Wróżbita Maciej o Natalii Siwiec
Facebook/ONS

Wróżbita Maciej ujawnia propozycję jaką dostał od Siwiec: "Brakuje jej pokory"

Wróżbita Maciej o Natalii Siwiec
Facebook/ONS

Natalia Siwiec w ostatnim czasie zniknęła z show-biznesu. Celebrytka tylko okazyjnie pojawia się na mniejszych imprezach, a częściej można zobaczyć na jej profilu na Instagramie zdjęcia z egzotycznych wakacji czy polskich hoteli. Jedno z ostatnich wzbudziło w internautach sporo negatywnych emocji. Zobacz: Siwiec doskwiera nuda

Teraz oliwy do ognia dolał komentarz Wróżbity Macieja, który miał okazję poznać Natalię zanim została znana. W rozmowie z "Faktem", przyznaje, że nie wróży jej kariery, a co więcej, nie ma na jej temat najlepszego zdania. Przy okazji ujawnił propozycje jakie dostał od Siwiec:
 

Oficjalnie poznaliśmy się jakiś czas temu na jubileuszu Kabaretu Skeczów Męczących. Natalka była bardzo miła. Odebrałem ją jako bardzo pewną siebie kobietę. Nawet za bardzo pewną. Brakuje jej pokory. Koncentrowała uwagę na sobie maksymalnie. Ja tego nie lubię. Na tym jubileuszu jej mąż od razu wpadł na pomysł wspólnego zdjęcia. Później Natalia proponowała mi przyjście do niej do domu. Chciała mnie wkręcić w ten świat, ale ja nie przyszedłem – powiedział wróżbita w rozmowie z „Faktem”.Podobno Natalia zabiegała o znajomość z Wróżbitą Maciejem, ale on nie był tym zainteresowany:

Uważam, że w tym świecie rządzą interesy. Wyczuwam wiele rzeczy intuicyjnie i nie wierzyłem w szczerość tych relacji. Gdybym nie był wróżbitą Maciejem, Natalia by nie chciała ze mną zrobić zdjęcia – stwierdził. – W jakimś celu chciała. Nawet kilka razy chciała pielęgnować ze mną znajomość. Mnie nie zależy na znajomościach, bo wszystko zawdzięczam sobie. Jestem daleki od układów i sztucznego wspierania się kimś. Osoby jak Natalia, Rafał Maślak mają do zaoferowania tylko ciało i nic poza tym.Słowa Macieja Skrzątka poniekąd pokrywają się z opinią byłej przyjaciółki Natalii, Patrycji Mikuły. W rozmowie z nami amerykańska modelka polskiego pochodzenia powiedziała wprost: "Siwiec nie liczy się z nikim. Ona zrobi wszystko dla kariery".

Co na to Natalia?

Natalia Siwiec na gali UNICEF


Wróżbita Maciej

Egzotyczny wyjazd Natalii Siwiec:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15