Agnieszka Kotońska w bardzo krótkiej mini
Instagram

Wściekła Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" odpowiada na zarzuty internautów. Korzysta z zabiegów medycyny estetycznej? 

Agnieszka Kotońska w bardzo krótkiej mini
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" postanowiła odpowiedzieć na zarzuty internautów, którzy wmawiają jej, że wykonała szereg zabiegów medycyny estetycznej. Wypowiedziała się również na temat swojego stylu oraz zarzucania jej, że ubiera się niestosowanie do wieku. Gwiazda TTV zdecydowała się na gorzki komentarz: 

Świat zwariował, dziś różni ludzie w internecie uczą mnie życia, obycia i narzucają mi swój własny styl 

Postanowiła raz na zawsze rozwiać wątpliwości fanów dotyczące tego, czy faktycznie ingerowała w swój wygląd. Jaka jest więc prawda? 

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w ogniu krytyki za bardzo krótką mini. Internautka: "Nie przystoi już Pani ta długość"

Agnieszka Kotońska o zabiegach medycyny estetycznej

Agnieszka Kotońska dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie wraz z mężem i synem komentowała telewizyjne nowości. Od czasów pierwszych sezonów programów przeszła ogromną metamorfozę. Udało jej się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów, a dzięki tej spektakularnej metamorfozie wygląda jak nastolatka!

Agnieszka Kotońska stara się żyć pełnią życia, jednak w sieci znajdują się tacy, którzy wytykają jej, że nie wszystkie stylizacje, które wybiera wypada jej nosić.

Świat zwariował, oszalał dziś różni ludzie w internecie uczą mnie życia, obycia i narzucają mi swój własny styl 🙈 Jedni piszą, że gorzej już być nie może inni ze coś mi NIE PASUJE, za krótkie, za długie spódnice i na dodatek z odkrytym brzuchem stara baba lata 🙈 Że lata zobowiązują do tego bym w końcu przestała bujać w obłokach i zeszła na ziemię🙈 

Gwiazda TTV stara się nie przejmować docinkami jednak, gdy zaczęły się sugestie w końcu coś w niej pękło. Postanowiła wypowiedzieć się na ten temat na swoim Instagramie: 

Dziś dostałam wiadomość, że jestem kłamczucha nosz kur... a wszystko jestem w stanie znieść, bo zapewne ktoś w komentarzu napisze, że tego chciałam, że muszę liczyć się z tym ze będę oceniana (...) ale do cholery jasnej, jeśli piszę, że nie korzystam z medycyny estetycznej, że jeszcze nie ten czas nie ta pora i dostaje wiadomość: "Botox, kwas w policzkach, usta robione, modelowana żuchwa, nici haczykowe i plastyka powiek", co człowiek potrafi wmówić sobie, bo mi nie jest w stanie.

Agnieszka Kotońska zaprzeczyła, że kiedykolwiek korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, a jej inspirujący wygląd to zasługa makijażu: 

WIEM, że żaden chirurg medycyny estetycznej mnie nigdzie nie widział i w żadnej klinice nie byłam i nic nie poprawiałam 🙈 Ps. Dobrze wykonany makijaż, wykonturowana twarz, oświetlenie dobór kosmetyków, światło pod odpowiednim katem i efekt robi wrażenie ❤️Wiadomo ze na codzień tak nie chodzę ale do sesji trzeba ❤️Także nie szukajcie tutaj ingerencji chirurga tylko zróbcie porządna sesje zdjęciową a zobaczycie, że efekt będzie ZAJEBISTY ❤️

Po tym wpisie internauci nie powinni już mieć żadnych wątpliwości odnośnie wyglądu bohaterki "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała płaski brzuch. Jeszcze nigdy nie była tak szczupła!

Agnieszka Kotońska wypowiedziała się na temat zarzucanych jej zabiegów medycyny estetycznej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że nigdy nie korzystała z żadnych zabiegów estetycznych i jej metamorfoza to zasługa dobrego makijażu. 

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox"
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11