zegarek Morgan
Newsy

WYNIKI KONKURSU: Wygraj piękny zegarek MORGAN

To cacko może być Twoje!

GRATULACJE!

Zwyciężczynią konkursu została merrygoround! A to jej konkursowy kolaż:
Mamy dla was kolejny konkurs! Tym razem nagrodą jest zegarek MORGAN!


Nagrody w konkursie

- 1 zegarek popularnej marki MORGAN


Zadanie konkursowe

Stwórzcie modną stylizację z zegarkiem MORGAN, który można wygrać w konkursie (załączone zdjęcie). Najlepszy z nadesłanych kolaży zostanie opublikowany na stronie Fleszstyle.pl oraz nagrodzony modnym zegarkiem MORGAN.

Odpowiedzi konkursowe

Swoje odpowiedzi wyślijcie na adres konkurs@fleszstyle.pl z dopiskiem w tytule "Konkurs zegarek MORGAN".

Konkurs trwa w dniach 22 stycznia 2013 - 4 lutego 2013 roku.

Regulamin konkursu

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka gotowa na nowy związek? Zaczęła chodzić na randki? Wiemy

Margaret All I Need
Newsy
KONKURS: Wygraj zestaw nagród od Margaret i MTV
Do zgarnięcia m.in. EP-ka Margaret

KONKURS ZAKOŃCZONY! Lista laureatów: Łukasz Rz. (Strzyżów) Karolina G. (Sosnowiec) Wojciech K. (Tarnogród) Dominika Z. (Przeworsk) Tomasz P. (Bracknell, Wielka Brytania) Gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane w ciągu 7 dni roboczych (licząc od 27 marca) KONKURS ZAKOŃCZONY! Margaret , czyli Małgorzata Jamroży pojawiła się na polskim rynku muzycznym w ubiegłym roku. Jej pierwszy singiel "Thank You Very Much" podbił listy przebojów i serca słuchaczy na całym świecie. Kontrowersyjny teledysk do tego właśnie utworu stał się ogromnym hitem na portalach społecznościowych. Wokalistka nazywana nadzieją polskiego popu ma na koncie nominacje do MTV EMA 2013 oraz Nickelodeon Kids’ Choice Awards. Niedawno artystka przejęła na kilka dni Instagram MTV, na którym m.in. pokazała swój najnowszy klip do utworu "Wasted" oraz pochwaliła się swoim psem Hunterem. W konkursie organizowanym przez AfterParty.pl możecie wygrać zestaw nagród od MTV i Margaret. Nagrody Do wygrania 5 zestawów nagród w skład których wchodzą: EP-ka Margaret "All I Need", zegarek MTV oraz słuchawki MTV. Zadanie konkursowe W kilku zdaniach uzasadnij dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać zestaw nagród od Margaret i MTV? Wśród osób, które udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe, Komisja Konkursowa wybierze 5 (pięć) najciekawszych, a ich autorzy otrzymają nagrody. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie . Czas trwania konkursu Na zgłoszenia czekamy do 24 marca 2014 roku, do 13:00. Wyniki ogłosimy w tej aktualności na górze strony, 25 marca 2014 w godzinach popołudniowych. Regulamin konkursu Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres redakcja@afterparty.pl KONIECZNIE wpisując w temacie MARGARET MTV. Pamiętajcie też o podaniu danych adresowych do wysyłki nagród. Powodzenia! Tak wyglądała Margaret na planie do nowego teledysku:

Newsy
Regulamin konkursu - Wygraj modną torebkę z kolekcji Wittchen Young

REGULAMIN KONKURSU " Wygraj modną torebkę z kolekcji Wittchen Young "     1. POSTANOWIENIA OGÓLNE   1.1. Organizatorem konkursu pod nazwą "Wygraj modną torebkę z kolekcji Wittchen Young" (dalej zwanego "Konkursem") jest Edipresse Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000111462, numer NIP 526-00-12-586, kapitał zakładowy w całości wpłacony 2.311.320,00 zł (dalej zwana "Organizatorem").   1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym "Regulaminem") i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa   1.3. Regulamin Konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej Fleszstyle.pl.   1.4. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.   1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Realizatora, sponsorów nagród i inne osoby współpracujące przy organizacji i prowadzeniu Konkursu, jak również członkowie rodzin wyżej wymienionych osób.   1.6. Nagrodami przeznaczonymi dla laureatów Konkursu są:   1) 3 torebki Wittchen Young o łącznej wartości 477 złotych   1.7. Organizator powoła trzyosobową komisję (zwaną dalej "Komisją"), w skład której wejdzie trzech przedstawicieli Organizatora. Komisja zobowiązana będzie do pełnienia nadzoru nad przestrzeganiem postanowień Regulaminu przez uczestników i podejmowania innych czynności, wskazanych w Regulaminie. W razie braku porozumienia wszystkich członków Komisji, decyzje Komisji zapadają większością głosów.   2. ZAŁOŻENIA KONKURSU...

Apaszka Eisenberg - ROUGE ET NOIR
Newsy
WYNIKI KONKURSU: ekskluzwyny komplet od EISENBERG
Dowiedz się więcej!

Wyłoniłyśmy zwyciężczynie konkursu! Piękne zestawy Eisenberg wędrują do: Ola Główka Ewelina Krupska Paulina Chwatek-Selega GRATULUJEMY! Mamy dla Was kolejny modowy konkurs! Tym razem na Fleszstyle.pl możecie wygrać zestaw ekskluzywnych upominków od Eisenberg.     3 szczęśliwe osoby, które najciekawiej odpowiedzą na nasze pytanie/zadanie otrzymają jedną z 3 nagród: zestaw Eisenberg , apaszkę, perfumy "Back to Paris", krem do twarzy po opalaniu i serum do twarzy. Zadanie konkursowe Dołączcie do naszego FANPAGE na Facebooku tutaj: A na adres e-mail konkurs@fleszstyle.pl z dopiskiem w tytule maila EISENBERG wyślijcie nam pomysł na stylizację z pięknymi apaszkami projektu Eisenberga. Czekamy na wasze kreatywne kolaże! Życzymy powodzenia! Regulamin konkursu: Konkurs trwa w dniach: 26. kwietnia do 9. maja 2013 roku.   Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie piękne apaszki Eisenberg:

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak