Magdalena Lamparska, Alan Andersz i Marina na planie 39 i pół
East News

Na antenę TVN wraca serial "39 i pół"! Serial, w którym główną rolę grał Tomasz Karolak, realizowany był od listopada 2007 do czerwca 2009. "39 i pół" opowiadało o losach Dariusza Jankowskiego, który przeżywa kryzys wieku średniego i chce realizować swoje pasje, a nie pracować i być odpowiedzialną głową rodziny. Serial wróci na antenę TVN pod zupełnie innym tytułem! Jakim?

Wraca "39 i pół" - kiedy premiera?

Na początku 2018 roku Party.pl poinformowało, że po latach serial będzie kontynuowany i w 2019 roku aktorzy wrócą na plan. Premiera nowego sezonu serialu planowana jest na jesień! Aktorzy już pracują na planie serialu, który teraz będzie nosił tytuł "50 i co?". W produkcji zobaczymy aktorów, którzy grali w 1. sezonie, ale pojawią się też nowe twarze. Czekacie na powrót tego serialu?

 

1/6
Marina na planie 39 i pół - jak się zmieniła
East News

W życiu Mariny wiele zmieniło się od czasu jej debiutu aktorskiego na planie "39 i pół". W 2008 roku Marina była początkującą piosenkarką, która stawiała swoje pierwsze kroki w show-biznesie. W serialu TVN grała nieślubną córkę głównego bohatera Darka Jankowskiego. Rola w tym serialu przyniosła jej rozpoznawalność i otworzyła drzwi do kariery muzycznej. 

2/6
Alan Andersz na planie 39 i pół - jak się zmienił
East News

Alan Andersz grał Patryka Jankowskiego, syna Darka i Anny. Alan zagrał zbuntowanego nastolatka, który nie może pogodzić się z tym, że jego rodzina rozpadła się i mama znalazła sobie nowego partnera. Próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i coraz bardziej zbliża się do ojca. Dzięki roli w tym serialu Alan stał się bardzo popularny!

3/6
Łozo na planie 39 i pół
East News

Jedną z gwiazd serialu był lider zespołu Afromental, Wojciech Łozowski.

4/6
Magdalena Lamparska na planie 39 i pół - jak się zmieniła
East News

Magda Lamparska zagrała żonę Patryka ( w tej roli Alan Andersz), która przyjechała do Warszawy z Zielonej Góry. Ich małżeństwo było bardzo burzliwe!

5/6
Antek Królikowski na planie 39 i pół - jak się zmienił
East News

Antek Królikowski zagrał w serialu "39 i pół" kolegę Patryka ( Alan Andersz). To właśnie na planie tego serialu zaczęła się przyjaźń między aktorami, która z przerwami trwa do dziś. Antek od 2008 roku przeszedł sporą metamorfozę!

6/6
Magdalena Lamparska, Alan Andersz, Daria Widawska na planie 39 i pół
East News

Czekacie na powrót "39 i pół"? Serial wróci na antenę TVN już jesienią.