Kinga Rusin, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska

Kinga Rusin sprowokowała Annę Lewandowską? "Mogłabyś nic nie robić. Po co to wszystko?"

Kinga Rusin, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po urodzeniu córki Klary. Żona Roberta Lewandowskiego rozmawiała z Kingą Rusin w programie "Dzień dobry TVN". Trenerka opowiedziała m.in. o rodzinnym życiu w Monachium, małej Klarze oraz planach na powiększenie rodziny. Padło również pytanie o zawodową działalność trenerki, która po urodzeniu dziecka bardzo szybko wróciła do swojej pracy.

Anna Lewandowska nie tylko jest trenerką i dietetyczką, ale również prowadzi popularny blog o zdrowym stylu życia, jest ambasadorką Olimpiad Specjalnych oraz dba o swoje profile w social mediach. Kinga Rusin zapytała Anię wprost, po co robi to wszystko, skoro... wcale nie musi pracować!

 

Zobacz też: GORĄCY NEWS! Ania i Robert Lewandowscy będą mieli drugie dziecko? Lewandowska zdradziła wszystko!

 

Wywiad Anny Lewandowskiej w "Dzień dobry TVN"

Robert Lewandowski jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Sportowiec ma krocie nie tylko z kontraktu z klubem Bayern Monachium, ale również z licznych kontraktów reklamowych oraz własnych biznesów. Robert Lewandowski chętnie inwestuje swoje pieniądze i świetnie mu to idzie. Kinga Rusin zadała Annie Lewandowskiej pytanie, dlaczego, skoro nie musi, tak intensywnie pracuje.

 

Wiesz, że dużo kobiet, dużo mężczyzn też, zastanawia się nad tym, właściwie po co to wszystko robisz, skoro mogłabyś nic nie robić. Czy nie wygodniejsze jest nicnierobienie niż robienie? No właściwie tak, rano możesz wstać, zaparzyć sobie zdrową herbatę, później zrobić paznokcie, włosy, pójść na basen, na masaż i właściwie skończyć na tym - pytała Kinga Rusin.

Co na to Anna Lewandowska? Dała się sprowokować? Nic z tych rzeczy! 

Ja jestem żywiołową osobą i jestem przede wszystkim sportowcem. I to jest w pewnym stopniu realizacja. Wiesz o tym, że jak zaczynasz już coś działać, to co - skończysz jeden projekt i koniec? No nie! Chcesz więcej. Jeszcze jeśli widzisz, że tak zwany altruizm, możesz komuś dać to szczęście, te endorfiny, uśmiech na twarzy. Przecież takie rzeczy jeszcze lepiej smakują niż jak ty dostajesz prezent - powiedziała Anna Lewandowska.

 

Zaskoczeni?

 

Polecamy: Trener personalny – modny zawód, od którego wymaga się wiele

 

Anna Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po urodzeniu dziecka. Trenerka rozmawiała z Kingą Rusin.

Anna Lewandowska z Kingą Rusin w pierwszym wywiadzie po narodzinach Klary

Trenerka opowiedziała o swojej pracy i ambicjach zawodowych.

Klara Lewandowska ma swój zestaw treningowy

Więcej na temat Kinga Rusin Anna Lewandowska
Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50