Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Marcin Meller w zielonej koszuli wychodzi z Dzień dobry TVN
Newsy

Marcin Meller poruszył internautów swoim wpisem! Również gwiazdy! Musicie przeczytać

Marcin Meller dodał na Facebooku poruszający wpis dotyczący śmierci ojca, który zmarł w 2008 roku na raka jelita grubego. Przy okazji dziennikarz zamieścił apel do Polaków, żeby badali się regularnie i zachęcali do tego swoich rodziców. Koniecznie przeczytajcie jego wpis. 

Doda bierze rozwód. Z kim była związana przed Emilem Stępniem?

Marcin Meller opowiada o śmierci ojca

"A ja z apelem i o dziwo nie w sprawie Trybunału ani najgorszego sortu. Mój tata zmarł w lutym 2008 roku na raka jelita grubego w wieku 66 lat. Żyłby najpewniej do dzisiaj i właśnie szykowalibyśmy się do Świąt, gdyby odpowiednio wcześniej się zbadał, bo z resztą zdrowia było u niego ok. Ale w pakiecie badań w pracy nie było kolonoskopii, która pozwala na stwierdzenie nowotworu na bardzo wczesnym etapie, a sam na to nie wpadł. Po jego śmierci, jako grupa ryzyka, zrobiłem kolonoskopię, dzięki czemu dowiedziałem się, że jestem czysty. Lekarze mi powiedzieli bym powrócił za osiem lat i właśnie wyszedłem od gastrologa ze skierowaniem na kolejną kolonoskopię. Stąd mój apel: KAŻDY PO 40 ROKU ŻYCIA POWINIEN ZROBIĆ TE BADANIA. Jeśli ktoś z Waszej najbliższej rodziny zmarł na nowotwór jelita grubego przed 50-tką, idźcie przynajmniej 10 lat wcześniej w stosunku do wieku, w którym bliski zmarł. Mój apel do młodych: męczcie swoich starych, zamęczcie ich, ale niech się zbadają. Molestujcie starsze rodzeństwo. Dziewczyny, Wy jesteście bardziej czujne,ale zbadajcie nie tylko siebie, męczcie też swoich facetów.  Tak, perspektywa wsadzania rurki w tyłek nie brzmi zbyt pociągająco, ale można to robić w znieczuleniu ogólnym, a i bez znieczulenia dzisiaj to badanie jest dużo mniej nieprzyjemne. Kiedyś ryzykowny, dzisiaj ten zabieg jest bezpieczny. Więc zapiszcie siebie i bliskich na wizytę do gastrologa jak najszybciej. Od niego dowiecie się więcej. I udostępniajcie ten post na potęgę, proszę", napisał Meller. 

Wpis Marcina Mellera:

A ja z apelem i o dziwo nie w sprawie Trybunału ani najgorszego sortu. Mój tata zmarł w lutym 2008 roku na raka jelita...

Posted by Marcin Meller on 16 grudnia 2015

Jego wpis został udostępniony przez ponad 6 tysięcy osób, a jedną z nich był Wojciech "Łozo" Łozowski, który napisał, że jego ojciec również umarł na raka. 

"Historia mojego ojca jest taka sama, zmarl w wieku 42 lat, gdyby zbadal sie wczesniej , moze by dzis zyl. BADAJCIE SIE!!!!!"
Wpis Wojtka "Łozo" Łozowskiego:

Historia mojego ojca jest taka sama, zmarl w wieku 42 lat, gdyby zbadal sie wczesniej , moze by dzis zyl. BADAJCIE SIE!!!!!

Posted by Wojtek "Łozo" Łozowski on 17 grudnia 2015

ZOBACZ: Marcin Meller o zmarłej mamie: "Nigdy nie przestanę tęsknić". Padło wiele wzruszających słów

 

Marcin Meller i Anna Dziwit-Meller na urodzinach Dzień Dobry TVN

Marcin Meller i Anna Dziwit-Meller na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS

 

Marcin Meller na prezentacji nowej marki samochodowej

Marcin Meller na prezentacji nowej marki samochodowej
Akpa

 

Wojciech Łozo Łozowski na jesiennej ramówce Polsatu 2015

Wojciech Łozo Łozowski na jesiennej ramówce Polsatu 2015

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Mołek na łyżwach
Facebook
Newsy
Magda Mołek wywinęła orła na lodowisku. Urocze zdjęcia [FOTO]

Dziennikarce towarzyszył Marcin Meller

Marcin Meller w koszuli w samochodziki
ONS
Newsy
Marcin Meller zamieścił poruszający post na Facebooku: "Podarowałem dzieciom kolejne lata z ojcem". O co chodzi?

