ONS

Wydała prawie milion złotych na pokój dla dziecka!

ONS
Victoria Beckham jest w czwartej ciąży ze swoim mężem Davidem. Para bardzo chciałaby, aby tym razem urodziła się córka, bowiem mają już trzech synów. I najprawdopodobniej tak właśnie będzie, gdyż potwierdzają to badania usg.

Przyszła mama zaczęła już urządzać pokój dla maleństwa. I z tej okazji wydała bagatela 150 tys. funtów, czyli około 750 tys. złotych! Motywem przewodnim pokoju będą króliczki – zarówno namalowane na jego ścianach, jak i ręcznie robione na zamówienie. Nawet lampki w pokoju dziecinnym będą w kształcie króliczków.

Nawet Tom Criuse i Katie Holmes włączyli się w te przygotowania i polecili Victori nabyć w znanym sklepie kocyk, który ponoć doskonale sprawdził się u ich córki Suri i jest nadal jej ulubionym.

Beckham wynajęła również dekoratora wnętrz, który na jej polecenie miał zaprojektować pokój tak, jakby mieszkała w nim mała dziewczynka.
- Proszę mi wierzyć, to dziecko będzie otoczone luksusem od momentu, kiedy tylko przyjedzie do domu ze szpitala – stwierdziła znajoma pary.

Córka Victori przyjdzie na świat już tego lata i jak widać artystka nie może doczekać się tych narodzin. Miejmy więc nadzieję, że badanie usg nie kłamało i para będzie miała tym razem córkę.

Więcej na temat Victoria Beckham
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13