Saszan

Z Saszan też możecie pojechać na obóz. Ile kosztują wakacje z gwiazdami?

Saszan

Pisaliśmy dziś o tym, że z Dawidem Kwiatkowskim można za 2700 zł pojechać na wakacje do Hiszpanii lub do Kazimierza Dolnego.

Okazuje się, że na podobny obóz fanowski – koniec czerwca i początek lipca (dwa turnusy) również w Kazimierzu Dolnym – można pojechać z ulubienicą młodych internautów i gwiazdą „Celebrity Splash", wokalistką Saszan! Koszt? Za jedenaście dni – 2300 zł. W cenie plenerowe pogadanki z Saszan, pamiątkowa sesja zdjęciowa, granie i śpiewanie.

Całkiem niedawno Saszan zachęcała, by jej fani namówili rodziców, by wyłożyli pieniądze na jej obóz.

 2 tygodnie na Saszanowym obozie. JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAAAAAAĆ. Namawiać rodziców i wbijać do Kazimierza na niezapomniane Saszaniakowe wakacje – napisała na swoim fanpejdżu.

Dla zainteresowanych w wieku 12-19 lat są jeszcze miejsca! Ale nie tylko z Kwiatkowskim czy Saszan można spędzić swoje wakacje. Dla trochę starszych fanek i fanów mamy dobrą wiadomość: na swój urlop można też pojechać z Anną Lewandowską.

Na przełomie lipca i sierpnia w dniach 25.07.2015 - 01.08.2015 w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” można trenować i zdrowo gotować z Anną Lewandowską. Cena obozu wynosi 2800 zł za siedem dni z Anią.

W programie porady dietetyczne, masa różnorakich treningów, odnowa biologiczna, wszystko z Lewandowską i innymi instruktorami.

Czy gwiazdorskie obozy warte są swoje ceny? Zapłacilibyście tyle za wakacje ze swoim idolem?

Więcej na temat Saszan
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22