Donatan i Cleo w finale Eurowizji 2014. Polska w finale Eurowizji 2014. My Słowianie w finale Eurowizji 2014
Facebook/eurovision.tv
Newsy

Eurowizja 2014: Które miejsce zajęła Polska? [AKTUALIZACJA NA ŻYWO]

Tak głosuje Europa

Na ten moment czekaliśmy wszyscy. W czwartek Cleo i Donatan z utworem "My Słowianie" zakwalifikowali się do wielkiego finału Eurowizji 2014. Nasz występ wzbudził mnóstwo emocji i rozpisywała się o nim prasa w całej Europie. Podczas finału Cleo i jej seksowne tancerki powtórzyły wielkie show z nadzieją, że widzowie docenią słowiańską urodę i talent. Przypomnijmy: Mamy wideo z występu Cleo w finale Eurowizji!

Teraz wszystko w rękach fanów Eurowizji, którzy będą oddawać swoje głosy na najlepsze ich zdaniem występy. Punkty przyznane przez poszczególne kraje będą ogłaszać prezenterzy. Głosy wielbicieli z Polski przedstawi Paulina Chylewska. Poniżej dwa zestawienia - głosów oddanych na występ Polski oraz tych wysłanych  z naszego kraju. UWAGA! News aktualizowany na bieżąco. Aby odświeżyć stronę kliknij TUTAJ.

Zobacz: Mamy seksowne zdjęcia Słowianek Donatana z Eurowizji. Tego o nich nie wiedzieliście

GŁOSY ODDANE NA WYSTĘP POLSKI (w punktach):

Azerbejdżan: 2
Grecja: 1
Czarnogóra: 4
Francja: 5
Islandia: 3
Macedonia: 5
Szwecja: 2
Białoruś: 7
Niemcy: 10
Norwegia: 2
Węgry: 3
Mołdawia: 2
Poland: 8
Ukraina: 7

Szokiem może być brak punktów od Irlandii czy Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka pokaźna liczba naszych rodaków.

GŁOSY ODDANE Z POLSKI (W PUNKTACH):

Niemcy: 8
Szwajcaria: 10
Holandia: 12

Donatan i Cleo w finale Eurowizji 2014. Polska w finale Eurowizji 2014. My Słowianie w finale Eurowizji 2014

Tak wyglądał wielki finał Eurowizji 2014:

Donatan i Cleo w finale Eurowizji 2014. Polska w finale Eurowizji 2014. My Słowianie w finale Eurowizji 2014
Facebook/eurovision.tv
Newsy
Polska na Eurowizji 2014: Które kraje na nas zagłosowały? Szokujące zero punktów od...
Tak zagłosowała Europa

Na ten moment czekaliśmy wszyscy. W czwartek Cleo i Donatan z utworem "My Słowianie" zakwalifikowali się do wielkiego finału Eurowizji 2014 . Nasz występ wzbudził mnóstwo emocji i rozpisywała się o nim prasa w całej Europie. Podczas finału Cleo i jej seksowne tancerki powtórzyły wielkie show z nadzieją, że widzowie docenią słowiańską urodę i talent. Przypomnijmy: Mamy wideo z występu Cleo w finale Eurowizji! Ostatecznie Polska zdobyła 62 punkty, co dało nam 14. pozycję na 26. występujących krajów. Szokiem może być brak punktów od Irlandii czy Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka pokaźna liczba naszych rodaków. Na medal spisali się za to Niemcy i Włosi, którzy w porównaniu do reszty, hojnie obdarowali nasz występ. Zobacz: Mamy seksowne zdjęcia Słowianek Donatana z Eurowizji. Tego o nich nie wiedzieliście GŁOSY ODDANE NA WYSTĘP POLSKI (w punktach): Azerbejdżan: 2 Grecja: 1 Czarnogóra: 4 Francja: 5 Islandia: 3 Macedonia: 5 Szwecja: 2 Białoruś: 7 Niemcy: 10 Norwegia: 2 Węgry: 3 Mołdawia: 2 Włochy: 8 Ukraina: 7 Słowenia: 1 GŁOSY ODDANE Z POLSKI (W PUNKTACH): Holandia: 12 Szwajcaria: 10 Niemcy: 8 Norwegia: 7 Dania: 6 Ukraina: 5 Szwecja: 4 Finlandia: 3 Hiszpania: 2 Armenia: 1   Tak wyglądał wielki finał Eurowizji 2014:

Próby generalne Polski na Eurowizji 2014
eurovision.tv
Newsy
Zmiany w występie Donatana i Cleo. Po próbie dla jurorów dostali ogromne brawa [WIDEO]
Bardzo pozytywne przyjęcie polskiego show

Za nami pierwszy półfinał Eurowizji 2014 , w którym udział wzięło aż 16 państw. Na koncercie nie zabrakło wielu emocji i niespodzianek. Największe wywołał występ Rosji, która po tym jak awansowała do wielkiego finału została wygwizdana przez publiczność. Miało to oczywiście związek z ostatnimi wydarzeniami politycznymi na wschodzie. Przypomnijmy: Skandal na Eurowizji: Rosja wygwizdana przez publiczność  Dziś wieczorem emocje sięgną zenitu, gdyż przekonamy się czy nasi reprezentanci, czyli Donatan i Cleo , przejdą do finału. Wśród swoich konkurentów mają chociażby kobietę z brodą, Conchitę Wurst z Austrii, która jest typowana na faworytkę konkursu. Wczoraj odbyły się próby generalne uczestników naszego półfinału. Nasza reprezentacja zdecydowała się wprowadzić kilka zmian i poprawić szczegóły takie jak wizualizacje w tle czy ujęcia kamer. Na scenie ponownie zaprezentowały się tancerki, które robią coraz większe wrażenie na zagranicznej publiczności. Ten występ był o tyle ważny, że decydował o punktach przyznawanych przez jurorów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Polacy spotkali się ze sporym entuzjazmem ze strony obecnych na miejscu dziennikarzy i gości. Czy mocny głos Cleo, rytmiczna piosenka i seksowne dziewczyny zagwarantują nam miejsce w finale? Przekonamy się już dzisiaj. Zobacz:  Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału?   Ujęcie z daleka:   Tak wystąpiła Polska na Eurowizji 2014:

Cleo na Eurowizji
youtube
Newsy
Europa oceniła stroje Cleo i jej tancerek. Nie będą zadowolone z takiego wyniku
Jak wypadliśmy na tle innych?

Choć od Konkursu Eurowizji minęło już kilka tygodni, jego echa nadal nie milkną. Nasza reprezentacja długo nie mogła pogodzić się z przegraną, choć gdyby nie głosowanie jurorów to mogliśmy liczyć na miejsce w pierwszej piątce. Na szczęście są kraje, które doceniły zarówno nasz utwór jak i występ Cleo przed Europą. Warto wspomnieć, że Australia, która z oczywistych przyczyn nie bierze udziału w rywalizacji, w swoim wewnętrznym głosowaniu przyznała nam szóste miejsce.  Przypomnijmy:  Show Donatana i Cleo z Eurowizji podbija zagraniczny rynek. Tam się ich nie spodziewaliśmy Z Eurowizją związany jest jeszcze inny plebiscyt - nie oceniane są jednak występy, a stroje w których wykonawcy pojawiają się na scenie. I nie jest to pozywtyny ranking, bowiem nagradzane są najgorsze kreacje. W tym roku Polska znalazła się na dość wysokiej, bo 9. pozycji. Mniej szczęścia od nas miała reprezentantka Litwy, Vilija Matačiūnaité . Wokalistka nie wzięła udziału w głównym finale, ale nie zmieniło to faktu, że kostium został zauważony przez odpowiednie osoby. Poniżej dziesiątka najgorzej ubranych reprezentacji podczas konkursu Eurowizji: 1. Litwa - Viliji Matačiūnaité (311 głosów) 2. Włochy - Emma (90 głosów) 2. Mołdawia - Cristina Scarlat (90 głosów) 4. Gruzja - The Shin & Mariko (76 głosów) 5. Albania - Hersi (64 głosy) 6. Francja - Twin Twin (56 głosów) 7. Macedonia - Tijana (52 głosy) 7. Irlandia - Can-Linn feat. Kasey Smith (52 głosy) 9. Polska - Donatan & Cleo (40 głosów) 10. Niemcy - Elaiza (30 głosów) Faktycznie było, aż tak źle? Zobacz:  W Stanach żartują z Donatana i Cleo. Polski występ na Eurowizji ich nie powalił     Seksowne tancerki w konkursie Eurowizji:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner