Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Magda Modra miała wypadek
ONS
Newsy

Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły

Jej życie podtrzymywała aparatura medyczna

Kilka dni temu jako pierwsi poinformowaliśmy o groźnym wypadku Magdy Modrej. Prezenterka Polsat Cafe jechała razem z córkę Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym samochodem. Magda swoim ciałem osłoniła dziecko, ratując jej życie. Sama naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo. Mało brakowało, aby stłuczkę przepłaciła życiem. Przypomnijmy: Magda Modra walczyła o życie! Nowe szczegóły wypadku

Stan gwiazdy jest nadal poważny. Fakt.pl postanowiła skontaktować się z jej menadżerkę, Anną Adamiak, która opowiedziała o szczegółach operacji, jaką musiała przejść Modra. Niezbędne okazało się wycięcie śledziony, a jej narządy wewnętrzne mocno krwawiły, na szczęście uszkodzone jelita szybko podjęły całą pracę. Magda miała wyjątkowe szczęście, ponieważ trafiła na dyżur znanego specjalisty:

Magda miała niesamowite szczęście, bo na dyżurze był akurat jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Żebra Magdy były połamane z przemieszczeniami, więc musiano dokonać pionowego rozcięcia jamy brzusznej. Potłuczone narządy wewnętrzne mocno krwawiły, szycia wymagał żołądek, a śledzionę lekarze usunęli całkowicie. Najgorsze okazały się godziny tuż po operacji, kiedy życie Modrej podtrzymywała aparatura medyczna! Jej mąż przeżywał najgorsze godziny w swoim życiu, wiedząc, że żona walczy o życie, a w domu czeka na nią dwoje małych dzieci, w tym córeczka, którą gwiazda do tej pory karmiła piersią. - mówi Anna Adamiak


Lekarze są dobrej myśli i twierdzą, że najgorsze już za nią. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Zobacz: Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie!

Tak wygląda córka Magdy Modrej:

Szczegóły wypadku Magdy Modrej
ONS
Newsy
Magda Modra walczyła o życie! Nowe szczegóły wypadku
"Była jedną nogą na drugim świecie"

W ubiegłym tygodniu poinformowaliśmy Was o wypadku Magdy Modrej . Gwiazda Polsat Cafe jechała razem z córką Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym kierowcą. Dotychczas nieznane były szczegóły stłuczki, które z informacji lokalnych serwisów wskazywały na niewielką w szkodach kolizję. Tymczasem okazuje się, że wypadek Modra mogła przepłacić życiem . Przypomnijmy: Tylko u nas! Modra miała groźny wypadek AfterParty.pl skontaktowało się ze znajomą aktorki. W rozmowie z nami przyznaje bez skrupułów, że Magda chroniąc swoim ciałem 2,5 miesięczną córkę naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo. Niewiele brakowało, aby stłuczkę przepłaciła życiem! - Magda widząc pędzące wprost na jej pojazd auto zasłoniła swoim ciałem maleńką Leę, ratując w ten sposób jej życie, przez co doznała licznych obrażeń wewnętrznych i po przewiezieniu do szpitala została poddana natychmiastowej wielogodzinnej operacji. Jedną nogą była już na drugim świecie - mów nam koleżanka Modrej Informacje potwierdza agentka aktorki, Anna Adamiak z Oxy Management: - Do wypadku doszło w środę 13 sierpnia, a nie 17 jak informowały media. W chwili obecnej przebywa nadal w szpitalu pod opieką lekarzy i bardzo powoli powraca do zdrowia . Trzymamy kciuki za Magdę i życzymy dużo zdrowia. Zobacz: Modra nie jest już blondynką. Zafundowała zmianę też córce Tak wygląda córka Magdy, Lea:

Magda Modra o wypadku
ONS
Newsy
Po serii mrożących doniesień Modra skomentowała stan zdrowia
Jak się czuje prezenterka?

Kilkanaście dni temu poinformowaliśmy was o groźnym wypadku samochodowym Magdy Modrej , która wraz ze swoją córeczką jechała Aleją Wilanowską. Gwiazda zderzyła się z innym autem, a podczas stłuczki osłoniła swoim ciałem 2,5 miesięczną córkę Leę, przez co uległa poważnym obrażeniom. Konieczna była poważna operacja, o której poinformowała menadżerka gwiazdy, Anna Adamiak z Oxy Management. Przypomnijmy:  Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły Magda do tej pory nie chciała komentować swojego stanu zdrowia. Najwyraźniej doniesienia w prasie i internecie skłoniły Modrą do oznajmienia światu, że czuję się coraz lepiej . Na jej Facebooku pojawił się krótki wpis: Szczęśliwa w już w domu z całą rodzin ą. Dziękuję wszystkim za wsparcie i dobre słowa - pisze dziennikarka Życzymy Magdzie dużo zdrowia. Zobacz:  Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie!   Piękna sesja córki Magdy Modrej: 

Magda Modra o wypadku
ONS
Newsy
Modra opowiedziała łamanym głosem o tragicznym wypadku i stanie zdrowia córki
Traumatyczne wspomnienia dziennikarki

Kilka tygodni temu doszło do poważnego wypadku z udziałem Magdy Modrej . Prezenterka Polsat Cafe jechała razem z córkę Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym samochodem. Magda swoim ciałem osłoniła dziecko ratując jej życie. Tuż po zdarzeniu przeszła skomplikowaną operację. Przypomnijmy:  Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły O szczegółach traumatycznego wydarzenia Magda opowiedziała dziś w Dzień Dobry TVN. Aktorce nie raz łamał się głos opowiadając o traumie jaką przeżyła. Modra wiedząc, że kolizja będzie nieunikniona, przygotowywała się na śmierć:  To są ułamki sekund, takie czekanie, aż to przyjdzie i myślenie, czy przeżyjemy. Huk, uderzenie, hałas jaki temu towarzyszył. Ja wiedziałam, że do tego dojdzie i nie byłam w stanie nic zrobić . To jest tak niesamowite, bo wiesz, że to się wydarzy. I wtedy robisz to, co musisz, żeby ochronić córkę. Mam w głowie jedną wizję. Moje dziecko i jej twarz . Jej buźka to jest to, co widziałam przez cały czas, kiedy samochód się obracał i kręcił - mówi Po trafieniu do szpitala, lekarze byli zdziwieni, że Magda jest przytomna. Przy świadomości utrzymywała ją troska o Leę: Jak miałam robiony rezonans magnetyczny to przezywałam tragedię, walczyłam sama ze sobą. Chciałam odpłynąć i odejść, bo myślałam, że już nie mam siły, a jednak myśl o małej sprawiała, że byłam silna i muszę przeżyć dla niej, bo wiedziałam, że moje córki muszą mieć mamę - wspomina Modra Do dziś trwa śledztwo w sprawie wypadku, a policja poszukuje świadków zdarzenia. Zobacz: Po serii mrożących doniesień Modra skomentowała stan zdrowia Córka Magdy Modrej w pięknej sesji zdjęciowej:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner