Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS
Newsy

Jutro pogrzeb córki Kolskiej. Aktorka nie uczestniczy w przygotowaniach

Uroczystości zostały podzielone na dwa dni

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do tragicznego wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej, znanej z serii filmów "Kogel Mogel". Aktorka jechała na otwarcie festiwalu filmowego wraz ze swoją córką, Zuzanną i znaną projektantką, Teresą Kopias. Auto Kolskiej wpadło w poślizg i wylądowało na poboczu. W wyniku poniesionych obrażeń 23-letnia Zuzanna Kolska zmarła w szpitalu. Przypomnijmy: Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zginęła jedna osoba

Jak donosi "Super Express" już jutro odbędzie się pogrzeb Zuzanny. Przygotowaniem ceremonii zajął się jej ukochany ojciec, reżyser - Jan Jakub Kolski. Odbędzie się ona na cmentarzu w Łaskach i zostanie podzielona na dwa dni.  Dziś zostanie odprawiona msza święta za zmarłą, jutro zaś ciało Zuzanny zostanie pochowane w rodzinnym grobie, obok babci Leonardy i brata matki - Jarosława. 

Tymczasem, Grażyna Błęcka-Kolska przebywa jeszcze w szpitalu. Już niedługo będzie musiała odpowiedzieć za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi jej osiem lat pozbawienia wolności.

Zobacz: Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje
 


Gwiazdy "Kogel Mogel" na urodzinach filmu:

Zuzanna Kolska nie żyje. Kim jest Zuzanna Kolska. Zuzanna Kolska córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Co robiła Zuzanna Kolska
ONS
Newsy
Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje
Na co dzień mieszkała poza krajem

W czwartek we Wrocławiu doszło do tragicznego w skutkach wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej , znanej z serii filmów "Kogel Mogel". Aktorka jechała na otwarcie festiwalu filmowego wraz ze swoją córką i koleżanką - znaną projektantką. W wyniku poniesionych obrażeń 23-letnia Zuzanna Kolska zmarła w szpitalu. Przypomnijmy: Nowe fakty w sprawie wypadku Kolskiej. Jechała z nią znana projektantka   Tragicznie zmarła córka aktorki przyjechała do mamy na wakacje z Londynu, gdzie studiowała na uniwersytecie Westminster - jednej z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii. W chwili wypadku Grażyna Błęcka-Kolska była trzeżwa. Potwierdza to także rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski w rozmowie z gazeta.pl.   Nie wiemy jeszcze, jakie były przyczyny wypadku - na pewno padał deszcz i było ślisko. Kierująca 52-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię. Osoba kierująca pojazdem była trzeźwa. Sprawą zajmie się prokuratura. Zostaną powołani biegli. - relacjonuje Petrykowski.   W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok tragicznie zmarłej dziewczyny - jeśli pojawią się nowe informacje, na pewno wam je przekażemy.  Zobacz:  Los nie jest łaskawy dla Błęckiej-Kolskiej. Śmierć córki to nie pierwsza tragedia w jej życiu Błęcka-Kolska odpowie za śmierć córki? Jest komentarz prokuratury   Gwiazdy na urodzinach filmu "Kogel Mogel":

Grażyna Błęcka-Kolska uniknie więzienia
ONS
Newsy
Błęcka-Kolska może uniknąć więzienia za śmierć córki. Ma ku temu silne argumenty
Jak wygląda jej sytuacja w świetle prawa?

Prawie dwa tygodnie temu na jednej z wrocławskich ulic doszło do tragicznego w skutkach wypadku popularnej aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej , czyli uwielbianej przez widzów Kasi z serii filmów "Kogel Mogel". W wyniku poniesionych obrażeń zmarła córka gwiazdy, Zuzanna Kolska . Dziewczyna przyjechała do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkała i studiowała. Przypomnijmy: Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje   To właśnie Grażyna Błęcka-Kolska kierowała pojazdem, który wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną latarnię - wciąż jednak nie usłyszała ona żadnych zarzutów. W sprawie wypadku trwa prokuratorskie śledztwo, a biegli ustalają z jaką prędkością jechała aktorka, czemu wypadła z jezdni i czy wszyscy w aucie mieli zapięte pasy. Za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi jej kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Wiele wskazuje jednak na to, że uda jej się uniknąć kary.    Wprawdzie nie ma ustawowych przesłanek, by w przypadku zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniosła osoba bliska sprawcy wypadku, stosować nadzwyczajne złagodzenie kary. Sędzia może jednak zawiesić jej wykonanie. Uzna bowiem, że sprawca poniósł już karę i cierpi z powodu utraty bliskiej osoby - mówi adwokat Maria Wentland-Walkiewicz cytowana przez se.pl    Nie mamy wątpliwości, że dla Kolskiej największą karą i tak pozostanie śmierć jedynej córki. Zobacz: Odbyła się msza żałobna Zuzanny Kolskiej. Nie pojawiła się na niej matka   Gwiazdy ''Kogel Mogel" po latach:

Grażyna Błęcka-Kolska miała wypadek
ONS
Newsy
Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zginęła jedna osoba
Aktorka jest w ciężkim stanie

Grażyna Błęcka-Kolska przeszła do historii polskiego kina jako niezapomniana Kasia z komedii "Kogel Mogel". Kilka dni temu aktorka wraz z przyjaciółmi z planu świętowała 25-lecie produkcji. Przypomnijmy: Gwiazdy "Kogel Mogel" 25 lat później. Jak teraz wyglądają   Wczoraj razem z córką aktorka miała pojawić się na otwarciu festiwalu "T-Mobile Nowe Horyzonty". Niestety, gwieździe nie udało jej się dojechać z powodu tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło we Wrocławiu w godzinach popołudniowych. Jak informuje "Gazeta wrocławska", kierowca jadący z przeciwka stracił panowanie nad swoim pojazdem, przejechał przez pas zieleni i uderzył w toyotę aktorki. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła pojazd z jezdni na pobliskie pole. Aktorka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, jej 23-letniej córki Zuzanny nie udało się uratować.   23-letnia córka aktorki była w ciężkim stanie. Zmarła na bloku operacyjnym - mówi Agnieszka Korzeniowska z Akademickiego Szpitala Klinicznego, cytowana przez gazetawrocławska.pl Rodzinie przekazujemy wyrazy współczucia. AKTUALIZACJA: Nowe fakty w sprawie wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Jechała z nią znana projektanta   (Gazeta wrocławska, 24 lipca 2014) Gwiazdy "Kogel Mogel" po latach:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner