Ostatni mecz w kadrze Artura Boruca - jak go pożegnali?

Zaskakujące wyniki oglądalności meczu Polska-Urugwaj! Ile osób oglądało pożegnanie Boruca?

Ostatni mecz w kadrze Artura Boruca - jak go pożegnali?

Artur Boruc zakończył karierę w reprezentacji Polski. W piątek (10.11.2017) bramkarz rozegrał swój ostatni mecz z orzełkiem na piersi. Boruc zagrał 44. minuty towarzyskiego spotkania z Urugwajem, a następnie został pożegnany owacjami kibiców. Nie zabrało łez wzruszenia, gorącego pożegnania i podziękowań dla Artura Boruca. I choć samo spotkanie nie należało do najciekawszych, nie tylko ze względu na brak leczącego kontuzję uda Roberta Lewandowskiego, ale również bezbramkowy remis, to mecz był hitem! Mamy wyniki oglądalności pożegnalnego występu Artura Boruca.

 

Zobacz też: Artur Boruc nie krył łez schodząc z boiska! Przeżyjmy to jeszcze raz - ZDJĘCIA + WIDEO

 

Wyniki oglądalności meczu Polska-Urugwaj

 

Mecz Polska-Urugwaj, transmitowany przez TVP 1 oraz TVP Sport, obejrzało 6,2 mln widzów. Udziały Telewizji Polskiej w rynku wyniosły 38%, co dało TVP pozycję lidera w tym czasie antenowym. Spotkanie towarzyskie w ramach eliminacji do Mundialu 2018 było 65. i ostatnim wybitnego bramkarza w polskiej reprezentacji, Artura Boruca. Kolejny mecz polskiej kadry już dziś, tj. poniedziałek (13.11.2017). Polska zagra towarzysko z Meksykiem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie pokazywane na antenie TVP1.

 

Polecamy: Artur Boruc kończy karierę w kadrze! Stylowy bramkarz inspirował grą na boisku i... doborem fryzur ;)

 

Artur Boruc pożegnał się z kadrą narodową.

Gwiazdy żegnają Artura Boruca - Anna Lewandowska

Bramkarz nie krył łez wzruszenia.

Ostatni mecz Artura Boruca

Więcej na temat Robert Lewandowski Artur Boruc
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32