Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Roma Gąsiorowska o śmierci mamy
ONS
Newsy

Gąsiorowska bardzo chroni swoją prywatność. Tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała o traumatycznej śmierci matki

Aktorka miała stany depresyjne

Roma Gąsiorowska poza aktorstwem i szkołą, którą prowadzi ma także inną pasją. Aktorka zajmuje się również projektowaniem ubrań, a teraz postanowiła realizować się w tej pasji z większym zaangażowaniem. W związku z tym planuje podjąć poważne kroki. Zobacz: Gąsiorowska zajmie się modą. Na takie plany nie zdecydowałaby się nawet Horodyńska

Gąsiorowska mocno chroni swoją prywatność i razem z mężem dbają o to, aby o ich małżeństwie i rodzinie nie pisano w prasie. Gwiazda zrobiła jednak wyjątek dla magazynu "Party", w którym opowiedziała o traumatycznych doświadczeniach związanych ze śmiercią matki. Aktorka przez bardzo długi czas miała kompleksy i stany depresyjne i przez wiele lat walczyła, aby się z tym uporać. Dzisiaj przyznaje, że najważniejsze to wyciągnąć wnioski z takich sytuacji losowych:

Tuż przed maturą zmarła moja mama, a ja czułam, że zawalił mi się świat. Miałam zaniżone poczucie własnej wartości, stany depresyjne, długo nie mogłam uwierzyć, że coś potrafię... Najlepszym lekarstwem okazał się czas. Dziś już wiem, że każdy musi zmierzyć się ze swoim bólem, osobiście przerobić traumy, żeby potem iść przez życie z wielką siłą. 
 

Dzisiaj gwiazda jest szczęśliwa i realizuje postawione wysoko cele.

Zobacz: Gąsiorowska wzięła ślub w dniu katastrofy smoleńskiej. Nieźle za to oberwała
 
 

Jarosław Bieniuk pierwszy raz po śmierci Przybylskiej na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Blondynka z krótkimi włosami
Newsy
Ta piękna blondynka to siostra znanej polskiej aktorki! Wiecie o kogo chodzi? ZDJĘCIA
Ta piękna blondynka to siostra znanej polskiej aktorki! Wiecie o kogo chodzi? ZDJĘCIA

Roma Gąsiorowska pokazała siostrę! W czwartek podczas otwarcia W-arte, czyli platformy artystyczne, stworzonej przez aktorkę pojawiło się wielu gości. Gwiazda zaprosiła również swoją siostrę, z którą jest bardzo blisko. Monika bardzo wspierała Romę Gąsiorowską w tym ważnym dniu. Panie chętnie razem pozowały do zdjęć, a na ściance cały czas trzymały się za ręce. Monika jest bardzo podobna do znanej siostry! Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że często jest mylona właśnie z nią. Zarówno Roma, jak i Monika postawiły na sukienki od Violi Śpiechowicz. Czy Wy również widzicie to podobieństwo? Oprócz siostry Gąsiorowskiej na imprezie pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znalazł się dawno niewidziany na salonach Tede, piękna Olga Bołądź, Szymon Majewski, Weronika Książkiewicz i wiele innych.   Zobacz: Ale wpadka! Czemu Roma Gąsiorowska to sobie zrobiła...   Siostra Romy Gąsiorowskiej - Monika Roma Gąsiorowska z siostrą na otwarciu W-arte!

Roma Gąsiorowska w grzywce
ONS
Fleszstyle
Roma Gąsiorowska już tak nie wygląda! Zobacz jej nową fryzurę
Roma Gąsiorowska już tak nie wygląda! Zobacz jej nową fryzurę

Grzywka nadal w modzie! Wystarczy tylko przypomnieć metamorfozę Natalii Kukulskiej na pokazie Gosi Baczyńskiej. Wokalistka zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Zobacz: Natalia Kukulska już tak nie wygląda! Na urodzinach Gosi Baczyńskiej pokazała nową fryzurę!   W ślady Natalii i innych gwiazd poszła teraz Roma Gąsiorowska ! Aktorka wraz z Macademian Girl przygotowują sesję zdjęciową, na której potrzeby aktorka zmieniła fryzurę.   Jeszcze kilka dni temu gwiazda nagrywała charytatywny odcinek "Jakiej to melodii" w prostych blond włosach. Teraz prezentuje grzywkę.   Zmiana na plus? Czy w nowej fryzurze Roma Gąsiorowska zaprezentuje się w nowym show Polsatu "SuperDzieciak"?   Zobacz: Roma Gąsiorowska też została jurorką! W jakim show wystąpi aktorka?   Roma Gąsiorowska dziś:       Z fantadtyczna @roma_gasiorowska! 😘❤️😍 Na planie sesji do materialu #IkonyStylu dla #WysokieObcasyEkstra - mnistwo dpbrej energii! 😄 #hairstyle @hairmate_warsaw #makeup @moodboard.es @wysokieobcasy.pl Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tamara Gonzalez Perea 👑 (@macademiangirl) 27 Sie, 2015 o 12:43 PDT     Roma Gąsiorowska kilka dni temu:  

długopis, żółty kubek z kawą, kartka z napisem leżące na stole
© MarekPhotoDesign.com/Adobe Stock
Styl życia
Jak przetrwać najbardziej depresyjny dzień w roku?
Na trzeci poniedziałek stycznia przypada tzw. Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. Termin Blue Monday został stworzony przez psychologa z Wielkiej Brytanii, Cliffa Arnalla. Według niego właśnie tego dnia najwięcej osób cierpi na rozdrażnienie, stany depresyjne lub do nich podobne oraz odczuwa brak motywacji i chęci do działania. Niezależnie od tego, czy jest się podatnym na złe samopoczucie i stany depresyjne, warto umilić sobie trzeci poniedziałek stycznia.

Na trzeci poniedziałek stycznia przypada tzw. Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. Termin Blue Monday został stworzony przez psychologa z Wielkiej Brytanii, Cliffa Arnalla. Według niego właśnie tego dnia najwięcej osób cierpi na rozdrażnienie, stany depresyjne lub do nich podobne oraz odczuwa brak motywacji i chęci do działania. Niezależnie od tego, czy jest się podatnym na złe samopoczucie i stany depresyjne, warto umilić sobie trzeci poniedziałek stycznia.   Poniedziałek z reguły nie należy do najbardziej ulubionego dnia tygodnia. Powrót do codziennych obowiązków po wolnym weekendzie stanowi dla wielu osób trudną przeprawę. Jeśli dołożymy do tego fakt, że w styczniu dni są krótkie, często zimne i pochmurne, to ogólne samopoczucie faktycznie nie musi być najlepsze. Najbardziej depresyjny dzień w roku: dlaczego akurat trzeci poniedziałek stycznia? Termin Blue Monday obowiązuje od 2004 roku . Warto jednak wiedzieć, że do 2011 roku najbardziej depresyjnym dniem w roku był poniedziałek ostatniego pełnego tygodnia. Później dokonano zmiany, która obowiązuje do dzisiaj. Wspomniany psycholog Arnall swoją teorię na temat Blue Monday oparł na podstawie wzoru matematycznego, który uwzględnia takie czynniki jak:   warunki meteorologiczne ,      psychologia, ekonomia.             Jeśli chodzi o czynniki meteorologiczne, to kluczowa ma być tu kwestia postanowień noworocznych, w zasadzie świadomość ich niedotrzymywania. Z kolei pod względami ekonomicznymi styczeń jest dla wielu osób trudnym miesiącem ze względu na poniesione wydatki w grudniu (Mikołajki, Boże Narodzenie, Sylwester). Jak zaplanować sobie trzeci poniedziałek stycznia? Dla większości osób poniedziałek jest normalnym dniem pracy....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner