_MG_5085.JPG
mat.prasowe

Chcesz zatrzymać czas? Niezależnie od wieku zawsze wyglądać pięknie i młodo? Postaw na kompleksowe działanie: odpowiednie kosmetyki, suplementację niezbędnych składników oraz aktywność fizyczną.·   

Czy wiesz, że tylko kompleksowe działanie przynosi oczekiwane efekty? Czy zdajesz sobie sprawę jak istotną rolę w walce o młodą i piękną skórę odgrywa suplementacja diety? Weź udział w naszym wyjątkowym konkursie i wygraj udział w warsztatach „Zatrzymaj czas ze Skinelle” w Instytucie Zdrowia i Urody Medical SPA Sharley.

Zatroszczymy się o Ciebie kompleksowo i sprawimy, że Twoja skóra będzie wyglądała na młodszą od Ciebie!

Dowiesz się wszystkiego na temat walki z oznakami starzenia oraz wypróbujesz skuteczność zabiegów antiy – anging. Skorzystasz z indywidualnych porad wizażystki, lekarza medycyny estetycznej Beaty Antosik, stylisty oraz otrzymasz niepowtarzalną szansę, aby porozmawiać z naszą Gwiazdą o tym jaki jest jej sekret wiecznej młodość.

Kto może się zgłaszać? Czekamy na zgłoszenia kobiet w wieku od 18 do 60 lat. Jesteś zainteresowana? Napisz krótki tekst, w którym opiszesz, w jaki sposób kompleksowo zapobiegasz oznakom starzenia stosując: kosmetyki, odpowiednią dietę oraz podejmując aktywność fizyczną. Wykonaj makijaż, który sprawia, że czujesz się pięknie i młodo, uwiecznij go na zdjęciu, a fotografię wraz z tekstem wyślij na adres skinelle@edipresse.pl. Młodość ma różne oblicza, dlatego spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy finalistki w różnych grup wiekowych 25+, 35+ i 45+, które wezmą udział w warsztatach.

NIE PRZEGAP!  Już za miesiąc, w nr 14 naszego dwutygodnika, kolejna odsłona akcji „Odkryj pielęgnację doskonałą”.