Marcin Meller zamieścił poruszający wpis na swoim profilu na Facebooku. Dziennikarz napisał, że poddał się badaniu kolonoskopii, by wykluczyć zmiany nowotworowe w jelicie grubym. Badanie wykazało, że Marcin Meller jest całkowicie zdrowy. Dziennikarz od kilku lat promuje badania profilaktyczne dla mężczyzn i zachęca do badań profilaktycznych. Wiąże się to z jego osobistą tragedią. O siem lat temu na nowotwór jelita grubego zmarł ojciec Marcina Mellera. Od tej pory dziennikarz stawia sobie za punkt honoru zachęcanie innych mężczyzn, by poddawali się kolonoskopii. Okazuje się, że jego apele spotkały się z dużym odzewem! Jeden z jego fanów napisał nawet, że dzięki niemu poddał się badaniu, które wykryło u niego wczesne stadium raka. Na szczęście całkowicie wyleczalne. Kilka miesięcy temu namawiałem Was do kolonskopii, profilaktycznych badań jelita grubego na obecność nowotworu. Wcześnie wykryty jest uleczalny, zdiagnozowany za późno zabija, tak jak mojego tatę przed ośmiu laty. Apel wywołał olbrzymi oddźwięk, mnóstwo ludzi zgłosiło się na badania. Najpiękniejszy skutek to mejl od pewnego ojca, który za moją sprawą poszedł się zbadać, okazało się, że ma wczesny etap nowotworu. Do opanowania, będzie żył, dziękował, że podarowałem jego dzieciom kolejne lata z ojcem. Dzisiaj zbadałem się ja (po raz drugi, pierwszy raz po śmierci taty). I wiecie co? JESTEM CZYSTY JAK SUMIENIE NIEMOWLAKA!:-) Już się cieszę na koszarowe żarciki moich kumpli jak to sobie wsadzałem rurkę w tyłek. Niech mają radość, moja i tak jest większa:-) Otworzę sobie dzisiaj dobre wino i namawiam ponownie: skończyliście 40 lat? Idźcie się zbadać! Jesteście w grupie ryzyka, to zbadajcie się nawet po 30-tce! Świat wydaje mi się dzisiaj szczególnie piękny. Dołączcie - napisał Marcin Meller na swoim profilu. A jak to jest u Was? Badacie się profilaktycznie?...

Andrzej  Żuławski uśmiech
Newsy
Andrzej Żuławski nie żyje! Reżyser chorował na nowotwór. Jego syn zostawił wzruszający wpis!
Reżyser zmarł w wieku 75 lat po długiej i ciężkiej walce z nowotworem.

AKTUALIZACJA   Nie żyje Andrzej Żuławski. O śmierci wybitnego twórcy kilka minut temu poinformowało Polskie Radio. Reżyser zmarł w wieku 75 lat po długiej i ciężkiej walce z nowotworem. Na swoim koncie Żuławski ma wiele znanych filmów: "Szamanka", "Opętanie" czy "Diabeł". Rodzinie i najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia. Odszedł nietuzinkowy człowiek, kontrowersyjny artysta i niezwykły rozmówca - przypominamy jego wywiad dla VIVY!, w którym opowiada o kobietach, twardości charakteru, przemijaniu i gniewie. Xawery Żuławski o stanie zdrowia ojca Andrzej Żuławski jakiś czas temu w ciężkim stanie trafił do szpitala. Reżyser zmagał się z chorobą nowotworową, a o jego stanie zdrowia poinformował syn - Xawery Żuławski. Na swoim profilu na Facebooku dodał on wpis, w którym poinformował, że Andrzej Żuławski jest w ostatniej fazie choroby nowotworowej. Niestety nic nie wskazywało na to, że jego stan ulegnie znacznej poprawie. Xawery, który podobnie jak ojciec jest reżyserem, przyznał, że bardzo ciężko jest mu przekazywać takie smutne informacje. Przyjaciele ! Muszę to napisać ; Andrzej  Żuławski znajduje się w ostatniej fazie choroby nowotworowej, jest w szpitalu na intensywnej terapii, stan zaawansowania choroby nie pozostawia złudzeń ... Jest mi bardzo ciężko pisać te słowa ale to ważne szczególnie teraz kiedy jego ostatni film zaczyna "żyć" własnym życiem ... Pomyślcie o nim. Kosmos Matka Xawerego Żuławskiego, Małgorzata Braunek zmarła na raka w czerwcu 2014.    Zobacz: Andrzej Żuławski wykonał wyrok sądu i przeprosił Weronikę Rosati w gazecie!   Xawery Żuławski o stanie zdrowia Andrzeja Żuławskiego: (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner