TVN wzmacnia ochronę gwiazd po ataku na Kubę
ONS

TVN boi się o swoje gwiazdy: Ochrona została wzmocniona

TVN wzmacnia ochronę gwiazd po ataku na Kubę
ONS

Niespełna tydzień temu w polskich mediach zawrzało - Kuba Wojewódzki został zaatakowany pod siedzibą Radia Eska, gdzie prowadzi poranne audycje. Sprawa odbiła się szerokim echem, a sam zainteresowany nie szczędził ostrych słów pod adresem napastnika. Przypomnijmy: Wojewódzki PIERWSZY RAZ skomentował oblanie kwasem

Całą sytuację bada teraz policja, która szuka sprawcy i próbuje wyjaśnić zajście. Atak na Wojewódzkiego sprowokował też dyskusję o nietykalności osób publicznych - szczególnie tych, których poglądy i wypowiedzi są kontrowersyjne na tyle, aby sprowokować ewentualną przemoc. Zareagował również TVN. Jak czytamy na blogu "Uljaszowanie.blog.pl", podczas wczorajszego półfinału show "Mam Talent", stacja po ataku na Kubę wzmocniła ochronę swoich najcenniejszych gwiazd.

Zdradzę Wam również pewną tajemnicę… okazało się, że ochrona na planie programu TVN została wzmocniona po ataku na Kubę Wojewódzkiego. Producenci uznali, że inne gwiazdy również są zagrożone i wprowadzili na plan kilka dodatkowych osób. Przez to na wielu zdjęciach z wczorajszej wizyty na planie będziecie mogli oglądać pana ochroniarza, który skutecznie zasłaniał przedstawicielom mediów scenę, ale z uwagi na to, że dostał konkretne zadanie i wskazano mu miejsce, gdzie musi stać, nic się nie dało z tym zrobić - czytamy w jej wpisie.


Myślicie, że gwiazdy TVN-u powinny się obawiać tego, że podzielą los Kuby? Może będą chodzić na imprezy w towarzystwie ochrony?

Zobacz: Korwin o ataku na Wojewódzkiego: To atak na wolność słowa!

Kuba Wojewódzki na randce z dziewczyną:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43