Dorota Wróblewska zakpiła z wyglądu Małgorzatu Rozenek
ONS

Wróblewska o metamorfozie Małgorzaty Rozenej

Dorota Wróblewska zakpiła z wyglądu Małgorzatu Rozenek
ONS

Dwa dni temu na pokazie najnowszej kolekcji duetu Paprocki& Brzozowski Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzbudzili ogromne zainteresowanie fotoreporterów. Para dość rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach, dlatego każde ich pojawienie się na czerwonym dywanie jest sporym wydarzeniem. Gwiazda TVN pokazała się w żółtej sukience zaprojektowanej specjalnie dla niej przez Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Zobacz: Zakochani Rozenek i Majdan na pokazie duetu Paprocki& Brzozowski. Nie zabrakło czułych gestów [FOTO]

Kreacja odsłaniająca wdzięki Małgorzaty Rozenek podzieliła internautów. Jedni byli zachwyceni wyglądem Rozenek, inni nie pozostawili na niej suchej nitki. W mediach pojawiło się również wiele komentarzy, które sugerowały, że biust partnerki Radosława Majdana znacznie się powiększył. Okazuje się, że wygląd Małgorzaty Rozenek oceniła również Dorota Wróblewska. Słynna producentka pokazów mody na swoim profilu na Facebooku żartowała, że prowadząca "Piekielny Hotel" upodabnia się do... Dody.

- Odnoszę wrażenie, że niedługo będą konieczne podpisy pod zdjęciem, bo Pani Rozenek jest prawie jak Pani Doda, a podobno królowa jest tylko jedna- napisała na portalu społecznościowym.


Zgadzacie się z opinią ekspertki? Małgorzata Rozenek rzeczywiście zaczyna przypominać byłą żonę Majdana?
 

 

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47