Makijaż wykonany z użyciem kryjącego korektora pod oczy
Pinterest

Rossmann wyprzedaje hitowy korektor za 11 złotych. Jedna warstwa wystarczy, by osiągnąć efekt jak wygładzający filtr z Instagrama

Makijaż wykonany z użyciem kryjącego korektora pod oczy
Pinterest

Nawet przy odpowiedniej pielęgnacji i przestrzeganiu zdrowego stylu życia na skórze i tak czasami pojawiają się nieestetyczne wypryski. Ich przyczyną mogą być m.in. stres, hormony czy cheat meal. Ważne jest jednak, by mieć w kosmetyczce produkt, który zamaskuje zaczerwienione krostki podczas awaryjnych sytuacji. W tym celu najlepiej sprawdzają się mocno kryjące korektory, a wśród nich na szczególną uwagę na polskim rynku zasługuje Liquid Camouflage marki Lovely, który dostępny jest na wyprzedaży w Rossmannie.

Korektor Liquid Camouflage Lovely
Mat. prasowe

 

Mocno kryjący korektor z Rossmanna

Produkt ma kremową konsystencję, a jego formuła jest bardzo mocno kryjąca - jedna warstwa wystarczy, by zamaskować czerwone zmiany trądzikowe, przebarwienia oraz szare cienie pod oczami. Po nałożeniu nie ciemnieje, nie wchodzi zbytnio w zmarszczki oraz nie wysusza wrażliwych okolic oczu. Sprawia, że cera wygląda świeżo, a skóra pod oczami jest delikatnie świetlista. Dobrze blenduje się i łączy z innymi produktami, ale sprawdza się też nałożony solo (tylko wtedy jego granice muszą być wyjątkowo dobrze roztarte). Utrzymuje się bez problemu przez cały dzień.

Liquid Camouflage występuje w czterech wariantach kolorystycznych, a jego cena na obecnej promocji w Rossmannie wynosi niecałe 11 zł. Na wizażu został oceniony na 4,2/5 i zdobył 760 recenzji.

„Jeden z najlepszych korektorów. Sprawdza się do zakrywania przebarwień  i niedoskonałości oraz do rozjaśniania skóry pod oczami. Ma bardzo wygodny aplikator, który nabiera odpowiednią ilość produktu. Zdecydowanie zostanie w mojej kosmetyczce na dłużej.”

„Kryje naprawdę dobrze, czego nie spodziewałabym się po jego cenie. Ma spore opakowanie i jest bardzo wydajny. Do tego zdecydowanie nie można na niego narzekać w  kwestii trwałości. Nie wchodzi też w zmarszczki i zagłębienia.”

„Trafiłam na niego kiedy szukałam korektora, który będzie w stanie ukryć worki pod oczami po całonocnym maratonie nauki do sesji. Liquid Camouflage doskonale dał sobie z tym radę. Ma bardzo dobre krycie, a po nałożeniu nie utlenia się. Jest też wydany, choć przez około 5 minut po aplikacji jest wyczuwalny jego średnio przyjemny zapach” - piszą wizażanki.

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34