Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Paweł Kukiz przerywa wywiad z dziennikarką TVN24
ONS
Newsy

Kukiz pogrąża dziennikarkę TVN24 w wywiadzie. Przerwał rozmowę [WIDEO]

Co się stało?

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. W internecie pojawia się coraz więcej spotów wyborczych i wywiadów z politykami. Nawet w ostatnim odcinku swojego show Wojewódzki wsparł jednego z kandydatów. Zobacz: Wojewódzki już wie na kogo będzie głosował. Wyraził poparcie dla jednego z kandydatów

W roli prezydenta Polski widzi siebie też Paweł Kukiz. Muzyk ma bardzo ambitne plany i na każdym kroku podkreśla, że chce zmienić kraj. W związku z tym częściej pojawia się w mediach i udziela wywiadów dziennikarzom. Jedną z ostatnich rozmów niestety musiał przerwać ze względu na niekompetencje i nieprzygotowanie dziennikarki, która nieustannie czytała pytania z kartki. Polityk mocno się zdenerwował i podziękował za wywiad. 

Dobrze zrobił?

Zobacz na Polki.pl: Kim jest Magdalena Ogórek?Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Tyniec i Ola Ciupa w programie Kuby Wojewódzkiego
ONS
TV-Show
Wojewódzki pokazał nowych gości swojego programu. To dość nietypowe połączenie
Będziecie oglądać?

Już za tydzień w Polsce odbędą się wybory prezydenckie. Kuba Wojewódzki do swojego programu zaprosił kandydatów na prezydenta, ale zaproszenie przyjęło tylko dwóch. Showman w jednym z odcinków wyraził także wsparcie dla jednego z nich. Zobacz:  Wojewódzki już wie na kogo będzie głosował. Wyraził poparcie dla jednego z kandydatów W najbliższym programie na kanapie nie zobaczymy jednak polityków. Tym razem dziennikarz zaprosił do siebie Olę Ciupę , która zasłynęła dzięki udziałowi w teledyskach Donatana, a aktualnie bierze udział w licznych kampaniach reklamowych. Niedawno widzowie mogli ją oglądać także w programie "Celebrity Splash". Drugim gościem będzie Krzysztof Tyniec , wybitny aktor, który może być głównie kojarzony z podkładaniem głosów do bajek. Będziecie oglądać? Zobacz na Polki.pl: Co łączy Wojewódzkiego z Rozenek?  

Kuba Wojewódzki
ONS
TV-Show
Kuba Wojewódzki jest gejem? Showman skomentował plotki... Jak? Będziecie zaskoczeni!
Kuba Wojewódzki jest gejem? Showman skomentował plotki... Jak? Będziecie zaskoczeni!

Czy Kuba Wojewódzki jest gejem? Podczas programu "Wszyscy na jednego czyli Roast Kuby Wojewódzkiego"  żarty na temat rzekomego homoseksualizmu showmana były jednymi z najczęstszych. Dziennikarz uwielbia towarzystwo pięknych kobiet, lecz nigdy się nie ożenił, ani nie założył rodziny. Obecnie Wojewódzki związany jest z modelką Renatą Kaczoruk, nie przeszkodziło to jednak uczestnikom show sugerować, że Kuba woli jednak chłopców... Poza tym w jednym z wywiadów powiedział: „W Polsce, jak zbytnio lubisz siebie, jesteś albo homoseksualistą, albo komunistą ” . I chyba ma rację, bo o obie rzeczy go posądzano.  Kuba Wojewódzki o orientacji seksualnej W czasie "Wszyscy na jednego..." padało wiele niewybrednych żartów, które dotyczyły różnych słabości uczestników show. Kuba Wojewódzki został zaatakowany dość ostro. Uczestnicy programu na każdym kroku sugerowali, że Kuba jest gejem. Łączono go nawet z inną gwiazdą telewizji - Tomaszem Kammelem. Momentami było naprawdę ostro. Wiemy, jak lubisz ujeżdżać swojego kamela. Życzę ci, żebyś umarł tak jak żyłeś, z penisem Kammela między pośladkami - powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski. Wojewódzki jednak raczej nie przejął się tymi żartami. Dziś na jego Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie z komentarzem bardzo w stylu Kuby. Dziennikarz zrobił sobie selfie, na którym widzimy go... w pełnym makijażu! #wszyscy#mowia#gay #gay #gay#po#prostu#osobowosc #bjuti#fejs#star Musimy przyznać, że Kubie makijaż bardzo pasuje! :)   Zobacz też: Bardzo OSTRE żarty z Dereszowskiej i jej romansu z Durczokiem: "Kamil ją zostawił, bo...". Padło wiele gorzkich słów!   Kuba Wojewódzki w makijażu. Roast Kuby Wojewódzkie wzbudził ogromne emocje.  

Jessica Mercedes u Kuby Wojewódzkiego
AKPA
Newsy
Jessica Mercedes na okładce "Vogue'a"!
Blogerka spełniła swoje największe marzenie

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych blogerek. Gwiazda internetu znakomicie odnalazła się w show-biznesie m.in. często pojawia się na ściance, udziela wywiadów czy komentuje stylizacje celebrytów na łamach gazet. Zobacz: Jessica Mercedes wybrała najlepiej ubrane gwiazdy Już niedługo Jessica pojawi się na kanapie u samego Kuby Wojewódzkiego. Będzie to już druga blogerka goszcząca w jego programie. Podczas spotkania Mercedes otrzymała od dziennikarza prezent niespodziankę, którą była makieta polskiej edycji "Vogue'a" z jej twarzą na okładce. - Kuba, dzięki! Najlepszy prezent w życiu - skomentowała Jessica na Instagramie chwaląc się prezentem. Myślicie, że Jessica da radę w rozmowie z Kubą i wypadnie lepiej niż goszcząca w poprzednim sezonie Maffashion, która zdaniem wielu osób się skompromitowała? Zobacz: Wojewódzki do Maffashion: Jesteś biseksualna? Jessica Mercedes na Fashion Weeku w Mediolanie:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner