Anna Mucha o trzeciej ciąży
ONS

Anna Mucha nie chce mieć więcej dzieci: Podsiadanie trzeciego dziecka oznaczałoby, że...

Anna Mucha o trzeciej ciąży
ONS

Anna Mucha odkąd została mamą swoje kontrowersyjne wypowiedzi ogranicza do minimum. W dużej mierze pochłania ją praca i nowe projekty. Ostatnio pisaliśmy o tym, że gwiazda wystąpi w reklamie popularniej sieci komórkowej. Zobacz: Anna Mucha została twarzą sieci komórkowej! Inna marka przedłużyła kontrakt z aktorką

Mucha podkreśla, że kocha to co robi, a opieka nad dziećmi daje jej dużą satysfakcję, choć nie jest to sielanka. Złośliwi mówią o tym, że aktorka dzięki swoim dzieciom zrobiła niezły interes, projektując kocyki i inne akcesoria dla maluchów. W ostatnim wywiadzie dla "Grazii" gwiazda przyznała, że uwielbia być w ciąży, ponieważ czuje się wtedy świetnie i nie ma żadnych dolegliwości.

Jak na razie ma dwójkę dzieci z Marcelem Sorą, ale o trzecim na razie nie myślą. Mucha zdradziła dlaczego:

Musiałabym przekonać ich ojca, że wstawanie w nocy jest fajne. Po pierwszej ciąży uważałam, że seks jest najwspanialszą rzeczą, jaka istnieje, bo teoretycznie "najgorsza" rzecz, jaka cię może spotkać to cud narodzin. Po drugim dziecku nadal uważam, że seks jest cudowny, bo najgorsze co cię może spotkać to dwójka albo trójka dzieci...  Posiadanie trzeciego dziecka oznaczałoby, że więcej mam za sobą niż przed sobą. A ja wolę mieć przed sobą. 


Może jeszcze zmieni zdanie?

Zobacz: Mucha lubi luksus jak mało kto. Dla niej to nie tylko dobre samochody i zabiegi kosmetyczne
 
 

Mucha z ukochanym na premierze filmu:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22