Dorota Wróblewska komentuje brak zaproszenia od Macieja Zienia na pokaz
ONS

Wróblewska nie została zaproszona na pokaz Zienia. Z oburzeniem skomentowała sprawę

Dorota Wróblewska komentuje brak zaproszenia od Macieja Zienia na pokaz
ONS

Dorota Wróblewska która słynie z oceniania stylu znanych gwiazd i celebrytek, aktywnie działa także na innych polach związanych z modą. Organizuje warsztaty, inspiruje fanki swojego bloga, a także uczestniczy w pokazach polskich projektantów, które później recenzuje. W postach na Facebooku Dorota daje czytelnikom ogląd na to, jaka będzie kolekcja i jak wyglądało show. Zobacz: Horodyńska w odważnej sukience. Pochwaliła ją Wróblewska

Wczoraj jednak producentki pokazów zabrakło na prezentacji jednego z czołowych designerów, Macieja Zienia. Wróblewska poinformowała o tym na swoim profilu na Facebooku i ujawniła domniemaną przyczynę takiej decyzji projektanta. Chodzi o zeszłoroczny pokaz w Kościele, który wywołał wiele kontrowersji, a promotorka mody nie wyraziła pochlebnej opinii na ten temat:

Ups……

Chyba zostałam ukarana za ostatnią opinię pokazu Macieja Zienia, który odbył się w kościele. Pierwszy raz nie zostałam zaproszenia na pokaz. Jak widać na załączonym przykładzie, wolność słowa ma swoją cenę. Jednak gryźć się w język nie mam zamiaru, a projektantowi życzę samych sukcesów :) Taka sytuacja :)


Post Doroty od razu udostępniła Karolina Korwin Piotrowska, która skomentowała sprawę ta:

Problemy pierwszego świata c.d.


Dorota powinna mieć pretensje o nieuwzględnienie jej na liście gości?

Zobacz: Wróblewska już prawie pochwaliła odmienioną Siwiec. Musiała jednak wbić jej szpilęMaciej Zień

 

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43