Ewelina Lisowska z różowymi ustami

Wiemy, w kim jest zakochana Ewelina Lisowska! To muzyk z popularnego zespołu!

Ewelina Lisowska z różowymi ustami

Ewelina Lisowska znowu znalazła miłość! Tym razem jej sercem zawładnął przystojny muzyk i członek zespołu Afromental - Bartek "Śniady" Śniadecki. Parę dzieli 10 lat różnicy, ale świetnie się dogadują.

Nowa miłość Eweliny Lisowskiej

Jeszcze niedawno wokalistka związana była z Filipem Sałapą i na Instagramie wstawiała romantyczne zdjęcia. Para jednak podjęła decyzję o rozstaniu, a teraz jak udało dowiedzieć się Party.pl, Ewelina od kilku tygodni spotyka się z członkiem zespołu Afromental:

Ewelina i Śniady świetnie się ze sobą dogadują, pomimo że dzieli ich 10 lat różnicy. Jak tylko się poznali od razu między nimi zaiskrzyło, a spotykają się od kilku tygodni. Bartek jest dumny z Eweliny i mocno wspiera ją we wszystkich działaniach - zdradziła nam osoba z otoczenia gwiazdy.

Śniadecki kibicuje też Lisowskiej w "Tańcu z Gwiazdami", a warto przypomnieć, że artystka wygrywa niemal każdy odcinek i jest ulubienicą widzów. To jednak nie wszystkie zobowiązania gwiazdy, ponieważ niedawno wokalistka została rockową ambasadorką Barbie, a także dużo koncertuje. Jednak na zamieszczonych w Internecie zdjęciach widać, że miłość kwitnie i Lisowska nie zaniedbuje swojego ukochanego pomimo natłoku obowiązków.

 

Ewelina Lisowska jako ambasadorka Barbie

Ewelina Lisowska na premierze musicalu "Barbie Rockowa księżniczka"
ONS

 

Ewelina Lisowska i Bartek Śniadecki świetnie się ze sobą dogadują

 

To zdjęcie nie ma opisu @ewelinalisowskaofficial #jednookiraps #tancereczka #dancingwiththestars #mamnajlepszadziewczyne

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bartosz Sniadecki (@bartoszsniadecki)

 

Bartek Śniadecki i Ewelina Lisowska - pasują do siebie?

 

@bartoszsniadecki 💘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

Więcej na temat Ewelina Lisowsaka
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08