Ulubiona para serialowa

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami, przygotowaliśmy dla Was plebiscyt na najlepszą serialową parę wszech czasów! Ich miłosne losy śledzili wszyscy i każdy doskonale pamięta wzloty i upadki w ich związkach! Zagłosuj w plebiscycie Party.pl i wybierz swoją ulubioną serialową parę! Do walki o pierwsze miejsce stanęli między innymi: Natalia i Ludwik z "Rodzinki.pl", Zosia i Kuba z "Na dobre i na złe", Lucy i Kusy z "Rancza" oraz Hanka i Marek z "M jak miłość". 

Zobaczcie zatem wszystkich nominowanych i zdecydujcie, która para serialowa zdobędzie pierwsze miejsce w naszym plebiscycie! Zagłosuj już teraz i wybierz swoich ulubieńców!

Wybrane przez Was w głosowaniu ulubione serialowe pary pojawią się w specjalnym walentynkowym zestawieniu w magazynie "Party"! Głosowanie trwa do 7 lutego 2020 roku, do godz. 23:59:59.

Iza i Marcin z "M jak miłość"
M jak miłość, Iza i Marcin
Zagłosuj
Materiały prasowe

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" to jedna z ulubionych par serialu. Czy ma szansę na wygraną?

Kusy i Lucy z "Rancza"
Kusy i Lucy "Ranczo"
Zagłosuj
East News

Chociaż początkowo nikt nie mógł przypuszczać, że tę dwójkę połączy jakiekolwiek uczucie, to miłość Kusego i Lucy z "Rancza" była wielkim i prawdziwym uczuciem! Para doczekała się nawet córeczki Dorotki. Energiczna Lucy i nieco wycofany Kusy stworzyli parę, którą uwielbiało miliony widzów! Czy uda im się zajść wysoko w naszym plebiscycie?

Natalia i Ludwik z "Rodzinki.pl"
Natalia i Ludwik "Rodzinka.pl"
Zagłosuj
East News

Natalia i Ludwik to niesamowici rodzice trójki wspaniałych chłopaków: Tomka, Kuby i Kacpra. Niedawno także zostali dziadkami! Chyba każdy zna ich kultowe teksty i uwielbia patrzeć na ich wielką miłość! Ta szalona para zyskała grono sympatyków, którzy kochają śledzić ich losy.

Paweł i Marysia z "Pierwszej miłości"
Marysia i Paweł "Pierwsza Miłość"
Zagłosuj
East News

Paweł i Marysia byli w sobie zakochani bez pamięci. Z ich związku narodziła się córka Julka. Przez lata właśnie historie tej pary były fundamentem całego serialu. Każdy wierzył, że ich uczucie przetrwa wieki. Niestety niemalże na każdym kroku pojawiało się wiele problemów, z którymi w końcu parze nie udało się uporać. Marysia i Paweł nie raz rozstawali się i wracali do siebie, ale ostatecznie wszystko skończyło się, kiedy mężczyzna wyjechał z kraju i podobno był zamieszany w przemyt narkotyków. W pewnym momencie słuch po nim zaginął. Marysia ze wszelkich sił próbowała go odnaleźć, jednak jej próby okazały się bezskuteczne.

Alinka i Karol z "Miodowych lat"
Karol i Alinka z Miodowych lat.png
Zagłosuj
Instagram

Alinka i Karol to para, która dostarczała widzom masę dobrego humoru! Ich sprzeczki i komentarze zawsze bawiły do łez. Mimo wszystko bardzo się kochali i przyjemnie się na nich patrzyło! Czy to właśnie oni zostaną laureatami naszego plebiscytu?

Ula i Marek z "Brzyduli"
Ula i Marek Brzydula
Zagłosuj
East News

Serial "Brzydula" pokochała cała Polska! Któż z nas nie chciał, aby tej parze w końcu udało się być ze sobą. Trzeba było jednak wiele czasu, aby ich związek mógł rozkwitnąć. Właściwie dopiero w ostatnim odcinku serialu Ula i Marek oficjalnie rozpoczęli swój związek. Miejmy nadzieję, że plotki o kontynuacji serialu się potwierdzą i będziemy mogli znów śledzić ten piękny wątek miłosny!

Magda i Piotr z "Magdy M."
Magda i Piotr z Magdy M.
Zagłosuj
East News

Ten serial kochały chyba wszystkie kobiety. Wszyscy czekali w napięciu, aż w końcu ta para zacznie ze sobą być. Długo trzeba było czekać, ale na szczęście ta dwójka bohaterów stanęła na ślubnym kobiercu. To właśnie od tego serialu rozpoczęła się błyskotliwa kariera Joanny Brodzik i Pawła Małaszyńskiego. Wtedy też wiele kobiet marzyło o tym, aby być na miejscu serialowej Magdy!

Zosia i Kuba z "Na dobre i na złe"
Zosia i Kuba "Na dobre i na złe"
Zagłosuj
East News

Tej parze kibicowali wszyscy! Chociaż przez długi czas Zosia opierała się miłości do Kuby, to w końcu postanowiła dać mu szansę i została jego żoną. Para wspólnie adoptowała Julię i pomimo wielu przeciwności losu doczekała się także córki Amelii. Wychowywali razem również syna Kuby, Tomka. Zosia i Kuba także przeżywali wiele wzlotów i upadków. Najgorszym momentem ich życiu była ciężka choroba Zosi, którą bohaterce udało się pokonać po wielu trudach. Ostatecznie para wyjechała, a ich serialowy wątek został zakończony. 

Hanka i Marek z "M jak miłość"
Hanka i Marek "M jak miłość"
Zagłosuj
East News

Ich miłość pomimo wzlotów i upadków, przetrwała wiele lat. Niestety ich wspólną radość przerwał tragiczny wypadek Hanki. Marek przez długi czas nie mógł poradzić sobie ze śmiercią swojej ukochanej i mimo iż nawiązał później inne relacje, to niewątpliwie jego jedyną, prawdziwą miłością była właśnie Hania.

Patrycja i Michał z "Przyjaciółek"
Patrycja i Michał "Przyjaciółki"
Zagłosuj
East News

Początkowo wydawało się, że to będzie miłość na całe życie. Michał i Patrycja nie rozstawali się na krok i byli w sobie szaleńczo zakochani! Jednak uczucie tych dwojga było bardzo burzliwe. Para planowała nawet rozwód, jednak ostatecznie zdecydowali się na kolejną szansę dla swojego związku. Kiedy w końcu pojawiła się nadzieja na szczęśliwe zakończenie dla tych dwojga, to niestety wydarzyła się tragedia. Michał zginął w wypadku samochodowym! Po jego śmierci okazało się, że bohater miał wiele na sumieniu. 

Włodek i Marysia z "Na wspólnej"
Włodek i Marysia "Na Wspólnej"
Zagłosuj
East News

Prawdziwa miłość tych dwojga potrafi przetrwać każde złe chwile. Marysia jest osobą niezwykle ciepłą i pełną empatii. Włodek zaś, chociaż czasami podejmuje zbyt pochopne decyzje, zawsze stara się słuchać swojej ukochanej żony. Razem prowadzą rodzinny interes i wygląda na to, że ich miłość przetrwa do końca świata!

Wyniki plebiscytu:
Iza i Marcin z "M jak miłość"...
Kusy i Lucy z "Rancza"...
Natalia i Ludwik z "Rodzinki.pl"...
Paweł i Marysia z "Pierwszej miłości"...
Alinka i Karol z "Miodowych lat"...
Ula i Marek z "Brzyduli"...
Magda i Piotr z "Magdy M."...
Zosia i Kuba z "Na dobre i na złe"...
Hanka i Marek z "M jak miłość" ...
Patrycja i Michał z "Przyjaciółek"...
Włodek i Marysia z "Na wspólnej"...