Meghan Markle
EastNews

Kolejne szczegóły baby shower Meghan Markle przedostają się do mediów. Jak wiadomo, przyjaciółki księżnej Sussex wyprawiły kosztowną imprezę w Nowym Jorku! Choć nie organizowała jej Meghan, zaś świadkowa aktorki - Jessica Mulroney, to właśnie Markle przygotowała listę gości, którzy mieli się pojawić na uroczystości. Wśród nich znalazła się m.in. żona George'a Clooney'a - Amal i Serena Williams. Zabrakło oczywiście księżnej Kate - wraz z mężem Williamem i dziećmi są teraz na feriach zimowych. Jakie prezenty otrzymała Meghan?

Łóżeczko dla dziecka Meghan Markle

Pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego przyjdzie na świat już w kwietniu tego roku. Rodzice mają gotową wyprawkę dla maleństwa, sporą jej część stanowią prezenty, które Meghan otrzymała podczas głośnego baby shower. Wśród nich jest m.in. łóżeczko marki Babyletto, które... spokojnie można zamówić przez Internet. Kosztuje około 1500 złotych. Czy to dużo? Patrząc na możliwości rodziny królewskiej - nie. Dla Markle nie liczy się jednak cena, zaś jakość. A łóżko, które otrzymała dla dziecka, jest bardzo funkcjonalne (można łatwo przemienić je w leżankę dla noworodka) oraz wykonane z wysokiej jakości drewna. Dla Amerykanki ma to spore znaczenie - wiadomo przecież, że jest wielką fanką ekologii i życia zgodnie z naturą. 

W tym łóżku będzie spać dziecko Meghan Markle

Wizyta w Nowym Jorku na baby shower oraz spotkania z przyjaciółkami były dla Meghan swojego rodzaju urlopem. Tuż po powrocie do Londynu, księżna musiała znów się spakować i polecieć do Maroko, na kolejną dyplomatyczną wizytę z księciem Harry'm. Szerokim echem w mediach odbił się tatuaż, który zrobiła sobie na ręce.  Oczywiście tatuaż z henny, niegroźny dla dziecka. Meghan dopiero za kilkanaście dni będzie mogła w spokoju przygotowywać się do narodzin dziecka.

 

Tak Meghan prezentowała się w Maroku. 

Meghan Markle w czerwonej sukience
East News

 

A tak podczas baby shower w USA. 

Meghan Markle w Nowym Jorku
East News

 

Zobacz także: Płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego wyszła na jaw! Zdradzili ją... znajomi księżnej!

Więcej na temat Meghan Markle