawsze bawią wszystkich do łez. Ten quiz przygotowaliśmy właśnie dla wielbicieli Dagmary. Zobacz czy wiesz wszystko o "Królowej życia"! 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Jeśli jesteś fanem programu "Królowe życia", to zapewne doskonale znasz Dagmarę, która szturmem zdobyła serca widzów! Bohaterka hitu TTV swoim udziałem w reality show zyskała ogromną popularność, a jej teksty zawsze bawią wszystkich do łez. Ten quiz przygotowaliśmy właśnie dla wielbicieli Dagmary. Zobacz czy wiesz wszystko o "Królowej życia"!  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Królowe życia
Instagram
Newsy
Jak rodzice Rafała z "Królowych życia" zareagowali na jego związek z Gabrielem? "To był niesamowicie trudny czas"
Jak rodzice Rafała z "Królowych życia" zareagowali na jego związek z Gabrielem? "To był niesamowicie trudny czas"

Rafał i Gabriel to ulubieńcy widzów programu "Królowe życia". Ich perypetie śledzą tysiące fanów, którzy bardzo im dopingują. Jednak ostatnio wielbiciele tej pary bardzo zaniepokoili się na wieść o poważnym kryzysie w ich związku! Pojawiły się nawet plotki, że panowie rozstali się po prawie 20 latach! Na szczęście ostatnio Rafał w rozmowie z reporterką Party.pl wyjaśnił, że w dalszym ciągu tworzy z Gabrielem zgraną parę.  Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha! "Mogę tylko patrzeć" Rafał i Gabriel są ze sobą szczęśliwi od prawie dwóch dekad, jednak na początku nie było im łatwo. Rafał w rozmowie z reporterką Party.pl wyjawił, jak jego rodzice zareagowali na wieść, że jest homoseksualistą. To był bardzo trudny czas w życiu gwiazdora "Królowych życia". A jak to wygląda po 20 latach?  Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo! 

Dagmara Kaźmierska
Instagram
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" we wtorek 6. października była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego . Prowadzący show zapytał gwiazdę hitu TTV między innymi o jej kryminalną przeszłość. W pewnym momencie Dagmarze załamał się głos... To był dla niej bardzo trudny czas w szczególności ze względu na rozłąkę z synem. Co wyjawiła "Królowa życia" na ten temat? Zobaczcie. Zobacz także:  Kuba Wojewódzki krytykowany za zaproszenie Dagmary z "Królowych życia": "Pojawiają się słowa sutener i gangster". Za co odsiadywała wyrok w więzieniu? Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. "Była bardzo duża tęsknota za Conanem" Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia". Fani pokochali ją za ogromne poczucie humoru, nietuzinkowe teksty i podejście do życia. Gwiazda ma jednak za sobą kryminalną przeszłość - spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Od 2005 roku do 2009 roku gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana prawomocnym wyrokiem  za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W programie Kuby Wojewódzkiego również padły pytania o kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej.  Kuba Wojewódzki: Pogadajmy trochę o urokach Twojej kariery. Bo Ty byłaś współwłaścicielką agencji towarzyskiej...  Dagmara Kaźmierska: Nigdy nie byłam współwłaścicielką! Byłam właścicielką!  KW: Ok, to byłaś właścicielką agencji towarzyskiej - to jest dobry interes?  DK: Poprosimy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik