Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Szczegóły wypadku Magdy Modrej
ONS
Newsy

Magda Modra walczyła o życie! Nowe szczegóły wypadku

"Była jedną nogą na drugim świecie"

W ubiegłym tygodniu poinformowaliśmy Was o wypadku Magdy Modrej. Gwiazda Polsat Cafe jechała razem z córką Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym kierowcą. Dotychczas nieznane były szczegóły stłuczki, które z informacji lokalnych serwisów wskazywały na niewielką w szkodach kolizję. Tymczasem okazuje się, że wypadek Modra mogła przepłacić życiem. Przypomnijmy: Tylko u nas! Modra miała groźny wypadek

AfterParty.pl skontaktowało się ze znajomą aktorki. W rozmowie z nami przyznaje bez skrupułów, że Magda chroniąc swoim ciałem 2,5 miesięczną córkę naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo. Niewiele brakowało, aby stłuczkę przepłaciła życiem!

- Magda widząc pędzące wprost na jej pojazd auto zasłoniła swoim ciałem maleńką Leę, ratując w ten sposób jej życie, przez co doznała licznych obrażeń wewnętrznych i po przewiezieniu do szpitala została poddana natychmiastowej wielogodzinnej operacji. Jedną nogą była już na drugim świecie - mów nam koleżanka Modrej


Informacje potwierdza agentka aktorki, Anna Adamiak z Oxy Management:

- Do wypadku doszło w środę 13 sierpnia, a nie 17 jak informowały media. W chwili obecnej przebywa nadal w szpitalu pod opieką lekarzy i bardzo powoli powraca do zdrowia.Trzymamy kciuki za Magdę i życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Modra nie jest już blondynką. Zafundowała zmianę też córce

Tak wygląda córka Magdy, Lea:

Magda Modra miała wypadek
ONS
Newsy
Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły
Jej życie podtrzymywała aparatura medyczna

Kilka dni temu jako pierwsi poinformowaliśmy o groźnym wypadku Magdy Modrej . Prezenterka Polsat Cafe jechała razem z córkę Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym samochodem. Magda swoim ciałem osłoniła dziecko, ratując jej życie. Sama naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo. Mało brakowało, aby stłuczkę przepłaciła życiem . Przypomnijmy:  Magda Modra walczyła o życie! Nowe szczegóły wypadku Stan gwiazdy jest nadal poważny. Fakt.pl postanowiła skontaktować się z jej menadżerkę, Anną Adamiak, która opowiedziała o szczegółach operacji, jaką musiała przejść Modra. Niezbędne okazało się wycięcie śledziony, a jej narządy wewnętrzne mocno krwawiły, na szczęście uszkodzone jelita szybko podjęły całą pracę . Magda miała wyjątkowe szczęście, ponieważ trafiła na dyżur znanego specjalisty: Magda miała niesamowite szczęście, bo na dyżurze był akurat jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Żebra Magdy były połamane z przemieszczeniami, więc musiano dokonać pionowego rozcięcia jamy brzusznej. Potłuczone narządy wewnętrzne mocno krwawiły, szycia wymagał żołądek, a śledzionę lekarze usunęli całkowicie. Najgorsze okazały się godziny tuż po operacji, kiedy życie Modrej podtrzymywała aparatura medyczna! Jej mąż przeżywał najgorsze godziny w swoim życiu, wiedząc, że żona walczy o życie, a w domu czeka na nią dwoje małych dzieci, w tym córeczka, którą gwiazda do tej pory karmiła piersią . - mówi Anna Adamiak Lekarze są dobrej myśli i twierdzą, że najgorsze już za nią. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Zobacz:  Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie! Tak wygląda córka Magdy Modrej:

Magda Modra o wypadku
ONS
Newsy
Po serii mrożących doniesień Modra skomentowała stan zdrowia
Jak się czuje prezenterka?

Kilkanaście dni temu poinformowaliśmy was o groźnym wypadku samochodowym Magdy Modrej , która wraz ze swoją córeczką jechała Aleją Wilanowską. Gwiazda zderzyła się z innym autem, a podczas stłuczki osłoniła swoim ciałem 2,5 miesięczną córkę Leę, przez co uległa poważnym obrażeniom. Konieczna była poważna operacja, o której poinformowała menadżerka gwiazdy, Anna Adamiak z Oxy Management. Przypomnijmy:  Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły Magda do tej pory nie chciała komentować swojego stanu zdrowia. Najwyraźniej doniesienia w prasie i internecie skłoniły Modrą do oznajmienia światu, że czuję się coraz lepiej . Na jej Facebooku pojawił się krótki wpis: Szczęśliwa w już w domu z całą rodzin ą. Dziękuję wszystkim za wsparcie i dobre słowa - pisze dziennikarka Życzymy Magdzie dużo zdrowia. Zobacz:  Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie!   Piękna sesja córki Magdy Modrej: 

Magda Modra o wypadku
ONS
Newsy
Modra opowiedziała łamanym głosem o tragicznym wypadku i stanie zdrowia córki
Traumatyczne wspomnienia dziennikarki

Kilka tygodni temu doszło do poważnego wypadku z udziałem Magdy Modrej . Prezenterka Polsat Cafe jechała razem z córkę Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym samochodem. Magda swoim ciałem osłoniła dziecko ratując jej życie. Tuż po zdarzeniu przeszła skomplikowaną operację. Przypomnijmy:  Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły O szczegółach traumatycznego wydarzenia Magda opowiedziała dziś w Dzień Dobry TVN. Aktorce nie raz łamał się głos opowiadając o traumie jaką przeżyła. Modra wiedząc, że kolizja będzie nieunikniona, przygotowywała się na śmierć:  To są ułamki sekund, takie czekanie, aż to przyjdzie i myślenie, czy przeżyjemy. Huk, uderzenie, hałas jaki temu towarzyszył. Ja wiedziałam, że do tego dojdzie i nie byłam w stanie nic zrobić . To jest tak niesamowite, bo wiesz, że to się wydarzy. I wtedy robisz to, co musisz, żeby ochronić córkę. Mam w głowie jedną wizję. Moje dziecko i jej twarz . Jej buźka to jest to, co widziałam przez cały czas, kiedy samochód się obracał i kręcił - mówi Po trafieniu do szpitala, lekarze byli zdziwieni, że Magda jest przytomna. Przy świadomości utrzymywała ją troska o Leę: Jak miałam robiony rezonans magnetyczny to przezywałam tragedię, walczyłam sama ze sobą. Chciałam odpłynąć i odejść, bo myślałam, że już nie mam siły, a jednak myśl o małej sprawiała, że byłam silna i muszę przeżyć dla niej, bo wiedziałam, że moje córki muszą mieć mamę - wspomina Modra Do dziś trwa śledztwo w sprawie wypadku, a policja poszukuje świadków zdarzenia. Zobacz: Po serii mrożących doniesień Modra skomentowała stan zdrowia Córka Magdy Modrej w pięknej sesji zdjęciowej:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner