Wyniki oglądalności programu SuperStarcie
ONS

Dramatyczna oglądalność SuperSTARcia. Tak fatalnie nie wypadło żadne show

Wyniki oglądalności programu SuperStarcie
ONS

Program "SuperStarcie" miał być przebojem jesiennej ramówki TVP2 i odpowiedzią na hitowy format Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestniczące w show gwiazdy muszą co tydzień zaprezentować się w innym gatunku muzycznym, często bardzo odległym od tego, czym zajmują się prywatnie. Przypomnijmy: Ramona Rey straciła głos tuż przed występem. Tak rapowała w programie na żywo

Niestety, publiczność nie zapałała miłością do "SuperStarcia", o czym dobitnie świadczą wyniki oglądalność. Ujawnione właśnie statystyki pokazują, że program co tydzień ogląda zaledwie milion telewidzów, co jest wynikiem mocno poniżej oczekiwań. Producenci starają się urozmaicać jego formułę, zapraszając znanych gości m.in. Sonię Bohosiewicz ale nawet jej obecność nie sprawiła, że przed telewizorami zasiadło więcej ludzi. Odcinek z Sonią przyciągnął widownię na skandalicznie niskim poziomie 942 tysięcy. Z kolei gościnny udział Kasi Zielińskiej sprawił, że telewizor włączyło ponad milion widzów.

Pomimo słabych wyników, TVP2 nie zamierza wstrzymywać emisji kolejnych zaplanowanych odcinków. Oglądacie "SuperStarcie"?

Zobacz: Urbańska brała udział w większości programów. W nowym show może sobie nie poradzić

 


Galeria zdjęć z ostatniego odcinka SuperStacji:

Więcej na temat Superstarcie
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04