Wyniki oglądalności show telewizyjnych
ONS
Newsy

TzG, TTBZ, The Voice czy Mam talent? Który program oglądano najchętniej w weekend?

Wzrosty i zmiany w rankingu

Sezon programów telewizyjnych można uznać za oficjalnie rozpoczęty. W ubiegłą niedzielę swoją premierę miał pierwszy odcinek ósmej edycji "Must Be The Music", tym samym stacje telewizyjne rozpoczęły prawdziwą walkę o widza. Dwa tygodnie temu bezkonkurencyjny okazał się "Taniec z Gwiazdami". Przypomnijmy: TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki

Jak było w minionym tygodniu? Wyniki nie pozostawiają złudzeń - polsatowski "Taniec z Gwiazdami" nadal utrzymuje pozycję lidera. W piątek przyciągnął przed ekrany ponad 3,18 mln widzów. Nieco słabej wypadł "Mam Talent" - 3,16 mln widzów. Najpopularniejszym program muzycznym można uznać... "Must Be The Music". Pierwszy odcinek show przyciągnął ponad 2,23 mln.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" również cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem przed telewizorami usiadło aż 2,21 mln osób.
Największe show TVP - "The Voice of Poland" przyciągnął kolejno po 1,48 mln i 1,83 mln widzów w każdej z części. "MasterChef " z Magdą Gessler obejrzało zaś 2,38 mln. 

A wy który program oglądacie najchętniej?

Zobacz: Skarbek przemyślała porażkę w "TzG": Płakałam z zaciśniętymi zębami. Prosiłam, żeby...


Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Oglądalność programów telewizyjnych
ONS
Newsy
"TzG" czy "Rolnik szuka żony"? Różnica w oglądalności robi się coraz większa
Na czyją korzyść?

Cotygodniowe wyniki oglądalności programów rozrywkowych budzą duże zainteresowanie fanów. Niezmiennie w czołówce pozostają " Taniec z Gwiazdami " oraz " Mam talent ", które musiały jednak uznać wyższość nowego show TVP 1 "Rolnik szuka żony ". Przypomnijmy: "TzG", "Rolnik szuka żony" czy "Mam Talent"? Poważne zmiany w rankingu oglądalności A jak było w ostatnim tygodniu? Konkurencja była stanowczo okrojona, bo ze względu na Święto Zmarłych TVP nie emitowała programu "The Voice of Poland", TVN "Mam talent", a Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Piątkowy "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął aż 3,69 mln widzów, nie dał rady jednak pokonać "Rolnika", którego obejrzało ponad 4,37 mln widzów, co jest do tej pory rekordem . Reality-show TVP 1 zwiększa swoją przewagą nad "TzG" z odcinka na odcinek. Dobrze radzi sobie również MasterChef - prawie 3,0 mln oraz "Must Be The Music" - 2,2 mln. Stawkę zamyka "SuperSTARcie" z liczbą 770 tys. widzów. Która show oglądaliście najchętniej? Zobacz: "SuperSTARcia" już nic nie uratuje. Jest gorzej niż tydzień temu Kim jest Marta Manowska z "Rolnik szuka żony?":

Oglądalność show telewizyjnych w weekend
TVN
Newsy
Taniec z gwiazdami bezkonkurencyjny. A co z resztą programów?
Wyniki oglądalności popularnych show

Sezon telewizyjny w pełni, a największe stacje walczą o widza. Od początku liderem oglądalności programów rozrywkowych zostaje " Taniec z Gwiazdami ". Dobrze radzi sobie " Mam talent " oraz " MasterChef ". Przypomnijmy:  TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki A jak było w zeszły weekend? Wyniki znów nie pozostawiają złudzeń. Jak informują wirtualnemedia.pl na pierwszy miejscu pozostaje nadal "Taniec z Gwiazdami", który obejrzało aż 3,25 mln widzów . Na drugim miejscu plasuje się "Mam Talent", który przyciągnął ponad 3,12 mln widzów. " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " utrzymuje oglądalność na poziomie około 2,27 mln widzów. Regularnie powiększa się również widownia " The Voice of Poland ". Sobotni odcinek przyciągnął prawie 1,6 mln osób. A wy który program oglądaliście najchętniej? Zobacz:  Wyszkoni kroczy po zwycięstwo w "TzG". Zrobiła fanom bardzo osobisty prezent Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Wyniki oglądalności programów rozrywkowych
ONS
Newsy
Kto skorzystał na braku "TTBZ" w Majówkę? Są wyniki oglądalności
Kto ma powody do świętowania?

Za nami pierwszy weekend bez programu "Twoja twarz brzmi znajomo" . Show zakończyło się po ośmiu odcinkach, a jego zwyciężczynią została fenomenalna Katarzyna Skrzynecka , która zaskakiwała nas w każdą sobotę swoją metamorfozą. Aktorka w wielkim finale pokonała Agnieszkę Włodarczyk , Artura Chamskiego i Mariusza Totoszko . Wygraną przekazała natomiast na cele charytatywne. Zainteresowanie formatem było tak duże, że zdecydowano o jego kontynuacji. Przypomnijmy: "TTBZ" jesienią? Nina Terentiew rozwiewa wszelkie wątpliwości Program mimo późnej godziny transmisji, cieszył się wielomilionową widownią. Jego brak w weekendowej ramówce nie wpłynął znacząco na poprawę wyników programów konkurencyjnych stacji. Liderem zestawienia pozostał "Taniec z Gwiazdami" , który przyciągnął przed telewizory 3,27 miliona widzów. Nie jest to imponujący wynik w porównaniu z wcześniejszymi tygodniami, ale należy wziąć pod uwagę to, że w weekend majowy mniej widzów zasiadło przed telewizorami. Było to jedyne show, które przyciągnęło ponad 3 miliony widzów. Dużo słabsze wyniki od "TzG'''''''' zanotowały "X-Factor" - 2,27 mln oraz "The Voice of Poland" - 2 miliony osób. Największym zaskoczeniem jest jednak spadek oglądalności jedynego talent-show Polsatu "Must Be The Music" - przyciągnął on jedynie 2,11 mln widzów. Który program oglądaliście? A może spędziliście weekend bez telewizora? Zobacz: Faworytka "X-Factor" opuściła program. Widzowie i jurorzy w szoku Drugi odcinek "X-Factor" na żywo:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner