ONS

Wszystkie stylizacje Paris Hilton w Polsce!

ONS

Paris Hilton przyleciała do Polski na otwarcie centrum handlowego "Silesia" w Katowicach. Jej terminarz był bardzo napięty, więc dziedziczka nie miała czasu by bliżej poznać Polskę i Polaków. Ale wizyta w naszym kraju, zrobiła na niej wrażenie - Paris cały czas relacjonowała przyjazd za pośrednictwem Twittera.

Na początku spotkała ją niemiła niespodzianka - Paris zagubiła jedną z 20 walizek. Akurat tę w której miała buty... Hiltonówna przyleciała do Polski prosto z Paryża w środę wieczorem. Była bardzo zmęczona, dlatego w hotelu czekały na nią relaksujące zabiegi, które pomogły jej się zregenerować. Mimo zmęczenia, Paris jak zwykle prezentowała się olśniewająco. Wyszła z samolotu w beżowym płaszczu marki Zoe Frankie, butach od Christiana Louboutina i dużych ciemnych okularach.

 

Następnego dnia Paris wzięła udział w uroczystym otwarciu nowej części centrum handlowego "Silesia". Jak przystało na dziedziczkę Hiltonów, zrobiła wielkie wejście.

ALLONS_1201009_preview.jpg

 

Eva Minge przesłała Paris kilkanaście sukienek do hotelowego pokoju. Jak widać przypadły jej do gustu, bo na otwarcie sklepu "La Mania" założyła jedną z nich. Ciekawe tylko, co na to Joanna Przetakiewicz...

ALLONS_1200947_preview.jpg

 

Biała sukienka nie była ostatnią tego wieczoru . Mimo napiętego grafiku, Paris znalazła czas na to, co lubi najbardziej - na zakupy! Podczas buszowania w sklepie Pinko przypadła jej do gustu jedna z sukienek. Dokładnie taka, jaką jakiś czas temu miała na sobie Kasia Cichopek.

ALLONS_1200923.jpg

 

 W następnym sklepie Paris znalazła jeszcze bardziej interesującą sukienkę. W czarnej, obszywanej kamieniami było jej naprawdę do twarzy. Tym samym Hilton przebrała się po raz kolejny...

DSC39.JPG

 

Wczoraj wieczorem, podczas ostatniego spotkania w Polsce, Paris założyła beżową spódnicę i bluzkę w zwierzęce motywy. Czyżby były to nowe rzeczy z przedwczorajszych zakupów?

 

DSC_3222_1.JPG

Jeśli chodzi o torebki i zegarki Paris pozostała wierna sobie. Przez cały pobyt nosiła dodatki pochodzące z jej własnej kolekcji.

 Karolina Janik

Więcej na temat szafa gwiazd Paris Hilton
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18