Wypadek Patricii Kazadi
ONS

Kazadi miała wypadek! Konieczny był transport helikopterem [WIDEO]

Wypadek Patricii Kazadi
ONS

Patricia Kazadi nie może narzekać na brak obowiązków. Niedawno zakończyły się castingi do czwartej edycji X-Factora, wokalistka nagrywa też materiał na nową płytę, a w międzyczasie poprowadziła kilka imprez, w tym spotkanie z 50 Centem, które wzbudziło mnóstwo emocji. Przypomnijmy: 50 Cent w Złotych Tarasach. Patricia Kazadi na czele tłumu fanów

Nic więc dziwnego, że gwiazda postanowiła wybrać się na krótkie wakacje. Tym razem jednak nie było to Los Angeles czy egzotyczna wyspa. Patricia zdecydowała się na Alpy i szaleństwo na narciarskim stoku. Niestety, snowboardowe akrobacje nie skończyły się najlepiej - wokalistka uległa wypadkowi. Kazadi na swoim profilu na Instagramie opublikowała krótki filmik, na którym widzimy ją na noszach tuż po wypadku, podczas gdy jest przewożona specjalnym helikopterem do szpitala.


Tak sie konczy jazda bez kasku... Dbajcie o zdrowko i swoje bezpieczenstwo... Zycie mamy tylko jedno. Carpe diem - nie #yolo .. Przyroda jest piekna ale potrafi byc niebezpieczna takie sytuacje ucza pokory i wdziecznosci...Staram sie znalezc cos pozytywnego w kazdej lekcji.. Zobaczcie jakie sliczne widoczki - napisała pod wideo Kazadi.


Mamy nadzieję, że Patricia szybko wróci do formy. Życzymy zdrowia!

Zobacz: Kazadi nie chce wychowywać dziecka w polskim społeczeństwie

Wypadek Kazadi w Alpach

Szalony maraton urodzinowy Kazadi:

Więcej na temat Patricia Kazadi
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27