ONS/MAT.PRASOWE

Wybieramy najlepsze balsamy do ciała!

ONS/MAT.PRASOWE

Jeszcze nie zdążyłyśmy odpowiednio nawilżyć wysuszonej skóry słońcem, a nadchodząca zima stawia przed nami jeszcze surowsze wymagania. Niskie temperatury, wiele warstw ubrań, centralne ogrzewanie i suche powietrze sprzyjają wysuszeniu skóry. Dlatego jesienią powinnyśmy wybrać bardziej odżywcze balsamy, by kolejnej wiosny nie obudzić się z przesuszonymi łokciami, czy kolanami.

Mimo iż przez najbliższe kilka miesięcy nie będziemy odsłaniać naszego ciała, to warto o nią należycie dbać. Za kilkanaście tygodni rozpocznie się karnawał, a wtedy będziemy chciały by nasza skóra była miękka i odpowiednio nawilżona.

Odżywianie zacznij od złuszczenia starego naskórka delikatnym pilingiem. Następnie wklep w ciało wybrany przez Ciebie balsam. Pamiętaj, że jeśli chcesz by Twoja skóra zawsze była aksamitnie gładka i odżywiona, ważna jest systematyczność. Używanie balsamu raz w tygodniu nic nie da!

Specjalnie dla Was wybraliśmy 10. naszym zdaniem najlepszych balsamów odżywczych z uwzględnienim różnych potrzeb. W naszej galerii znajdziesz balsamy dla alergików, o nieziemskich zapachach i takie, które dodatkowo ujędrniają. Przeczytaj jak wypadły w naszym teście.

Podziel się z nami swoją opinią na temat tych produktów!

kj

Więcej na temat kosmetyki top 10 test balsam
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01