Na dobre i na złe: wypadek Matyldy
Instagram

Kolejny dramat w "Na dobre i na złe"! Jedna z bohaterek będzie miała wypadek!

Na dobre i na złe: wypadek Matyldy
Instagram

 

O nie! Dopiero co dowiedzieliśmy się, że serialowy Adam (Grzegorz Daukszewicz) umrze, a teraz okazuje się, że bohaterów "Na dobre i na złe" czeka kolejny dramat! Niestety, po wakacjach widzowie będą musieli pożegnać się z Adamem, który umrze po tym, jak uratuje tonącą Wiki (Katarzyna Dąbrowska). Śmierć lekarza wstrząśnie całym szpitalem w Leśnej Górze... Prawdziwy dramat przeżyje Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), który nie dość, że pożegna brata to jeszcze dowie się, że Matylda (Amelia Czaja) miała wypadek! 

Co się stanie z Matyldą?!

Jak informuje magazyn "Świat seriali" córka Falkowicza w 712 odcinku serialu będzie miała poważny wypadek! Okazuje się, że Matylda będzie miał wypadek podczas lekcji jazdy konnej! Przestraszone zwierzę zrzuci dziewczynkę, która trafi do szpitala w Leśnej Górze! Na szczęście okaże się, że Matylda będzie jedynie ranna w rękę.

 

Falkowicz wpadnie w panikę kiedy dowie się o wypadku Matyldy... Lekarz zrozumie, że po śmierci brata mógł stracić kolejną bliską mu osobę! 

 

Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon "Na dobre i na złe" przyniesie widzom ogromne emocje! 

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE JULKĘ Z 'NA DOBRE I NA ZŁE'? FILMOWA CÓRKA ARTURA ŻMIJEWSKIEGO DZISIAJ MA 28 LAT. BARDZO SIĘ ZMIENIŁA?

Matylda będzie miała wypadek podczas nauki jazdy konnej.

Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe
Artrama

Falkowicz wpadnie w panikę.

Na dobre i na złe: wypadek Matyldy
Instagram

 

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17