Oglądalność Kolędowania z Polsatem i Kevina
Polsat

Polsat postawił na sprawdzone hity w święta. Wyniki oglądalności mówią same za siebie

Oglądalność Kolędowania z Polsatem i Kevina
Polsat

Największe stacje telewizyjne na święta przygotowują w swojej ramówce sprawdzone hity. Chyba nikt nie wyobraża sobie Bożego Narodzenie bez "Kevina" czy kolędowania z gwiazdami. Właśnie taką ofertę przygotował dla swoich widzów m.in. Polsat. Przypomnijmy: Co na święta oglądać w telewizji? Stacje postawiły na powtórki sprawdzonych hitów

W Wigilię na Polsacie, poza Kevinem, mieliśmy również okazję zobaczyć piękny koncert kolęd z Krakowa z udziałem takich gwiazd jak Ewa Farna czy Sylwia Grzeszczak. Wyniki oglądalności mówią same za siebie - transmisję obejrzało prawie 2,7 mln widzów, co zapewniło stacji pozycję lidera w trakcie emisji programu i udziały na poziomie 26,3% SHR w grupie wszystkich badanych 4+ oraz 25% SHR w grupie komercyjnej 16-49.

Święta bez Kevina? To też chyba już niemożliwe! Niesforny chłopiec na stałe już zamieszkał w sercach Polaków – w wigilijny wieczór jego przygody w filmie „Kevin sam w domu” obejrzało ponad 3,3 mln widzów. Dało to stacji pozycję lidera w czasie jego emisji w obu grupach oraz zapewniło udziały na poziomie 24% SHR (4+) i niemal 30% SHR (16-49). Świąteczne dni w grupie 16-49 telewidzowie najchętniej spędzali właśnie z Telewizją POLSAT. Stacja zanotowała 12 procentowe udziały, a w wigilijny wieczór była niekwestionowanym zwycięzcą w obu grupach!

Oglądaliście Kevina?

Zobacz: Grzeszczak kolędowała z gwiazdami polskiej sceny. Swoim wykonaniem przyćmiła wszystkie
 Sylwester z Polsatem:

Więcej na temat Polsat Kevin sam w domu koncert
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04