Rafał Maserak
ONS

Ale wiadomość! Rafał Maserak szykuje się do ślubu! Kiedy odbędzie się uroczystość?

Rafał Maserak
ONS

 

Rafał Maserak wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? Wszystko na to wskazuje! Okazuje się bowiem, że jeden z najpopularniejszych tancerzy "Tańca z Gwiazdami" zaręczył się ze swoją partnerką. Magazyn "Świat i ludzie" informuje, że para już szykuje się do ślubu! Jeszcze kilka lat temu wszystkie media rozpisywały się o jego głośnym związku z Małgorzatą Foremniak - teraz Rafał odnalazł szczęście u boku tajemniczej Małgorzaty. 

 

Kim jest narzeczona Rafała Maseraka?

Według medialnych doniesień tancerz spotyka się z tajemniczą Małgorzatą Lis, która nie jest związana z show-biznesem. Rafał spotyka się ze swoją partnerką już od kilku lat, a teraz planują ślub!

Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu - zdradza informator magazynu "Świat i ludzie". 

 

Mam już 34 lata, narzeczoną i trudno się dziwić, że temat ślubu jest obecny w moim życiu – mówił ostatnio w rozmowie z Fakt24 Rafał Maserak.

 

Okazuje się, że Rafał Maserak i jego narzeczona rozpoczęli już poszukiwania sali weselnej! Para najprawdopodobniej powie sobie "TAK" w przyszłym roku. Gratulujemy i już czekamy na zdjęcia młodej pary! :)

 

Zobacz także: Wieczny amant usidlony. Czy Rafał Maserak stanie niebawem na ślubnym kobiercu?

 

Rafał Maserak szykuje się do ślubu.

Rafał Maserak
ONS

Uroczystość najprawdopodobniej odbędzie się w 2019 roku.

Rafał Maserak w muszce

Więcej na temat śluby gwiazd Rafał Maserak
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17