Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Magda Modra o wypadku
ONS
Newsy

Modra opowiedziała łamanym głosem o tragicznym wypadku i stanie zdrowia córki

Traumatyczne wspomnienia dziennikarki

Kilka tygodni temu doszło do poważnego wypadku z udziałem Magdy Modrej. Prezenterka Polsat Cafe jechała razem z córkę Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym samochodem. Magda swoim ciałem osłoniła dziecko ratując jej życie. Tuż po zdarzeniu przeszła skomplikowaną operację. Przypomnijmy: Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły

O szczegółach traumatycznego wydarzenia Magda opowiedziała dziś w Dzień Dobry TVN. Aktorce nie raz łamał się głos opowiadając o traumie jaką przeżyła. Modra wiedząc, że kolizja będzie nieunikniona, przygotowywała się na śmierć: 

To są ułamki sekund, takie czekanie, aż to przyjdzie i myślenie, czy przeżyjemy. Huk, uderzenie, hałas jaki temu towarzyszył. Ja wiedziałam, że do tego dojdzie i nie byłam w stanie nic zrobić. To jest tak niesamowite, bo wiesz, że to się wydarzy. I wtedy robisz to, co musisz, żeby ochronić córkę. Mam w głowie jedną wizję. Moje dziecko i jej twarz. Jej buźka to jest to, co widziałam przez cały czas, kiedy samochód się obracał i kręcił - mówi


Po trafieniu do szpitala, lekarze byli zdziwieni, że Magda jest przytomna. Przy świadomości utrzymywała ją troska o Leę:

Jak miałam robiony rezonans magnetyczny to przezywałam tragedię, walczyłam sama ze sobą. Chciałam odpłynąć i odejść, bo myślałam, że już nie mam siły, a jednak myśl o małej sprawiała, że byłam silna i muszę przeżyć dla niej, bo wiedziałam, że moje córki muszą mieć mamę - wspomina Modra


Do dziś trwa śledztwo w sprawie wypadku, a policja poszukuje świadków zdarzenia.

Zobacz: Po serii mrożących doniesień Modra skomentowała stan zdrowia


Córka Magdy Modrej w pięknej sesji zdjęciowej:

Magda Modra o wypadku
ONS
Newsy
Po serii mrożących doniesień Modra skomentowała stan zdrowia
Jak się czuje prezenterka?

Kilkanaście dni temu poinformowaliśmy was o groźnym wypadku samochodowym Magdy Modrej , która wraz ze swoją córeczką jechała Aleją Wilanowską. Gwiazda zderzyła się z innym autem, a podczas stłuczki osłoniła swoim ciałem 2,5 miesięczną córkę Leę, przez co uległa poważnym obrażeniom. Konieczna była poważna operacja, o której poinformowała menadżerka gwiazdy, Anna Adamiak z Oxy Management. Przypomnijmy:  Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły Magda do tej pory nie chciała komentować swojego stanu zdrowia. Najwyraźniej doniesienia w prasie i internecie skłoniły Modrą do oznajmienia światu, że czuję się coraz lepiej . Na jej Facebooku pojawił się krótki wpis: Szczęśliwa w już w domu z całą rodzin ą. Dziękuję wszystkim za wsparcie i dobre słowa - pisze dziennikarka Życzymy Magdzie dużo zdrowia. Zobacz:  Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie!   Piękna sesja córki Magdy Modrej: 

Magda Modra z dziećmi na okładce
Facebook
Newsy
Magda Modra pokazała córki na uroczej okładce. Brakuje tylko męża
Piękna pamiątka?

Mijający rok dla Magdy Modrej był wyjątkowo ciężki. Dziennikarka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w którym uratowała życie swojej córeczki, narażając samą siebie na poważne uszkodzenie ciała. Dramat wiele ją nauczył. Przypomnijmy: Modra opowiedziała łamanym głosem o tragicznym wypadku i stanie zdrowia córki Prezenterka zawsze podkreślała wartości rodzinne, a swoimi pociechami chwali się jak często może . Dlatego też zgodziła się na piękną sesję dla miesięcznika "Aktywna Mama", gdzie pozuje z dziewczynkami - starszą, sześcioletnią Mią i młodszą, półroczną Leą. Czołówka utrzymana jest w bardzo świątecznym stylu - gwiazda pozuje w ciepłej czapce i szalu, podobnie jak córki . To piękna pamiątka na przyszłość. Zobacz: Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły Magda Modra pokazuje córkę w pięknej sesji:

Magda Modra miała wypadek
ONS
Newsy
Modra przeszła poważną operację po wypadku. Menadżerka zdradziła dramatyczne szczegóły
Jej życie podtrzymywała aparatura medyczna

Kilka dni temu jako pierwsi poinformowaliśmy o groźnym wypadku Magdy Modrej . Prezenterka Polsat Cafe jechała razem z córkę Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym samochodem. Magda swoim ciałem osłoniła dziecko, ratując jej życie. Sama naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo. Mało brakowało, aby stłuczkę przepłaciła życiem . Przypomnijmy:  Magda Modra walczyła o życie! Nowe szczegóły wypadku Stan gwiazdy jest nadal poważny. Fakt.pl postanowiła skontaktować się z jej menadżerkę, Anną Adamiak, która opowiedziała o szczegółach operacji, jaką musiała przejść Modra. Niezbędne okazało się wycięcie śledziony, a jej narządy wewnętrzne mocno krwawiły, na szczęście uszkodzone jelita szybko podjęły całą pracę . Magda miała wyjątkowe szczęście, ponieważ trafiła na dyżur znanego specjalisty: Magda miała niesamowite szczęście, bo na dyżurze był akurat jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Żebra Magdy były połamane z przemieszczeniami, więc musiano dokonać pionowego rozcięcia jamy brzusznej. Potłuczone narządy wewnętrzne mocno krwawiły, szycia wymagał żołądek, a śledzionę lekarze usunęli całkowicie. Najgorsze okazały się godziny tuż po operacji, kiedy życie Modrej podtrzymywała aparatura medyczna! Jej mąż przeżywał najgorsze godziny w swoim życiu, wiedząc, że żona walczy o życie, a w domu czeka na nią dwoje małych dzieci, w tym córeczka, którą gwiazda do tej pory karmiła piersią . - mówi Anna Adamiak Lekarze są dobrej myśli i twierdzą, że najgorsze już za nią. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Zobacz:  Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie! Tak wygląda córka Magdy Modrej:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner