Dorota Wróblewska o operacjach plastycznych
ONS

Wróblewska potępia przesadne poprawianie urody. Na tapetę wzięła dwie celebrytki

Dorota Wróblewska o operacjach plastycznych
ONS

Dorota Wróblewska to postać, która od lat pracuje w branży show-biznesowej i nie jedno już widziała. Jej podejście do celebrytów i salonowych sensacji jest zazwyczaj bardzo krytyczne, czego sama zainteresowana nie ukrywa. Sezonowe gwiazdki rzadko mogą liczyć na  jej przychylność. Zobacz: Wróblewska o celebrytkach: "Wyglądają jak lampucery do wzięcia"

Ostatnio na tapetę producentka pokazów i widowisk wzięła celebrytki, których styl, a raczej jego brak, skomentowała na Facebooku. Wcześniej oberwało się też Agnieszce Szulim, kiedy to jeden ze sklepów uznał ją za ikonę stylu.

Przypomnijmy: Wróblewska mocno zakpiła z Szulim
 

Kolejnymi nazwiskami, które skłoniły Dorotę Wróblewską do refleksji były Natalia Siwiec i Monika PietrasińskaJak wiadomo, tematy dotyczące zabiegów upiększających nigdy się nie nudzą, dlatego stylistka jeden z wpisów postanowiła poświęcić właśnie tej kwestii, podkreślając przy tym dużą rolę mediów. Jej zdaniem popularne celebrytki swoim wyglądem wywierają presję na młodych dziewczynach i promują operacje plastyczne. Znana producentka pokazów za wzór do naśladowania podaje piękną i niezwykle utalentowaną aktorkę, Meryl Streep.


Nie jestem przeciwniczką zabiegów upiększających. Każdy ma prawo zrobić ze swoim ciałem na co ma ochotę. Nasze ciało i nasz wybór. Jednak mam ale... do mody i presji, która wywierana jest przez media dla potrzeb zrobienia PR reklamodwacom. Wszystko się dzieje kosztem czytelnika. Żeby zostać "ideałem" jak Natalia Siwiec czy Monika Pietrasińska młode dziewczyny marzą o zabiegach nie zdając sobie sprawy z ich konsekwencji. Co dalej? Co będzie po kilku latach? Spirala nakręca się sama i piękne zdjęcia, dopracowane za pomocą photoshopa robią wrażenie. Efekty "upiększaczy" są różne, a firmy zarabiają na marzeniach dążenia do umownego "ideału". Może jestem nudna w tym temacie, ale zawsze będę zwolenniczką zdrowego podejścia i umiaru - czytamy na jej Facebooku.


Zgadzacie się z Dorotą Wróblewską?

Zobacz: Szulim zdradziła, ile miała operacji plastycznych
 


 

Wróblewska pokazała zdjęcia wnętrz swojego domu:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04