medora_ewa_minge
Mat. prasowe

Ewa Minge stworzy nietypową kolekcję ubrań medycznych dla marki MEDORA

medora_ewa_minge
Mat. prasowe

Ewa Minge jest znaną i cenioną na całym świecie projektantką mody, która nie boi się nowych wyzwań. Tym razem, projektantka podjęła się współpracy z marką MEDORA i stworzenia dla niej kolekcji uniformów medycznych! 

Niezwykła odzież medyczna

Współpraca Ewy Minge z marką produkującą odzież medyczną na pierwszy rzut oka może być zaskoczeniem. Jednak marka MEDORA nie jest zwykłą firmą! Modele uniformów medycznych marki MEDORA zdobyły popularność już na samym początku działalności, czyli ponad 10 lat temu. Wszystko za sprawą niecodziennych kolorów i oryginalnych fasonów! Prezes Zarządu Medora sp. z o.o. Ewa Małgorzata Wiertelak, spod której ołówka wychodzą wszystkie projekty, postanowiła klasyczne odcienie zieleni i niebieskiego zastąpić żółtym, czerwonym, amarantowym czy nawet czarnym. Jak sama przyznaje to właśnie babcia nauczyła ją wyczucia stylu, ale i ciężkiej pracy. Ewa Założycielka marki MEDORA zawsze kochała medycynę i modę, a dzięki swojej marce uniformów medycznych, udało się jej połączyć swoje obie pasje! Co więcej, zaprojektowane przez nią ubrania możemy zobaczyć w popularnych serialach, takich jak „Pierwsza Miłość”, „Diagnoza”, „W rytmie serca”, „Barwach Szczęścia” oraz reklamach. 

 

medora
Mat. prasowe

 

Wspólna linia odzieży Ewy Minge i marki MEDORA

Nowa linia odzieży medycznej, którą zaprojektuje Ewa Minge, będzie miała swoją premierę już w grudniu 2018 roku. Do tego czasu Ewa Minge i Ewa Małgorzata Wiertelak będą współpracowały przy stworzeniu wyjątkowej kolekcji dla sektora medycznego. Celem stworzenia nowej kolekcji we współpracy z projektantem jest pokazanie, że odzież używana w codziennej pracy lekarza może być nie tylko funkcjonalna, ale także modna i elegancka. 


„Jesteśmy dumni, że Pani Ewa Minge zgodziła się współpracować z naszą marką. (…) Nasza marka już dawno wprowadziła różne nietypowe rozwiązania – od kolorowych haftów po wykorzystanie kryształów marki Swarovski. Ale tym razem poszliśmy dalej. Chcemy aby odzież marki MEDORA zaprojektowana przez niezwykle utalentowaną projektantkę Ewę Minge, była synonimem wyjątkowości i odzwierciedleniem osobowości, które będą tę odzież nosiły oraz przede wszystkim aby była ona piękna.” – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu firmy Medora sp. z o.o.

medora
Mat. prasowe

 

Jesteście ciekawi efektów tej współpracy? 

 

Materiał powstał we współpracy z marką Medora sp. z o.o. 

Więcej na temat Ewa Minge
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43