Zdjęcia z wypadku premier Szydło

Nowe szczegóły wypadku Beaty Szydło w Oświęcimiu. Jak czuje się premier?

Zdjęcia z wypadku premier Szydło

Do wypadku samochodu, którym podróżowała w piątek Beata Szydło, doszło w piątek wieczorem w Oświęcimiu. (Zobacz ZDJĘCIA z wypadku!) Beacie Szydło na szczęście nie stało się nic poważnego - ma kilka stłuczeń na ciele, które nie są niebezpieczne dla jej życia czy zdrowia. W sobotę zwołana została konferencja, podczas której poznaliśmy więcej szczegółów.

Pani premier stwierdziła, że czuje się nieźle. Wszyscy mamy nadzieję, że bardzo szybko wróci do swoich obowiązków - mówił na konferencji szef MSWiA, Mariusz Błaszczak. Szef ochrony pani premier przeszedł operację - zakończyła się sukcesem. Kierowca samochodu wyszedł już ze szpitala - dodał Błaszczak. Dodał, że szef ochrony premier przeszedł operację, jego stan jest dobry.

 

Prędkość, z jaką poruszała się kolumna, była prędkością stosowną do miejsca - ok. 50 km/h - relacjonował. Błaszczak ujawnił też, że kierowca Beaty Szydło rozpoczął wczoraj swoją służbę ok. godz. 18.

Szydło czuje się coraz lepiej "Czuje się nieźle"

Błaszczak podkreślił również, że Szydło bardzo dziękuje za wsparcie, które płynęło do niej ze wszystkich stron po wypadku.

Chciałbym przekazać od pani premier, która mnie do tego upoważniła, podziękowania dla wszystkich tych, którzy, po pierwsze: martwią się o stan zdrowia pani premier, po drugie: wszystkich tych, którzy uczestniczyli wczoraj w akcji ratowniczej - powiedział podczas konferencji.

W ocenie ministra wypadek z udziałem premier stał się "sławny" z powodu "fali hejtu ze strony osób publicznych, które nazywają siebie totalną opozycją".

- Apeluję do pań i panów polityków o wyważone komentarze oraz o nieeskalowanie napięć - powiedział Błaszczak.

 

Zobacz także: Pierwsza pomoc przy porażeniu prądem

Jest pierwsze NAGRANIE z Beatą Szydło ze szpitala! Jak czuje się premier? Zobacz WIDEO!

 

 

Beata Szydło miała wypadek.

Zdjęcia z wypadku Beaty Szydło

 

Premier Szydło czuje się dobrze po wypadku.

Beata Szydło na nartach w Przemyślu  w stroju narciarskim
Eastnews

Więcej na temat Beata Szydło
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48