Gwiazda magazynu Party

Czwarta kategoria plebiscytu magazynu "Party" oraz Party.pl to... Gwiazda Roku magazynu "Party" 2020, czyli ukochana bohaterka naszego czasopisma. Jak pewnie zauważyliście, wcześniej pojawiła się inna kategoria - Gwiazda Roku Party.pl 2020. Dlaczego to rozróżniamy? Odpowiedź jest prosta - magazyn "Party" rządzi się innymi prawami niż nasz portal, stąd inne nazwiska wśród nominowanych! Czy trzeci raz po naszą nagrodę sięgnie Małgorzata Rozenek-Majdan? A może jej dobrą passę przerwie Anna Mucha bądź Julia Wieniawa? Wszystko w Waszych rękach!


Głosowanie potrwa do 30 września 2020 roku do godziny 23:59. Laureatów plebiscytu przedstawimy na łamach magazynu "Party" w urodzinowym numerze w październiku oraz oczywiście na Party.pl! 

 

Zobacz także: Oto "Gwiazdy Roku 2019" według czytelników magazynu "Party"! i Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z laureatami statuetek!

Doda
Doda
Zagłosuj

To na łamach naszego magazynu Doda poinformowała fanów, że zawiesza karierę muzyczną, żeby móc zając się filmem. "Dziewczyny z Dubaju" już teraz są najbardziej wyczekiwanym filmem przyszłego roku. A coś czujemy, że w tej roli Dorota dopiero się rozkręca! 

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Zagłosuj

Na łamach naszego magazynu Basia Kurdej-Szatan opowiedziała o upragnionej, drugiej ciąży i walce z hejtem, jaki ją spotyka! Odważna, zabawna, piękna - Basi nie da się nie kochać, kochają ją również czytelniczki naszego magazynu. Każda okładka z gwiazdą "M jak miłość" jest sprzedażowym hitem!

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Zagłosuj

W ciągu ostatnich 12 miesięcy ciężko o wydanie magazynu "Party", w którym nie było nowej informacji na temat Anny Lewandowskiej! Ciąża, drugie dziecko, mnóstwo nowych projektów i coraz większy wpływ na życie Polek. Tak trzymać! 

Anna Mucha
Anna Mucha
Zagłosuj

Od kilku miesięcy jej nowy związek to temat numer jeden w polskim show-biznesie. Ale Anna Mucha zaskakuje nas przede wszystkim zawodowo - rolą ostrej jurorki "Dance, Dance, Dance" czy Bożenki w "Kogel Mogel 4", na który czekamy z niecierpliwością! Czy nagroda od czytelniczek będzie pięknym zwieńczeniem jej 30-letniej kariery? 

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Zagłosuj

Pojawiła się w polskim show-biznesie pięć lat temu. Od tamtej pory nie schodzi z okładek magazynów, także naszego. Co więcej - coraz bardziej zaskakuje nas swoimi talentami - jesienią udowodniła, że doskonale tańczy, a Kryształowa Kula w "Tańcu z Gwiazdami" może trafić właśnie do niej. Czy wcześniej będzie celebrować wygraną w naszym plebiscycie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Zagłosuj

Wydawać by się mogło, że Małgosia Rozenek-Majdan osiągnęła największy próg popularności w naszym kraju. Nie było dnia bez nowego newsa na jej temat. A tu proszę - upragniona trzecia ciąża, narodziny cudownego Henryka i... popularność wystrzeliła w kosmos! Królowa okładek "Party" ma na swoim koncie już dwie nasze statuetki. Czas na trzecią? 

Wyniki plebiscytu:
Doda...
Barbara Kurdej-Szatan...
Anna Lewandowska...
Anna Mucha...
Julia Wieniawa...
Małgorzata Rozenek-Majdan...