Maciej Zień pokazał zdjęcia ze ślubu
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Maciej Zień okrada swoją spółkę? Jest oświadczenie!

Jaka jest prawda?

Sprawy dotyczące projektanta Macieja Zienia nie przestają zaskakiwać. Najpierw ogłosił bankructwo, a potem wyjechał do Brazylii i wziął ślub ze swoim partnerem. Teraz okazuje się, że na tym nie koniec!

Właśnie można przeczytać oświadczenie Spółki Zień, która oskarża projektanta o to, że w marcu wyjechał na urlop zabierając ze sobą bez zgody i wiedzy spółki część kolekcji oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce. Pozostawiając tym samym spółkę w dużym zadłużeniu. Upoważnił też inne, niezwiązane z firmą osoby, aby wynosiły rzeczy należące do spółki.

Okazuje się również, że wczoraj i dzisiaj Maciej Zień pojawił się w swoim butiku i próbował wynieść kolejne rzeczy. Dzisiaj uniemożliwiła to dopiero interwencja policji!

Poniżej całe oświadczenie Zień Sp. z o.o. i opisanie sytuacji, jaka dzieje się w butiku przy ulicy Mokotowskiej 57. Czy jesteście w stanie uwierzyć, że poważany i uznany Maciej Zień okrada własną firmę? Tym bardziej, że trzy godziny temu wrzucił na Facebooka informację o projektowaniu nowych kafelków by Zień. Na zdjęciu jest również jego mąż.

Teraz czekamy na oświadczenie Macieja Zienia. 


Zobacz na Polki.pl: Wybrałyśmy najlepiej wyglądające gwiazdy na pokazie Zienia
 

Zień, Socha, Hladki, Mercedes, Klimas na balu maskowym
ONS.pl
Fleszstyle
Dawno niewidzany Maciej Zień, Katarzyna Sokołowska nie do rozpoznania. Gwiazdy na na balu maskowym
Dawno niewidzany Maciej Zień, Katarzyna Sokołowska nie do rozpoznania. Gwiazdy na na balu maskowym
Dorota Wróblewska skomentowała sprawę Zienia
ONS
Newsy
Dorota Wróblewska skomentowała aferę z udziałem Macieja Zienia: Niektórzy zacierają z radości ręce
Obawia się, że wkrótce usłyszymy o upadku kolejnych projektantów

Sprawa Macieja Zienia zelektryzowała wczoraj wszystkie media. Spółka Zień Sp. z.o.o wydała wówczas oświadczenie, w którym oskarża projektanta o kradzież i ucieczkę do Brazylii. Projektant miał zabrać ze sobą część kolekcji oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce po czym przestał kontaktować się ze swoimi współpracownikami . Okazuje się również, że  Maciej Zień pojawił się ostatnio w swoim butiku w Warszawie i próbował wynieść kolejne rzeczy, uniemożliwiła mu to jednak policja. Zobacz: Maciej Zień okrada swoją spółkę? Jest oświadczenie! Afera z udziałem słynnego projektanta zaskoczyła wszystkich. Sytuację postanowiła skomentować m.in. Dorota Wróblewska . Ekspertka modowa na swoim profilu na Facebooku porównała Macieja Zienia z Arkadiusem, który pomimo wielkiego sukcesu, wyjechał z Polski. - Myślę, że dzisiejsze oświadczenie zaszokowało wiele osób. Po niektórych komentarzach widać jak branża mody jest sobie "przyjazna". Niektórzy zacierają z radości ręce i cieszą się z upadku "króla" mody w Polsce. No cóż. Paradoksalnie nie jest to dobra wiadomość dla całej branży. To wskazówka ja ważna jest strategia marki i konsekwencja w jej realizacji. Moim zdaniem nie będzie to ostatni tego typu komunikat. Można powiedzieć, że mamy powtórkę z przypadku Arkadiusa, który był zmuszony ze względu na długi wyemigrować z Polski. Żadnemu projektantowi tego nie życzę. Smutne to bardzo. NIE OSĄDZAJMY - apeluje Wróblewska. Co sądzicie o aferze z udziałem Macieja Zienia? Zobacz na Polki.pl: Wywiad z Zieniem przed jego pokazem w... kościele

Maciej Zień
Agencja ONS
Newsy
Nowe fakty w sprawie Macieja Zienia. Projektant przeprasza swojego wspólnika!
Co dalej?

Afera dotycząca problemów finansowych Macieja Zienia była jednym z głośniejszych tematów w ostatnich miesiącach. Najpierw współpracownicy projektanta zarzucili mu oszustwa, potem Maciej Zień oskarżał członków swojej spółki o nieuczciwość, w tym m.in. byłego wspólnika Józefa Kosiorka. Teraz jednak sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, ponieważ Zień na swoim profilu na Facebooku wydał oświadczenie, w którym przeprasza Józefa Kosiorka:   Pragnę przeprosić Józefa Kosiorka za udzielone przeze mnie w czerwcu 2015 roku wypowiedzi na łamach ogólnokrajowych mediów (m.in. telewizja TVN i portal Fashion Post) oraz wydane przeze mnie oświadczenie dotyczące sytuacji w spółce Zień Sp. z o.o. oraz stosunków pomiędzy Wspólnikami. Moje wypowiedzi, sugerujące nieuczciwe intencje Józefa Kosiorka w kontekście planu przejęcia kontroli nad marką i znakiem towarowym Zień, naruszyły dobre imię i dobra osobiste mojego Wspólnika, a także szacunek do jego osoby jako człowieka i przedsiębiorcy.  Oświadczam, iż przedstawione przeze mnie zarzuty wobec Józefa Kosiorka były bezpodstawne i nieprawdziwe oraz formułowane pod wpływem impulsu, wynikającego ze znalezienia się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej. Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i traktuję niniejsze przeprosiny jako formę zadośćuczynienia wobec mojego Wspólnika. Maciej Zień.   Jaka zatem jest prawda? Tego do tej pory tak naprawdę nie wiadomo. Pozostaje czekać na wypowiedź Macieja Zienia, w której wyjawi całą prawdę. Problemy finansowe Macieja Zienia Wszystko zaczęło się w czerwcu, kiedy spółka Zień wydała oświadczenie , w którym napisała, że projektant bez zgdy i wiedzy członków spółki zabrał ubrania warte kilka tysięcy złotych i kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce, a następnie wyjechał do Brazylii. Maciej Zień odpowiedział na zarzuty...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner