Wypadek Jana Frycza
ONS
Newsy

Nowe szczegóły w sprawie wypadku Jana Frycza. Jak czuje się aktor?

Aktor zasłabł za kierownicą w środę

Jan Frycz w środę miał poważny wypadek samochodowy w Dzierżoniowie. Jego samochód nagle zjechał do rowu i dachował. Aktor natychmiast trafił do szpitala, a po wstępnych ustaleniach policji wynika, że gwiazdor był trzeźwy. Najprawdopodobniej Frycz zasłabł za granicą. Zobacz: Jan Frycz miał groźny wypadek! "Samochód aktora dachował, wylądował w rowie"!

Dziś Super Express donosi o nowych faktach w sprawie. Okazuje się, że aktor nadal przebywa w szpitalu. Frycz ma złamaną rękę oraz potłuczenia na ciele. Jego życiu nie zagraża jednak żadne niebezpieczeństwo, choć na pewno będzie musiał spędzić w szpitalu jeszcze kilka dni.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Zobacz: Frycz szczerze opowiedziała o życiu w rodzinnym domu: Kąpaliśmy się razem w wannie

Jan Frycz wypadek


Jan Frycz w Sopocie na Festiwalu Dwa Teatry

samochód po wypadku
East News
Newsy
Wypadek wielkiej legendy polskiego rocka. Lider grupy w najcięższym stanie!
Wypadek wielkiej legendy polskiego rocka. Lider grupy w najcięższym stanie!

Legendarny zespół Skladowie miał wypadek samochodowy! Co się stało? Przyczyny wypadku ustala policja. N a razie wiadomo, że do zdarzenia doszło w miejscowości Szewo, między Kowalem a Kutnem - taką informację podało Radio PIN. Samochód, którym przemieszczali się członkowie zespołu, wypadł z drogi i dachował. Najbardziej poszkodowany po wypadku ma być lider zespołu Skaldowie, Andrzej Zieliński, który, jak podaje portal konakt.tvn24.pl, ma m.in. złamane żebro i inne obrażenia. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy muzycy zostali przewiezieli do szpitala we Włocławku na obserwację. Pojazd miał być prowadzony przez zawodowego kierowcę. Wiadmo, że na drodze panowały trudne warunki atmosferyczne. Padał deszcz, a nawierzchnia była bardzo śliska. P olicja wstępnie wykluczyła, że w wypadku brał udział również inny samochód. Wstępnie policja ustaliła, że kierowca mercedesa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Był trzeźwy - powiedział Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku portalowi kontakt.tvn24.pl. Zobacz też: Włodzimierz Cimoszewicz w szpitalu! Miał wypadek! Jego samochód wbił się w ciągnik rolniczy.   Skaldowie mieli wypadek samochodowy. Lider zespołu, Andrzej Zieliński, jest najbardziej poszkodowany. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jan Frycz przeszedł operację po wypadku
ONS
Newsy
Jan Frycz po wypadku - stan jest poważny! Przeszedł operację kręgosłupa
Co się dzieje z aktorem?

Jan Frycz 19 sierpnia 2015 trafił do szpitala. Samochód Jana Frycza dachował i wylądował w rowie. Aktor przeszedł wtedy operację i, niestety, teraz czeka go kolejna. Jego stan okazał się o wiele poważniejszy niż wcześniej podawano. Wcześniej pisano, że wypadek Jana Frycza nie był aż tak groźny. Osoba z otoczenia Frycza w rozmowie z „Faktem” zdradza, że aktor w najbliższym czasie nie pojawi się  we wrocławskim Teatrze Polskim, gdzie pracuje. Okazuje się bowiem, że artysta musi przejść kolejną operację . Uraz kręgosłupa to poważna sprawa. Konieczna jest druga operacja i kilka tygodni rehabilitacji. Póki co, odwołał wszystkie zobowiązania zawodowe. Cierpi, bo cieszył się na nowy sezon we wrocławskim Teatrze Polskim, a czeka go przymusowy urlop minimum do połowy października - mówi znajomy aktora. Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót aktora do formy.    

Jan Frycz wypadek
East News
Newsy
Jan Frycz miał groźny wypadek! "Samochód aktora dachował, wylądował w rowie"!
Aktor mógł zasłabnąć za kierownicą. Co mu się stało?

Znany aktor Jan Frycz miał groźny wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło pod Łagiewnikami w województwie dolnośląskim - na odcinku drogi krajowej nr 8 pomiędzy miejscowościami Mleczna i Trzebnik. Jan Frycz jechał mercedesem od strony Kłodzka w kierunku Wrocławia. Jak podaje portal gazetawroclawska.pl, aktor prawdopodobnie zasłabł i stracił panowanie nad kierownicą. " Na miejscu wypadku pierwsi pojawili się strażacy, którzy musieli wydobyć Jana Frycza z samochodu i udzielić mu pierwszej pomocy " - czytamy na stronie gazetawroclawska.pl. Według relacji mediów, aktor nie mógł wyjść z samochodu o własnych siłach i momentami tracił przytomość. Na razie nie wiadomo w jakim stanie jest obecnie. Wiadomo, że trafił do szpitala w Dzierżoniowie. Ze wstępnych badań policji wynika, że aktor był trzeźwy i w samochodzie jechał sam. Jan Frycz ma 61 lat. Znany jest z licznych ról filmowych i teatralnych. Ma sześcioro dzieci. Zobacz: Olga Frycz szczerze opowiedziała o życiu w rodzinnym domu: Kąpaliśmy się razem w wannie!        

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner