Plebiscyt na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca Party.pl - Dawid Kwiatkowski, Robert Lewandowski, Radosław Majdan
Jan Bogacz, TVP/ ONS.pl/ Instagram

Startuje kolejny plebiscyt na mężczyznę "Fleszstyle" miesiąca! Osoba, której uda się zdobyć najwięcej Waszych głosów zwycięży i pojawi się w następnym numerze magazynu „Flesz”. To wyróżnienie, o które warto walczyć! Tym razem do tytułu nominowaliśmy czterech stylowych mężczyzn. Wśród nich pojawił się m. in. Radosław Majdan, Robert Lewandowski, Dawid Kwiatkowski i Jan Dąbrowski. Kto według Was zasługuje na tytuł najlepiej ubranego? Zdecydują o tym Wasz głosy! Głosowanie trwa do 02.03 do 23:59!

 

 

Dawid Kwiatkowski
Plebiscyt na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca Party.pl - Dawid Kwiatkowski
Jan Bogacz / TVP

Dawid Kwiatkowski postawił na ekstrawagancki i szalony look. Zdecydowanie nie da się przejść obok niego obojętnie. Nic dziwnego, że tłumy nastolatek za nim szaleją. Czy to właśnie on powinien zostać najlepiej ubranym mężczyzną miesiąca magazynu "Fleszstyle"?

Robert Lewandowski
Plebiscyt na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca Party.pl - Robert Lewandowski
ONS.pl

Stylizacja Roberta Lewandowskiego to kwintesencja elegancji i zarazem prostoty. Sportowiec w garniturach prezentuje się doskonale. Tym razem postawił na klasyczne kolory, które zdecydowanie podkreśliły szykowność. 

Radosław Majdan
Plebiscyt na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca Party.pl - Radosław Majdan
ONS.pl

Luz i elegancja się wykluczają? Nic podobnego! Radosław Majdan z powodzeniem łączy te dwie kategorie i udaje mu się olśniewać na ulicy. Tym razem połączył supermodny golf i zimową czapkę z eleganckim płaszczem w kratę. Strzał w 10? 

Jan Dąbrowski
Plebiscyt na najlepiej ubranego mężczyznę miesiąca Party.pl - Jan Dąbrowski
Instagram

Jan Dąbrowski to świeżo upieczony ojciec. Może się pochwalić tytułem najmłodszego taty w show biznesie, czy zasługuje również na tytuł najlepiej ubranego mężczyzny miesiąca "Fleszstyle"? Ulubieniec nastolatek w swoich stylizacjach stawia na wygodę i luz. Połączenie bluzy z jeansową kurtką to wybór, który jest popularny na ulicach. 

Wyniki plebiscytu:
Dawid Kwiatkowski...
Robert Lewandowski...
Radosław Majdan...
Jan Dąbrowski ...