Wygraj wyjazd do SPA ze znajomymi!

Myślisz, że czas beztroskiego odpoczynku minął? Zastanawiasz się jak w pędzie dnia codziennego znaleźć czas dla najbliższych? Na te pytania odpowiedź znalazł Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu.

Ten luksusowy hotel postanowił zaprosić do siebie grono znajomych, którzy zdecydują się wziąć udział we wspólnej zabawie. Jak to działa? Zainteresowana osoba zgłasza siebie do konkursu oraz wskazuje, z kim chciałaby przyjechać do hotelu. Na podstawie dokończenia myśli zamieszczonej na stronie, zostają wybrane trzy grupy znajomych, które otrzymają zaproszenie do hotelu. A w zaproszeniu 3 dni doskonałej zabawy w hotelu nad morzem dla 4 osób w wybranym przez zwycięzców terminie.
 

Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja wspólnego wyjazdu nad morze do miejsca, które zadba o to, abyście spędzili wspólny czas jak najlepiej. Dla zwycięzców zaplanowano wspólne chwile w nowoczesnym Aquacenter, masaż częściowy w jednym z największych SPA w Polsce oraz niezapomniane posiłki w restauracji Horyzont. Hotel Aquarius SPA***** zlokalizowany jest 280m od morza w Kołobrzegu. Jest to nowoczesny obiekt, charakteryzujący się kolorową fasadą nawiązującą do letnich promieni słońca. Hotel stawia na wysoki standard funkcjonowania oraz obsługi, aby zapewnić komfort wszystkim przyjezdnym.
 


Luksusowe pokoje spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.


Wszystkie pokoje wyposażone są telefon, telewizor LCD, mini bar, szyfrowo zamykany sejf, suszarkę do włosów,  płaszcze kąpielowe, czajnik, wagę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Hotel AQUARIUS SPA***** to miejsce posiadające nowoczesne Centrum Kosmetyczne, oferujące bogatą gamę zabiegów. Dzięki 40 gabinetom(!) w jednej chwili prowadzonych może być wiele zabiegów. Jednocześnie przestrzeń i aranżacja wnętrz Centrum Kosmetycznego powoduje, iż każdy odnajdzie dla siebie miejsce relaksu. Ciekawą propozycję stanowią zabiegi dla dwojga takie jak kąpiel w płatkach róż, czy wspólny masaż. Osoby zainteresowane zredukowaniem masy ciała oraz nadaniu mu sprężystości mają możliwość skorzystania z diety doktora Bardadyna. Każdy z Gości otoczony jest indywidualną opieką, począwszy od konsultacji  z opiekunem oraz szefem kuchni, po codzienną pracę z trenerem. Dzięki temu doświadczeniu Goście nie tylko zmienią swoje ciało, ale zyskają wiedzę jak funkcjonować w przyszłości, aby utrzymać uzyskane efekty.   
         
Jeżeli Ty i Twoi znajomi jesteście miłośnikami tańca i dobrej zabawy czeka na Was gorąca atmosfera i nowoczesna muzyka w Aquarius DISCO&PUB. Zagraj w bilard, pokonaj przyjaciela w darta, wspólnie obejrzyjcie największe wydarzenia sportowe na wielkim ekranie. Dla osób spędzających wolny czas w aktywny sposób czeka wypożyczalnia rowerów oraz trzytorowy basen sportowy o długości 25 metrów. Na rozgrzewkę w zimne dni hotel zaprasza do kompleksu saun na które składają się łaźnia solankowo-parowa, łaźnia parowa, sauna fińska oraz sauna ruska bania. Pod koniec pobytu w Aquacenter spotkajcie się przy basenowym barze, gdzie serwowane są soki ze świeżo wyciskanych owoców. Ponadto dzięki działającemu w hotelu stanowisku Concierge codziennie na bieżąco dowiedziecie się o atrakcjach dostępnych w mieście.

Odwiedź hotel Aquarius SPA***** w Kołobrzegu i dowiedz się więcej o konkursie na www.AquariusSPA.pl/konkurs.

Na każdego gościa czekają wymarzone warunki do wypoczynku i relaksu:

Więcej na temat konkurs stylista Spa hotele
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23