Meghan Markle i książę Harry
East News

Książę Harry twierdzi, że rodzina królewska szykanowała Meghan, bo była zazdrosna! Nie uwierzycie, o co!

Meghan Markle i książę Harry
East News

Jak można było się spodziewać wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey wzbudził sporo kontrowersji, a słynna para, która właśnie spodziewa się przyjścia na świat swojego drugiego dziecka, otworzyła puszkę Pandory. Podczas dwugodzinnej rozmowy poruszono wiele kwestii, które nie zawsze stawiały rodzinę królewską w najlepszym świetle - zazdrość wobec Meghan, jej myśli samobójcze, czy rasizm. Jak się okazuje, część widzów jest dosłownie wściekła na słowa nie tylko Meghan, ale i Harry'ego, którzy po emisji nagarnia znaleźli się w ogniu krytyki. Niektórzy domagają się nawet, by zostały odebrane in wszelkie tytuły. 

Czego rodzina królewska zazdrościła Meghan? Widzowie wściekli na Sussexów po wywiadzie u Oprah

Podczas jednego z najbardziej wyczekiwanych wywiadów, na jaw wyszło wiele kwestii, które do tej pory były skutecznie trzymane w tajemnicy. Meghan Markle przyznała, że kiedy była w piątym miesiącu ciąży, zmagała się z myślami samobójczymi, ujawniono również, że zanim Archie przyszedł na świat, rodzina królewska nie kryła swoich obaw dotyczących koloru skóry dziecka. Harry przyznał również, kiedy jego żona zaczęła być inaczej traktowana przez jego bliskich. 

Moja babcia była niesamowita przez cały czas, mój ojciec, mój brat, Kate, wszyscy byli serdeczni. Ale wszystko zmieniło się po trasie po Australii. Po raz pierwszy rodzina zobaczyła, jak niesamowita jest w tej  pracy. A to przywołało wspomnienia - mówił sugerując, że rodzina królewska jest zazdrosna o podobieństwo Meghan do jego matki - księżnej Diany - Chciałbym tylko, żebyśmy wszyscy wyciągnęli wnioski z przeszłości - dodał.

Jak się okazuje, choć z początku rodzina królewska przyjęła Meghan o znacznie lepiej, niż Harry się spodziewał, jej popularność zamiast zostać doceniona, spowodowała, że jego bliscy zaczęli się od niej odwracać. Sam książę Harry przyznał, że jego żona jest "jednym z największych skarbów", jakiego jego rodzina mogłaby sobie życzyć. Innego zdania są jednak widzowie. Po emisji wywiadu na małżeństwo wylała się fala krytyki, a Meghan została określona toksyczną manipulantką. Swojego oburzenia nie krył też znany brytyjski dziennikarz Pierce Morgan:

Ten wywiad jest absolutnie haniebną zdradą królowej i rodziny królewskiej. Spodziewam się całego tego nikczemnego, niszczycielskiego nonsensu od Meghan Markle - ale to, że Harry pozwolił jej zniszczyć swoją rodzinę i Monarchię w ten sposób, jest haniebne.

Harry chce, aby Ameryka i reszta świata znienawidziła jego rodzinę, znienawidziła Monarchię i jego kraj. Sugeruję, aby wszyscy czekali, aż ofiary szaleństwa jego żony wypowiedzą się w sprawie jej dziwacznych roszczeń, zanim to zrobią.

Powiedzmy sobie jasno: książę Harry i jego żona właśnie spędzili dwie godziny na niszczeniu wszystkiego, co reprezentuje Królowa i nad czym tak ciężko pracowała, jednocześnie udając, że ją wspierają. I zrobili to, gdy jej 99-letni mąż Philip jest poważnie chory w szpitalu. To godne pogardy - podsumował w serii opublikowanych przez niego Tweetów. 

Niektórzy z internautów stwierdzili nawet, że po tym co zrobili królowa powinna pozbawić Harry'ego i Meghan tytułów:

- Królowa musi pozbawić Harry'ego i Meghan ich tytułów, usunąć Harry'ego z dziedziczenia, zakazać im udziału we wszystkich wydarzeniach państwowych i odmówić im jakiegokolwiek wsparcia finansowego. Rodzina powinna ją odciąć. Harry w ogóle nie dba o swoją rodzinie, a Meghan dba tylko o uwagę i pieniądze.

- Uważam również, że zarówno Harry, jak i Meghan powinni rzeczywiście zostać pozbawieni swoich tytułów królewskich i wszelkich korzyści z nimi związanych. Koniec.

- Meghan i Harry są zniewagą dla tego kraju i jej Królewskiej Mości i powinni natychmiast pozbawić ich tytułów.  

Niektóre komentarze uderzały bezpośrednio w Meghan Markle, a widzowie zarzucili jej kłamstwa, a także nazwanie rodziny królewskiej rasistami. Negatywne opinie pojawiały się tylko na Twitterze, ale również na jednym z największych serwisów w Wielkiej Brytanii. 

- Gdyby rodzina królewska martwiła się o kolor skóry, Królowa nie pozwoliłaby na to małżeństwo 

- Co za cudowne zachowanie. Nagłośnić rodzinne kłótnie w międzynarodowej telewizji... Ta dziewczyna nie ma klasy i jest egoistką. 

- Czy Meghan po prostu nazwała rodzinę królewską rasistką? W tym wywiadzie powinna spróbować zamieszać w garnku, prawda, to rodzina Harry'ego. Osobiście uważam, że tytuły Harry'ego i Meghan należy usunąć. Posunęli się za daleko.

Nikt nie ma wątpliwości, że wywiad będzie miał wpływ na rodzinę królewską. Tylko jaki? W sieci pojawiły się również komentarze, że dzięki słowom Meghan Markle, która przyznała, że Królowa zawsze była dla niej najmilszą osobą, ludzie zaczęli patrzeć na monarchinię zupełnie inaczej i stawiać ją w zupełnie lepszym świetle. 

Zobacz także: Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey: "Mój syn nie jest księciem przez rasizm rodziny królewskiej"

Gdzie obejrzeć wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym u Oprah po polsku?

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym po polsku można zobaczyć już dziś, w poniedziałek 8 marca o godzinie 20:30 na antenie TVN24.

 

Kiedy w nocy z niedzieli na poniedziałek wyemitowano wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym u Oprah, niektórzy z widzów nie kryli swojego oburzenia. W internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy i opinie, że powinny zostać odebrane im tytuły i wszelkie korzyści, jakie z nich płyną. 

Harry i Meghan Markle
East News

W mocnych tweetach swoje zdanie wygłosił również znany, brytyjski dziennikarz Pierce Morgan. "Powiedzmy sobie jasno: książę Harry i jego żona właśnie spędzili dwie godziny na niszczeniu wszystkiego, co reprezentuje Królowa i nad czym tak ciężko pracowała, jednocześnie udając, że ją wspierają. I zrobili to, gdy jej 99-letni mąż Philip jest poważnie chory w szpitalu. To godne pogardy" - skomentował w jednym z nich.

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48