Party Stories
Saszan
Newsy

Z Saszan też możecie pojechać na obóz. Ile kosztują wakacje z gwiazdami?

Szykuje się wielka feta

Pisaliśmy dziś o tym, że z Dawidem Kwiatkowskim można za 2700 zł pojechać na wakacje do Hiszpanii lub do Kazimierza Dolnego.

Okazuje się, że na podobny obóz fanowski – koniec czerwca i początek lipca (dwa turnusy) również w Kazimierzu Dolnym – można pojechać z ulubienicą młodych internautów i gwiazdą „Celebrity Splash", wokalistką Saszan! Koszt? Za jedenaście dni – 2300 zł. W cenie plenerowe pogadanki z Saszan, pamiątkowa sesja zdjęciowa, granie i śpiewanie.

Całkiem niedawno Saszan zachęcała, by jej fani namówili rodziców, by wyłożyli pieniądze na jej obóz.

 2 tygodnie na Saszanowym obozie. JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAAAAAAĆ. Namawiać rodziców i wbijać do Kazimierza na niezapomniane Saszaniakowe wakacje – napisała na swoim fanpejdżu.

Dla zainteresowanych w wieku 12-19 lat są jeszcze miejsca! Ale nie tylko z Kwiatkowskim czy Saszan można spędzić swoje wakacje. Dla trochę starszych fanek i fanów mamy dobrą wiadomość: na swój urlop można też pojechać z Anną Lewandowską.

Na przełomie lipca i sierpnia w dniach 25.07.2015 - 01.08.2015 w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” można trenować i zdrowo gotować z Anną Lewandowską. Cena obozu wynosi 2800 zł za siedem dni z Anią.

W programie porady dietetyczne, masa różnorakich treningów, odnowa biologiczna, wszystko z Lewandowską i innymi instruktorami.

Czy gwiazdorskie obozy warte są swoje ceny? Zapłacilibyście tyle za wakacje ze swoim idolem?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dawid Kwiatkowski organizuje wakacje dla swoich fanów
ONS
Newsy
Planujecie wakacje? Może wyjazd z... Dawidem Kwiatkowskim za jedyne 2700 zł!
Na co mogą liczyć uczestnicy?

Jeśli kochasz Dawida Kwiatkowskiego , to jest dla Ciebie szansa, by spędzić z nim wakacje. Jak to zrobić? Wystarczy zapłacić 2700 zł i siedem dni oraz nocy z Kwiatkowskim w słoneczniej Hiszpanii będą Twoje! Do wydania takich pieniędzy zachęca sam gwiazdor.   18 lipca wylatuję z fanami do Hiszpanii, gdzie przez tydzień będziemy śpiewać, grać, tańczyć i się opalać. Jeśli ktoś preferuje takie zajęcia w wakacje, to zapraszam! Do zobaczenia! – to jedyny turnus, na który zostały miejsca. Reszta wakacji wyprzedana, więc śpieszymy się ziomeczki! – zachęca na swoim fanpejdżu Dawid Kwiatkowski. Dawid jedzie też na wakacje z fanami do Kazimierza Dolnego w cenie 2300 zł za jedenaście dni. Jednak na wszystkie trzy turnusy miejsca zostały wykupione! Stąd wiadomo, że koniec lipca i cały sierpień Dawid spędzi z fanami w Kazimierzu Dolnym.   Jednym z minusów takiego wyjazdu (oprócz ceny) jest wiek jego uczestników. Fani mogą mieć tylko 13-19 lat. Dlatego wiadomo, że to rodzice będą musieli zapłacić pieniądze za wakacje z idolem ich dziecka. A na co mogą liczyć uczestnicy wyjazdu? Między innymi: – spotkania-pogadanki z Dawidem: o koncertach, muzyce, marzeniach, znajomych i pasjach, – specjalne spotkania tematyczne z menadżerami i gośćmi Dawida, – warsztaty wokalne i sceniczne, – nagrywanie wspólnego teledysku na pamiątkę, – tworzenie scenariuszy filmów i klipów z Dawidem Kwiatkowskim. Uważacie, że wyjazd z Dawidem Kwiatkowskim jest wart 2700 zł? Zobacz na Polki.pl:  Komu Dawid Kwiatkowski miał posprzątać dom? Sprawdź w 4fun.tv!  

Anna Lewandowska będzie trenować kobiety w ciąży
ONS
Newsy
W ciągu godziny zabrakło miejsc na obóz z Anną Lewandowską! Ile kosztuje tydzień z Anią?

Anna Lewandowska  dwa razy w roku organizuje obozy, na którym uczestniczki trenują i uczą się, jak się zdrowo odżywiać. Widać fanów Lewandowskiej przybywa, bo na zimowy obóz, który zacznie się 30 stycznia 2016 roku,  100 miejsc sprzedało się w jedną godzinę ! Sama Lewandowska nie mogła w to uwierzyć.  UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC NA ZIMOWY OBÓZ 2016!🙉 Nie dowierzam... W ciągu 1 godziny rozeszło się blisko 100 miejsc na obóz w #dojostarawieś  Cieszę się i dziękuję za zainteresowanie - to oznacza jedno... Chyba muszę pomysleć o dodatkowym terminie na lato🙈🙊  Tym co się udało zapisać... do zobaczenia 30 stycznia!  Już nie mogę się doczekać  A jaka jest cena takiego obozu w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”? 6 dni to koszt 2900zł! Obóz z Anną Lewandowską W cenie są treningi z Anną Lewandowską i nie tylko. To również wykłady na temat zdrowego żywienia prowadzone przez Anię (aLewandowska do zdrowego żywienia przykłada dużą wagę. Pamiętacie : „Przecież ja nie jem pieczywa” - Anna Lewandowska tłumaczy się z latania helikopterem po bułki ) i odnowa biologiczna.  To już kolejny taki obóz z żoną Roberta Lewandowskiego. Obozy odbywają się dwa razy do roku w wakacje oraz zimą w trakcie ferii. Ale chyba pierwszy raz tak szybko rozeszły się miejsca.  To świadczy o tym, jaką popularnością cieszy się Ania i że za możliwość przebywania oraz ćwiczeń z nią dziewczyny zapłacą każdą cenę. Z drugiej strony uczestniczki obozów chwalą je, że nigdy się nie nudzą, mają mnóstwo zajęć. A zdrowe żywienie okazuje się smaczne... Czasem na taki obóz wpada odwiedzić żonę Robert Lewandowski i jest to możliwość spotkania mistrza ! Czy tym razem również tam będzie? Na pewno Ania zdradzi to na swoim Instagramie :). Trenerka często pokazuje ich wspólne...

Anna Lewandowska proponuje trening za 49 złotych!
Newsy
2900 zł za trenowanie z Anną Lewandowską? Jest też tańsza opcja! Nie zgadniecie, za ile!
Nie trzeba być bogaczem, żeby ćwiczyć z Anią

Trening z Anną Lewandowską za 49 złotych? Jak najbardziej. Już 5 marca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się trening fitness Karate Cardio z Anną Lewandowską . Okazuje się, że nie trzeba płacić 2900 zł i jechać na zimowy obów, żeby poćwiczyć z gwiazdą! Trening z Anną Lewandowską - różne warianty Za 6 dniowy obóz zimowy w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” z luksusowym zakwaterowaniem, prezentami i wyżywieniem przygotowanym według zaleceń Lewandowskiej trzeba zapłacić aż 2900 złotych, ale chętnych nie brakuje. Za każdym razem bilety sprzedają się znakomicie!  Jeśli jednak kogoś nie stać na obóz, a chciałby trenować z Anną, na pewno spodoba mu się opcja treningu w Łodzi za 49 złotych ! Ilość miejsc ograniczona, a więc warto się spieszyć.    Zobacz także:  „Mam takie, to w tym chodzę! Masakra...”. Anna Lewandowska odpowiada na zarzuty, że reklamuje buty na Facebooku   Trening z Anną Lewandowską już za 49 zł w Łodzi! Inni mogą wykupić miejsce na obozie za 2900 zł. Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner