Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Rozenek w sesji dla Vivy
Viva!
Newsy

Dramat Rozenek: Nauczycielka PRZYPALAŁA jej stopy zapalniczką

Traumatyczne przeżycia gwiazdy

Małgorzata Rozenek może pochwalić się hartem ducha i niezwykłą, nietuzinkową osobowością, którą ukształtowali nie tylko jej rodzice, ale i szkoła baletowa. W najnowszym numerze magazynu "Viva!" gwiazda wspomina młodzieńcze czasy, kiedy to mieszkając w internacie poznawała dobre, jak i złe strony życia.

- Szkoła uczy nieprawdopodobnej wytrzymałości i walki z własnymi słabościami. Do dziś pamiętam jedno bolesne ćwiczenie - kazano nam trzymać nogę pod określonym kątem, a kiedy stopa opadała, nauczycielka tańca krzyczała "Wyżej!". Po czym zapalała zapalniczkę - wspomina Rozenek na łamach "Vivy!". Możesz sobie wyobrazić, z jaką łatwością stopa wędrowała w górę! To oczywiście jedynie anegdota, bo szkoła miała uczyć systematyczności i sumienności. Ćwiczenia nie pozostawiały miejsca na pytania: "Czy dasz radę? Jaki jest ich sens?". Odpowiedzi miała udzielić scena - dodaje.


Doświadczenia wyniesione z baletówki bez wątpienia przekładają się na obecne życie Małgorzaty. Jej stanowczość i konsekwencje możemy oglądać w "Perfekcyjnej Pani Domu. Już w kwietniu kolejne cechy charakteru Rozenek poznamy w nowym telewizyjnym show "Bitwa o dom", w którym jest jurorką. Czy dla uczestników będzie równie surowa, co jej nauczycielki?

Cały wywiad przeczytasz na stronie Viva.pl.

Zobacz: Tak wygląda Rozenek na planie nowego hitu TVN

Małgorzata Rozenek na okładce

Dom Perfekcyjnej Pani Domu w naszym obiektywie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek w mini
Newsy
Zobacz okładkę nowej książki Małgorzaty Rozenek! O czym naprawdę będzie?
Zobacz okładkę nowej książki Małgorzaty Rozenek! O czym naprawdę będzie?

Nowa książka Małgorzaty Rozenek "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" będzie miała swoją premierę już w najbliższą środę. My już dziś pokazujemy wam okładkę (na którym gwiazda prezentuje piękne nogi) i zdradzamy, co będzie w książce. Zapowiadano, że będzie to poradnik o modzie . Niektórzy zaczęli nawet krytykować Rozenek, że chce uczyć, jak się ubierać. Niesłusznie - nowa książka Perfekcyjnej Pani Domu nawet nie stara się być stylowym poradnikiem. Małgorzata Rozenek radzi, jak zadbać o wygląd i psychikę "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" ma być poradnikiem dla współczesnych kobiet, które dzielą swoje życie pomiędzy dom a obowiązki zawodowe. Jak wśród codziennych obowiązków, zadbać nie tylko o najbliższe otoczenie, ale także o samą siebie? Jak znaleźć czas na pielęgnację, relaks i własny rozwój? Małgorzata Rozenek zdradza i radzi, jak zadbać nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także własne wnętrze. W książce znajdą się m.in. sposoby na odreagowanie stresu. Czwarta książka Małgorzaty Rozenek - będzie kolejna? To już czwarta książka Małgorzaty Rozenek. Wcześniej pojawiły się jej poradniki "Perfekcyjna Pani Domu. Poradnik", "Perfekcyjny Rok z Perfekcyjną Panią Domu" oraz "Perfekcyjny ogród. Poradnik". Rozenek zapowiadała, że ma pomysły na jeszcze kilka książek. Ale na razie gwiazda wraca do telewizji. Bo poradnik "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" to nie koniec nowych wyzwań Małgorzaty Rozenek. Już wkrótce na antenie TVN pojawi się nowy program "Damą być", którego prowadzącą została Małgorzata Rozenek .   Skusicie się na nowy poradnik Perfekcyjnej pani Domu? Kiedy pat   Okładka nowej książki Małgorzaty Rozenek     Małgorzata Rozenek z partnerem Radosławem Majdanem podczas spaceru po Warszawie  

Książka Małgorzaty Rozenek Poradnik Perfekcyjnej Pani Domu
fot. www.dziendobrytvn.pl
Newsy
Rozenek o swojej książce: To nie jest przyjemna lektura do poduszki
Premiera już niebawem. Co w niej znajdziemy?

Małgorzata Rozenek nie może narzekać na brak obowiązków. Gwiazda prowadzi dwa duże programy w TVN - słynną już "Perfekcyjną Panią Domu" oraz "Bitwę o Dom". W międzyczasie napisała też swoją pierwszą książkę. Przypomnijmy: Książka Rozenek wychodzi lada dzień! MAMY OKŁADKĘ Premiera książki "Poradnik Perfekcyjnej Pani Domu" już 4 grudnia i z tej okazji Rozenek odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim najnowszym projekcie. Małgorzata zapewniała, że wbrew pozorom, nie będzie to pozycja traktująca tylko o sprzątaniu. Gwiazda wydawała się też niezwykle podekscytowana zbliżającą się premierą. To jest książka, która będzie traktowała o prowadzeniu domu. Jest podzielona na pomieszczenia - w każdym pomieszczeniu są trzy etapy: odgruzowywanie, organizacja i dekoracja. Ta książka wychodzi później niż miała wyjść, bo bardzo nam zależało, żeby była kompletna. To nie jest lektura do poduszki, do czytania przed snem, żeby mieć przyjemność. To jest książka interwencyjna - jak coś się stanie w domu to będzie można po nią sięgnąć, żeby rozwiązać problem - reklamowała z entuzjazmem. Sięgnięcie po "Poradnik Perfekcyjnej Pani Domu"? Zobacz: Rozenek pokazała przystojnego brata     Małgorzata Rozenek w ekskluzywnej sesji dla "Flesza":

Perfekcyjna Pani Domu znika z anteny. Małgorzata Rozenek bez pracy
Paparaty
Newsy
Gorszy okres u Rozenek. Do jesieni musi zacisnąć pasa
Jej miejsce w telewizji zajmie ktoś inny

Wczoraj informowaliśmy was, że "Perfekcyjna Pani Domu" znika z anteny. Hitowy program nie zagości w wiosennej ramówce TVN-u, co automatycznie jest utratą jednego z największych źródeł utrzymania dla Małgorzaty Rozenek . Na szczęście kryzys w życiu gwiazdy ma szansę zakończyć się przyszłorocznej jesieni, bo wtedy właśnie na antenę ma wrócić test białej rękawiczki. Zobacz: To już koniec Perfekcyjnej Pani Domu! Rozenek wybrała rodzinę WirtualneMedia.pl dowiedziały się, że kolejna edycja "Perfekcyjnej Pani Domu" najwcześniej pojawi się jesienią 2014 roku. Rozenek nie traci jednak całkowicie pracy. Nadal będzie jurorką w "Bitwie o dom" . Niezmiennie będzie też promować swój "perfekcyjny" poradnik . Miejsce "Perfekcyjnej" w portfolio TVN zajmie nowa produkcja. Stacja nie zdradza na razie swoich planów. Małgorzata Rozenek z synami w mroźny dzień:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner