Wystawa z okazji 20-lecia VIVY! Kasia Figura - sesja w VIVIE! Agnieszka Holland i Kasia Adamik - sesja w VIVIE! Anna Przybylska z dziećmi - sesja w VIVIE! Małgorzata Socha - sesja w VIVIE!.jpg
Wystawa z okazji 20-lecia VIVY!
1/10
Wystawa z okazji 20-lecia VIVY!

Do 30 października 2017 r. w Galerii Plenerowej w Łazienkach Królewskich w Warszawie możemy podziwiać wyjątkową wystawę składającą się z 60 fotografii z sesji publikowanych na łamach magazynu Viva!. Najwybitniejsi artyści, aktorzy, piosenkarze, gwiazdy w obiektywie najlepszych polskich fotografów. Od początku swojego istnienia Viva! towarzyszyła im w przełomowych momentach życia. Była z nimi podczas ślubów, narodzin dzieci, największych sukcesów i trudnych wyborów. Wystawa „Viva! 20 lat” to 20 lat historii kultury i show-biznesu w Polsce.

Zobacz: Niepublikowane zdjęcia gwiazd z sesji mody do VIVY! Te fotografie zaskakują!

Magazyn Viva! jest pionierem na polskim rynku magazynów People. Na zdjęciach znajdziemy między innymi Annę Przybylską, Danutę Wałęsę, Kasię Warnke i Piotra Stramowskiego Katarzynę Figurę, Korę, Martynę Wojciechowską, Barbarę Hulanicki, Agnieszkę Holland, Małgorzatę Sochę oraz Krystynę Jandę.

Partnerem wystawy jest Muzeum Łazienki Królewskie oraz firma Samsung.

Zobaczcie przedsmak w naszej galerii!

Zobacz: Wszyscy zachwycają się 24-letnią córką Romana Polańskiego! Przypominamy, jak Morgane pozowała w EKSKLUZYWNEJ SESJI dla VIVY!

2/10
Kasia Figura - sesja w VIVIE!
3/10
Agnieszka Holland i Kasia Adamik - sesja w VIVIE!
4/10
Anna Przybylska z dziećmi - sesja w VIVIE!
5/10
Małgorzata Socha - sesja w VIVIE!.jpg
6/10
Piotr Stramowski i Kasia Warnke - sesja w VIVIE!.jpg
7/10
Krystyna Janda - sesja w VIVIE!
8/10
Daniel Olbrychski - sesja w VIVIE!
9/10
Maciej Stuhr - sesja w VIVIE!.jpg
10/10
Martyna Wojciechowska - sesja w VIVIE!.jpg