Siwiec
ONS

Wróblewska o celebrytkach: Usta glonojada, piersi jak boje

Siwiec
ONS

Dorota Wróblewska, która od wielu lat związana jest z branżą modową znana jest z ciętego języka i wyrażania szczerych opinii na swoim profilu, bez względu na to kogo one dotyczą. Takie zachowanie często spotyka się z negatywnym odzewem zwłaszcza tych o których źle napisała lub których skrytykowała.

Zobacz: Woliński do Wróblewskiej: A jaki sukces ona osiągnęła?

W ostatnim wpisie na Facebooku oberwało się Natalii Siwiec, Patrycji Pająk i Monice Pietrasińskiej. Wszystkie trzy panie zostały przez Wróblewską w dość krytyczny sposób podsumowane:

Usta glonojada, piersi pod brodę jak boje unoszące się na wodzie, doczepiana lisia kita, napięte twarze czyli oczy zamykają buzie otwierają.


Ważniejszą kwestią od wyglądu pozostaje jednak dla niej sposób zachowania i wysławiania się celebrytek. Zdaniem Wróblewskiej żyją one z przeświadczeniem, że są fajne i zdolne. Nie wiadomo tylko na jakiej podstawie wysunęły takie wnioski. Wszak nie reprezentują sobą nic godnego uwagi.

Zobacz: Program Natalii Siwiec bije rekordy popularności

Program "Enjoy The View, Love Natalia", który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i zapewnia stacji doskonałe wyniki, podobnie jak serial "Miłość na bogato" również nie spodobały się Dorocie. Według niej reprezentują niski poziom i za dużo jest w nich wulgaryzmów:

Zarówno serial jak i program z udziałem Pań prezentują żenująco niski poziom. Pełno w nich wulgaryzmów, głupoty i tandety.


Nie jest to pierwsza taka opinia na temat lansowanych w Polsce celebrytów. Pozostaje tylko pytanie - czy właśnie takich "gwiazd" potrzebujemy w naszym kraju?

Zobacz: Dorota Wróblewska krytycznie o polskiej blogerce


 

 

Najseksowniejsze Polki według CKM:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15