TVN planuje kolejną edycję programu Agent
Facebook

Program "Agent-Gwiazdy" okazał się hitem czy klapą stacji TVN? Są wyniki oglądalności!

TVN planuje kolejną edycję programu Agent
Facebook

Program "Agent-Gwiazdy" może pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności! Według doniesień portalu branżowego wirtualnemedia.pl, Agenta, którego ostatni odcinek obejrzeliśmy w miniony wtorek, oglądało średnio 1,74 mln widzów! Dzięki takiemu wynikowi stacja TVN była wiceliderem rynku telewizyjnego. Agent przegrywał jedynie z TVP2, który emitował kulisy "M jak miłość" oraz "Magazyn Ekspresu Reporterów". W grupie komercyjnej z kolei TVN był liderem.

Najwięcej, bo średnio 2,10 mln widzów, śledziło finałowy odcinek show. Dzięki Agentowi stacja mogła liczyć na 15,74 mln wpływów z reklam. W związku z dobrymi wynikami oglądalności TVN podjął już decyzję o kontynuacji formatu.

„Kto jest agentem?” to znowu było najczęściej powtarzane pytanie w ostatnich miesiącach. Powrót do tego programu po latach wcale nie był oczywistą decyzją, ale tym bardziej cieszymy się z tych wyników - powiedział portalowi zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja. Odświeżona formuła „Agenta” z udziałem gwiazd też okazała się strzałem w dziesiątkę, może dzięki temu, że udało nam się zebrać wyjątkowe osobowości.

Stacja TVN potwierdziła już, że kolejna edycja reality-show "Agent" zostanie pokazana wiosną 2017 roku. Kogo chcielibyście zobaczyć w programie, który ostatnio wygrał Antek Królikowski?

 

Zobacz także: Wiemy, na co Antek Królikowski przeznaczy wygraną z Agenta! Hejt na aktora: Powinien podzielić się z Tamarą!

 

Będzie kolejna edycja programu Agent.

 

TVN potwierdził, że planuje kolejną edycję programu.

 

Więcej na temat Agent
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52