Dorota Wróblewska krytykuje fryzurę Moniki Zamachowskiej
ONS

Wróblewska krytykuje fryzurę Zamachowskiej: Długie włosy zamieniła na...

Dorota Wróblewska krytykuje fryzurę Moniki Zamachowskiej
ONS

Dorota Wróblewska wiele razy komentowała stylizacje gwiazd na czerwonym dywanie. Ostatnio postanowiła jednak zwrócić uwagę na kreację kandydatki na prezydenta, Magdaleny Ogórek, która w rocznicę tragedii smoleńskiej pojawiła się na warszawskich Powązkach w krótkiej sukience. Zobacz: Wróblewska krytykuje stylizację Ogórek. Za co dostało się kandydatce na prezydenta?

Tym razem Dorota Wróblewska wzięła pod lupę metamorfozę Moniki Zamachowskiej. Prezenterka jakiś czas temu obcięła swoje długie włosy na rzecz krótkiej fryzury. Zmiana nie przypadła do gustu ekspertce, która na Facebooku oceniła nowy wygląd Zamachowskiej.

- Czasami nie warto kombinować z włosami. Warto natomiast wziąć swoje zdjęcia zebrane z kilku lat i zobaczyć, w której fryzurze jest nam najlepiej i takiej fryzury się trzymać. Dobrym przykładem jest kolejna metamorfoza Moniki Richardson, która długie włosy zamieniła na "czepek kąpielowy". Dziennikarka na własną prośbę dodała sobie lat. Nawet uśmiech nie pomaga. Szkoda, bo potencjał w urodzie jest- uznała Dorota Wróblewska.


Zgadzacie się z opinią stylistki?

Zobacz na Polki.pl: Krótkie włosy-fryzury

 

Wróblewska pokazała wnętrza swojego domu:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11